Přestal jsem se orientovat v prostoru - sleduje mě někdo?

Uživatelský avatar
Kysby
Příspěvky: 34
Registrován: stř, 13. srp 2008, 09:59

Přestal jsem se orientovat v prostoru - sleduje mě někdo?

Příspěvekod Kysby » stř, 12. lis 2008, 15:11

Ahojte lidičky,
kamarád mě požádal o zveřejnění svého zážitku zde na fóru.
Pomůžete mu najít odpovědi na otázky?

Kamarád napsal:
Chtěl bych se vám svěřit s příhodou, co se stala tento rok, týden po dušičkách.
Jel jsem s rodiči za tetou a zároveň jsme navštívili 2 hřbitovy, kde odpočívají naši příbuzní a známí. Návštěva proběhla a pak jsme se vraceli domů. Doma jsem si vzpomněl (vzhledem k celodennímu programu) na maminku mé dobré kamarádky, která umřela před cca 5 lety. Kamarádka se odstěhovala do jiného města a na hřbitově za maminkou byla tuším jednou. Tak jsem se rozhodl, že půjdu na hřbitov a zapálím její mamince svíčku. Na místo jsem dorazil okolo paté hodiny, bylo už šero a začínalo se rozsvěcet pouliční osvětlení. Minul jsem rozptylovou loučku a zamířil do kolumbária. Jde o plácek do tvaru písmene L s trávníkem a nízkým porostem. Za 10sec mi bylo jasné, že její maminku nenajdu, nemohl jsem pro počínající tmu přečíst ani jednu destičku. Začal jsem teda pátrat po fotkách. Minul jsem několik desítek uren a začal jsem mít nepříjemný, skoro až nepřátelský pocit. Najednou se mi zatočila hlava a přestal jsem se orientovat v prostoru, nevěděl jsem kde jsem a jak se dostanu ven. Otočil jsem hlavu a spatřil kočku, jak mě pozoruje, vůbec se nebála jen tam tak přikrčená seděla. (Ne nebyla černá, šlo o obyčejného bílou kočku se světlými fleky.) Pocit po několika sec pominul a já našel cestu ven a svíčku zapálil na rozptylové loučce u vchodu. Cestou do města jsem ml nepříjemný pocit a něco se mi těsně mihlo před obličejem - asi list padající ze stromu na zem. Ještě bych dodal, že zážitky tohoto typu žádným způsobem nevyhledávám.

Sleduje mě někdo? Chce mi někdo něco říct? Nebo jsem se nachomýtnul někde "v nesprávný čas, na nesprávném místě"? Dá se nějak zabránit opakování zážitků tohoto typu?
Děkuji.
Všechno už je a my máme šanci vytvořit úžasný obraz. Každý z nás má jiný štětec a jinou barvu.
Podávejme si vzájemně ruce a malujme zářivými barvami velký obraz toho skutečného života.

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestal jsem se orientovat v prostoru - sleduje mě někdo?

Příspěvekod Sunny:-) » čtv, 13. lis 2008, 10:57

Ahoj.. k tomu s tím tvým kamarádem.. :)

Je možné, že to bylo dáno vícero "neklidnými" dušemi okolo.. jednoduše entity (duše/duchové..), kteří ještě nenašli pořádně klid. /někdy chvíli trvá než se člověk přesune dál, příp může zůstat i ve "spodnějších vrstvách" atd/ Z nějakého důvodu si mohli vzít tvého kamaráda na mušku a začít ho vysávat a vůbec dávat celkově kamsi jinam.. Je možné, že k tomu vyšší měrou přispěli i ty dušičky (potom případně naladění kamaráda.. ale mohlo to být z tolika různých důvodu /ať už přímých či nepřímých/, že to nemá moc smysl řešit.. mělo to být tak bylo.. (tvůj kamarád by se mohl pokusit nad celým zážitkem hlouběji zamyslet a zjistit "proč" a k čemu to bylo vlastně dobré) větší koncentrace negativní energie dělá svoje.. na bývalých bojištích a pohřebištích toho občas bývá vícero.. umocněno dušičkami.. (snadnější vnímání astrálních obyvatel) kdo ví.. :-)
Sám jsem kdysi narazil na takové místo uprostřed lesa a mazal jsem odtamtud tehdy pekelně rychle.. Bylo to nejvíc soustředěné negace, co jsem kdy zažil. :-)

Tak aspoň trochu možná do mlýna. Měj se fajn a hodně zdaru tobě i tvému kamrádovi ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů