Co to sakra bylo?

Aratan
Příspěvky: 2
Registrován: čtv, 14. srp 2008, 21:54

Co to sakra bylo?

Příspěvekod Aratan » čtv, 14. srp 2008, 21:58

Zdravím, před pár minutami se mi stala hodně zajímavá (a pro mě i děsivá příhoda) a já prostě nevím, co to má znamenat.
Surfuju si takhle po internetu, koukám do stránek a najednou něco slyším. Trochu se soustředím a zjišťuju, že z jednoho reproduktoru u svého PC slyším dětský pláč. Prostě jako když nemluvně spustí svou. K tomu se ještě hodně potichu přidal ženský bolestivý nářek. Přidal jsem hlasitost, ale nic to nepomohlo a zvuk ve chvíli přestal. Ještě teď jsem z toho vyděšenej. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Jenom upozorňuju, že žádnej přehrávač ani zvukovej soubor v prohlížeči jsem spuštěnej neměl.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to sakra bylo?

Příspěvekod ATA » čtv, 14. srp 2008, 22:09

No nevym nespiš jen nejaka nahrávka na stránkách co se automaticky spustila endavno sem narazil na jednech strankach na neco podobnyho.Doporučuju projit v hystoriji všechny stránky jestly to fakt nebyl nen nejakej zvuk.Pokud tuhle možnost vyloučime tak teprv mužem premejšlet o nečem magickym.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Aratan
Příspěvky: 2
Registrován: čtv, 14. srp 2008, 21:54

Re: Co to sakra bylo?

Příspěvekod Aratan » čtv, 14. srp 2008, 22:19

V jednom okně libimseti (šmíroval jsem známé :D) a v druhém nevím co, ale vím, že tam mi nikdy nic nehrálo

Jo a nic magického ani příliš neočekávám... spíše mě vedle "racionálních" názorů zajímají i ty méně obvyklé.

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to sakra bylo?

Příspěvekod cervik92 » pát, 15. srp 2008, 00:05

No mohlo to byt zachyceni signalu elektronicke chuvy :D, to je jedna vec a ta druha je, ze se mohlo jednat o fenomen znamy pod zkratkou EVP. EVP, neboli z anglického „Elektronic Voice Phenomena“ (Fenomén elektronického hlasu). Jedná se o to, že si pustíš magnetofon třeba v mobilu, nebo v MP3 to je jedno a pak das do počítače tu nahrávku a zanalizuješ jí. Přidáš trochu více volume a slyšíš tam hlasy. Je to jedna z možností, jak komunikovat s dušemi zemřelých. Většinou ještě do pozadí se dává šumění rádia, nebo pustíš sprchu a tak. Pry duchové na tohle lépe reagují, na ten jakýsi šum a lépe mohou komunikovat. Spíš to v tom lépe vynikne. O EVP jsem se dozvěděl z jednoho filmu s názvem: Hlas Smrti ... pokračování je Hlas Smrti 2: Světlo. Druhý díl je uplně o něčem jiném. Jednička vypráví jenom o komunikaci se zemřelými. Je to trochu děsivější v některých pasážích filmu jsem se i hodně polekal. Dal jsem Vam ho do sekce filmy, takze se na nej muzete podivat. Upozornuji ale vsechny: EVP je stejne nebezpecne, jako vyvolávání duchů.

Více se o tom dozvíte na: http://www.zahady.mysteria.cz/evp.php
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

frantisek
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 01. čer 2008, 11:28

Re: Co to sakra bylo?

Příspěvekod frantisek » pát, 15. srp 2008, 09:58

.

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Co to sakra bylo?

Příspěvekod loob » pát, 15. srp 2008, 12:58

!!!!!!!!!!!

Lidi ,tak teď jste mě dostali... Jsem to dneska taky slyšel. Ale musím konstatovat ,že to byl nějakej program nebo tak něco ,protože když jsem uzavřel všechny programy (i FF) tak to přestalo. Ale taky jsem si řikal co to sakra je...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů