Zážitek

Uživatelský avatar
Eso Rimmer
Příspěvky: 10
Registrován: stř, 16. črc 2008, 20:21

Zážitek

Příspěvekod Eso Rimmer » ned, 21. pro 2008, 20:55

Rád bych se s váma podělil o můj další zážitek. Tentokrát to nebude mít nic do AC nebo LD, ale do uvolňování.

Měl jsem dnes docela perný den. Hlavně svému žaludku jsem dal zabrat :). Vše probíhalo jako naprosto normální den. Neměl jsem co dělat, a když mi rodiče řekli, že jedou na
Slezsko-ostravský hrad ... tak mi to nedalo a jel jsem s nimi. Fajná výstava betlémů, trošku jsem si lokl medoviny (nejsem ožralec :) ) vyfotil jsem pár snímečků a šli jsme na
Masarykovo náměstí, žaludek už volal o pomoc, měl velký hlad. Nebylo nic po ruce tak jsem si zašel do Billy pro nějaké rýžové chlebíčky. Fajn, snězeno, žaludek si ulevil. No dal
jsem si taky nealkoholický punč ... velmi dobrý :). Po cestě na tramvaj jsme si ještě zašli do mekáče (McDonaldu) pro malé hranolky. UPOZORŇUJU !!!! do mekáče chodíme asi tak jednou do 2 měsíců. Po snězení jsme sedli na tramvaj a jeli domů, doma jsem si dal ještě jahodový jogurt a aby toho nebylo málo dokončil jsem ho malou kostkou taveného sýra :).
Zacvičil jsem si a bylo mi trošku těžko na žaludku, bodejť by ne .... dal jsem mu pořádně zabrat. Tak jsem si pustil pěknou uklidňující hudbu a šel jsem si odpočinout, pomohl jsem si Reiki. Při odpočívání do pokoje přišel taťka, říkal, že musí rozsvítit ... dobře, rozsvítil a já jsem si na světlo po chvilce zvykl. Jakmile měl to co potřeboval tak zhasnul, a zde to přišlo, jak zhasl, před očima se mi objevil obrovský mrak tyrkysové barvy. Rozšiřoval se dál a dál až mě obklopil celého až jsem si myslel, že jsem z tyrkysu :). Docela "kvalitně" to prohloubilo uvolnění. Vstanul jsem a zkusil jsem to znova u žárovky kterou mám nad postelí, výsledek byl stejný, jenom už to nebylo takové efektivní :).

Doporučuji !!! Zkuste to taky, je to opravdu něco nádherného :). Pár rad: Zkuste se uvolnit a asi tak 10 minut ležet v absolutní tmě, po těch deseti minutách někoho požádat, aby vám rozsvítil a aby se po 2 minutách vrátil zpět a zhasnul. Do těch dvou minut si už zvyknete na světlo a když zhasne, bude to jako rána do xichtu :). Bude vás obklopovat ta modro-zelená --- tyrkysová barva. Je to opravdu pěkný zážitek tak ho zkuste ;)
Kdo chce stavět vysoké věže, musí se dlouho věnovat základům...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitek

Příspěvekod ATA » pon, 22. pro 2008, 21:40

Nejspiš ta barva byla negativni paobraz jak dlouho trvalo než zmizla ?

nahodou zrovna pracuju na nečem podobnym jde o ganzfeld efekt využitá smyslové homogenizace na navozeni relaxace a hypnagogickyho stavu.De tam o to če cely vizulani pole bude mit stejnou barvu (pulky pingpongovej mičku na očich a nasviceni červenym světlem ) do usi pustenej ružovej šum.Ja sem si zatim upravyl bryle tak že neprosvita krajem zadny svetlo a na skla prilepil papir pak se to jen nasviti řárovkou.
Sem dost zvedavej co to bude dělat ,jaky budou učinky ruznejch barev,jak se bude barva v prubehu menit,jak budou vznikat mentalni obrazy,jestly zmizne barva uplne ...
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Eso Rimmer
Příspěvky: 10
Registrován: stř, 16. črc 2008, 20:21

Re: Zážitek

Příspěvekod Eso Rimmer » pon, 22. pro 2008, 23:19

Držím palce ;).
Jinak --- než barva zmizela to mohlo trvat tak asi 15-30 sekund. Postupně se pomalu vytrácela.
Kdo chce stavět vysoké věže, musí se dlouho věnovat základům...


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů