Léčitel z okolí Plzně

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Léčitel z okolí Plzně

Příspěvekod noobius » ned, 21. pro 2008, 22:14

Ahoj,
nemáte někdo kontakt na nějakého dobrého léčitele v okolí Plzně? Shánim pro svou přítelkyni, já sem lama, ani tu auru nevidim:( A jí furt něco trápí.Většinou problémy v oblasti břicha, tak si říkám že by se na ní někdo mohl podívat. Mě žádnej asi zatíím neni souzenej,páč všechni co znají mojí známí,tak nikdo z nich už nebere nové lidi.Ale tak snad pro tu mou květinku někdo bude:)
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčitel z okolí Plzně

Příspěvekod H0n24 » ned, 21. pro 2008, 22:24

Ahoj, osobně nikoho neznám, ale našel jsem pár stránek s odkazy, tak to projdi a třeba někoho najdeš ;)
http://www.info-plzen.cz/katalog/sluzby ... e/?s_kde=b
http://www.zdravnet.cz/alternativni_med ... _kraj.html
http://www.firmy.cz/Prvni-pomoc-a-zdrav ... lzen-mesto
Obrázek

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Léčitel z okolí Plzně

Příspěvekod Daniel » pon, 22. pro 2008, 10:58

klasickou medicinu jste zkouseli? mezi "leciteli" je dost tezke najit nekoho, kdo opravdu vi, co dela a kdo ma skutecne nejake schopnosti.. takze bych ze vseho nejdriv zkusil jit normalne do nemocnice, aby se problem podchytil, a lecitele bych pak hledal jen jako doplnek, aby lecba sla lip..
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčitel z okolí Plzně

Příspěvekod noobius » pon, 22. pro 2008, 22:51

Mno já vim, že najít někoho kdo opravdu něco umí, je kumšt...proto taky píšu sem,kde je možnost že někdo někoho znáte:) Ono, klasická medicína u ní nic moc najít nemůže a je fakt, že oná nemá nic akutního co by se projevovalo furt. Jde o malinké náznaky, na které by konvenční doktor řekl, že prostě stárne atd, mám vyzkoušeno:D
Chtěl sem aby se jí někdo mrknul na energetické tělo,zrovna nedávno jedna kámoška byla za jejím dobrým známým aon jí dělal takovou tu analýzu na dálku. Já teď nevim co to přesně obnášelo. Bohužel jak sem řek, "cizáky" nedělá:(
Ale oboum vám moc díky za info,zkouknu ty odkazy a holt asi začnu s tvrdým treninkem vidění aury. Stejně sem se to chtěl už konečně naučit :P
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Léčitel z okolí Plzně

Příspěvekod GeorgeLD » pon, 22. pro 2008, 23:16

No ja bych urcite taky lecitele pro nikoho radeji nehledal. Co takhle to udelat tak, ze se poohlednete po nejakem cviceni? Ted je dost oblibenych Pet tibetanu, nebo muzete zkusit Qi Gong - neni to lepsi? Muze se pak lecit sama, usetrite spoustu penez a navic jeste nemusite resit, jestli nenarazite na podvodnika - v tom lepsim pripade to bude podvodnik. A kdyz se ji nebude chtit cvicit, no tak to uz je i lepsi varianta si proste vzit obycejne leky od lekare. Nebo co nejake nase lidove bylinkarstvi? Porad je to jistejsi nez se snazit najit opravdoveho lecitele. Navic se nad bylinkarstvim ohrnuje nos, ale ja si myslim, ze vlastnorucne nasbirane a peclive pripravene bylinky ktere u nas rostou jsou proste kouzelne :) jestlipak si zkusila na bolave bricho udelat treba caj z hermanku? Myslim ze bude mit mnohem vetsi radost, kdyz ji nasbiras a ususis bylinky a pak ji to das, nez hledat lecitele. Zkus se na to zeptat Twiggy z fora, pamatuju si ze psala o tom, ze chodi kazdorocne s manzelem sbirat bylinky a taky, ze u nas mame co do bylinek velke bohatstvi :)
Ted kdyz to pisu jsem si uvedomil - lide pracuji a za svou praci dostanou platidlo, no a tu praci pak smeni za praci nekoho jineho - takhle to funguje pro zamestnani, vcetna mediciny... ale pomysleni, ze budu vydelavat a nakoupim si: nejake to jidlo, zaplatim za vodu, za elektrinu, za leky, za zabavu...a pouziju platidlo na prijmuti energie od lecitele, ktera urcite nepochazi z niceho, co clovek muze materialne vytvorit...nezda se to divne? Tohle tam vubec nejak nesedi... Babicka mi kdysi rikala, ze jeji znama mela celozivotni problemy s nohama - bylo to uz od narozeni, mela je do pismene O a casto ji strasne bolely. Potom na dovolene s manzelem potkali cloveka, ktery kdyz ji videl, rekl, ze ji to spravi - jenom to prejel rukama, nohy srovnal a kompletne ty problemy odstranil. Nic za to nechtel. Ona a jeji muz ale nalehali a chteli mu dat mermomoci penize - nejakym zpusobem se mu odvdecit - on ale vsechno odmitl a rekl, ze kdyby cokoliv prijimal, tak by uz nikoho vylecit nemohl... tak ted se na to divam zpetne a rikam si, jak daleko je to od toho, co se casto vidi. Smenit obycejne penize, obycejne dary a obycejne veci za neco neobycejneho - neni to zvlastni? Tak jak to, ze je to tak casto k videni... nechci to uz rozebirat vic, protoze se vzdycky najde nekdo, koho to urazi. Tak bych rekl, ze je na kazdem jak to bude chapat.
Naposledy upravil(a) GeorgeLD dne stř, 24. pro 2008, 04:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Léčitel z okolí Plzně

Příspěvekod noobius » úte, 23. pro 2008, 12:44

Náhodou s tebou souhlasím, penězmi se nedá splatit to,co ti takhle někdo dát...myslím to zdraví. Na druhou stranu, kdyby všichni co umí takto pomoci, chodili po světě a jen léčili a nechtěli za to nic, tak v dnešním světě snad ani nemají možnost se uživit...natož třeba celou svou rodinu. Nevím, z toho důvodu mi nepřijde tak hrozné za to platit nebo se pokusit jiným způsobem odvděčit... i když, kdo já sem abych něco takového říkal, když někomu pomáhám, tak za to taky nic nechci :D Popravdě to díky mi stačí.
Na bylinky mam spadeno už delší dobu, asi tak od listopadu, ale kam na ně,když je zima...teď nic moc neroste ne? A jinak souhlasím že bylinky jsou to nejlepší, bohužel se v nich právě nevyznám a bojim se "experimentovat" na přítelkyni. Mam trošku strach... zkoušet to na sobě, to mi nevadí, ale jí nemůžu ublížit. I když, heřmánek snad nikomu ani přitížit nemůže, ne?:) Do jara si chci něco málo o bylinkách nastudovat a věnovat se jim, ono se dycky někdonajde komu by pomohli, v mém okolí určitě.
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Léčitel z okolí Plzně

Příspěvekod GeorgeLD » úte, 23. pro 2008, 16:28

no zkus napsat Twiggine, jestli chces, poslu ti pm jeji email. Podle me, takova bylinka... neni to jenom o tom, koupit si v kauflandu hermanek v pytliku, chrstnout to do cajoveho salku a zalit vrouci vodou a chtit pak, aby te to vylecilo. Je jasne ze to nebude mit prilis velky ucinek a taky se nad bylinkama ohrnuje nos - "radeji si dam prasek proti bolesti, naco bylinky". Podle me, duvod, proc bylinky jsou neucinne, neni v tom, ze ony samy by nedokazaly cloveka vylecit, ale problem je v tom samotnem cloveku. Vzdyt ta bylinka neni najaka kapsle, kterou si za par drobaku koupis v lekarne. Je to prece BYLINA! Takze si vyclenit zlaty srpek :), ktery bude urceny jen na setrne sbirani bylinnych rostlinek. Pekne je vzdycky davat do dreveneho kosicku, potom setrne ususit na slunicku a soupnout je treba do lnenych pytliku... a pak, kdyz prijdou obtize... Pri zalevani horkou vodou davej pozor na to, aby jsi bylinku nespalil - co kdyz je ta voda az prilis horka? :) Musi se z toho proste udelat ritual :)
No chtel jsem dopovedet to, proc bylinky uz tolik neleci... kdyz to reknu zkracene, je to proto, ze si lide prestali bylinek cenit. To lide se zmenili, ne ty bylinky. Cenit si neceho znamena vazit si neceho a zahrnuje to mit to v ucte. Ne nejaka bylinka z obchodu, ale prece TA NASE BYLINKA, KTEROU JSME SI V LETE NASBIRALI NA PALOUCKU, neni to nejaky kus hmoty, je to prece zivot.


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů