Urinoterapie

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Urinoterapie

Příspěvekod jadydadyda » pát, 08. srp 2008, 20:34

Přečtěte si
http://www.celostnimedicina.cz/urinoterapie.htm
Případně googlujte na netu je toho plno

Máte s tím někdo zkušenosti?
Já už jsem se rozhodl. Jdu do toho :D (ale určitě jenom s vlastní)

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Urinoterapie

Příspěvekod GeorgeLD » pát, 08. srp 2008, 20:56

No urcite na tom neco je :) pamatuju si, ze Sokrates v Ceste pokojneho bojovnika od Dana Millmana taky pouzival svou moc, myslim ze podle vypraveni v kombinaci s bylinkami. Bylo to kdyz byl Dan v nemocnici po dopravni nehode a mel osklive zlomenou nohu - takze mu ji s tim potiral. Taky si mapatuju, ze kdyz jsem byl hodne maly, nekolikrat jsem pil svou moc z nocniku - nevim proc jsem to delal, ale mamca mi to prisne zakazala :D pokud jde o veci ktere vznikaji v nasem tele, cetl jsem, ze pojidani šušňů v nose muze nastat prirozene, protoze si tim telo instinktivne doplnuje ruzne vitaminy a mineraly - nez se z toho ovsem stane zlozvyk :)

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Urinoterapie

Příspěvekod jadydadyda » pát, 08. srp 2008, 21:48

Tak tos musel být zdravej jak řípa, ne? :D
Mě by hlavně zajímalo jak moc to působí na ty vlasy při zevním použití. Nedávno jsem v nějakém dokumentu viděl, jak si jeden kmen z afriky polévá hlavu močí z krávy, nebo nějakého podobného dobytka. Výsledek byl takový, že se z nich stali blonďáci. Kdo ví jestli barvu nemění i ta lidská moč. Hitler by měl radost :D

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Urinoterapie

Příspěvekod Akuza » pát, 15. srp 2008, 20:47

Jen malá poznámka pro ty co chtějí zkoušet léčebnou sílu své tekutiny- na rány si močte nalačno, protože po jídle není moč sterilní :D A obklady asi nebudou moc přijemný na kůži. Spíš by se z moči mohli dělat nějaká léčiva..ale farmaceutický průmysl by měl asi problém s prodejností, kdyby na obalu byla jako hlavní přísada moč
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

Uživatelský avatar
petra
Příspěvky: 65
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 22:45

Re: Urinoterapie

Příspěvekod petra » pát, 15. srp 2008, 22:06

taky jsem o urinoterapii četla hodně výchvalných článků.mě se to nezdá, mám k tomu vlastní odmítavý postoj. vždyt moč je odpadní látka a na takových látkách není nic pro tělo užitečné.ikdyž v některých případech se moc používala jako dezinfekční prostředek na rány, a pomohlo to. Akuza píše, že by obklady nebyly dobré na kůži. nemyslím si, že by to tak bylo, moč kůži neškodí. vždyt je tolik lidí, co používají plenky a moč jim nijak neublížuje, nemají z toho opruzeniny ani jiné problémy. takové problémy dělá stolice. ne nadarmo se říká: "má prdelku jako miminko" :lol: :lol:

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvekod cervik92 » pát, 15. srp 2008, 22:06

:D Vím, že tento příspěvek není ničí zajímavým, ale musím Vám říci, že jsem se tady v tomto tématu zasmál nejvíce. :D ... polévají si hlavu močí od krav ? a Ty se divíš, že pak mají hlavu blonďatou ? Moč obsahuje vše co tělo nepotřebuje ... co tělo vyloučí, můžou být rádi, že jim Ty vlasy nevypadaly :D Musím říci, že tohle je trochu nechutné téma, ale hlavně, že si máte o čem povídat, to je hlavní. :D Doufám, že se tu objeví více vtipných příspěvků, jak být ještě více nechutný :D
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Urinoterapie

Příspěvekod GeorgeLD » pát, 15. srp 2008, 22:14

kdyz uz jsme u toho prirodniho lecitelstvi:

jedna se o mouchu, ktera se zavrtava pod kuzi a tam naklade vajicka. Domorodci je pry vyuzivali k leceni nemoci, protoze ty larvy produkuji antibiotika :)
http://videos.humpingfrog.com/17071/200 ... -skin.html
Naposledy upravil(a) GeorgeLD dne pát, 15. srp 2008, 22:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Urinoterapie

Příspěvekod Tidus » pát, 15. srp 2008, 22:15

cervik92: Kdyz nemas co rict, tak mlc.

Petra: Jenze do plenek se ta moc vsaje a neni na kuzi. Jeste nedavno jsem si myslel, ze moc obsahuje jen odpadni latky co telo nepotrebuje ale nedavno jsem zjistil, ze jsou tam i potrebny veci.

GeorgeLD Kde jsi to ***** nasel? To je docela mazec teda :lol: .
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Urinoterapie

Příspěvekod jadydadyda » ned, 17. srp 2008, 17:36

Docela chápu, že se to někomu může zdát nechutné. :lol: Od mala nám každý říkal "je to fuj". Cizí moč to je opravdu hnus, ale vlastní se teda vůbec neštítím. Je to jen další tekutina v těle tak jako krev a narozdíl od výkalů to přece vůbec nesmrdí.
K užitku je nejlepší ta raní, která je daleko od poslední stravy a je nejlépe (nejdéle) zpracovaná, tudíš čistá a výživná :D
Prý je to stará jogínská praxe. Jóga mě sice moc nezajímá, ale dokonalé pročištění těla není k zahození.
Kdo se překoná, může se těžit z mnoha výhod ;)
http://www.jogin.cz/Urinoterapie-v-praxi/

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvekod cervik92 » ned, 17. srp 2008, 20:19

Kdyz uz se tady tak o tom mluvi, vyzkousel to nekdo ? :D
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Urinoterapie

Příspěvekod jadydadyda » ned, 17. srp 2008, 23:19

Proč bych tu o tom asi psal? :D

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Urinoterapie

Příspěvekod Heimdall » pon, 18. srp 2008, 23:35

Já jsem k tomu přišel asi před dvěma lety, prvotní pocit byl, jak bych to tak řekl "vzrušující" :D , ale když se člověk překoná, tak už mu to nevadí, já sem si na to zvykl, ale nepraktikuju to moc často, jen občas, většinou když se mě nechce chodit na záchod :D , jinak nevím co je na tom nechutného, zvířata to dělají instinktivně, lidé občas taky(jak popisuje George svůj zážitek s nočníkem, nevěděl proč, byl to instinkt, já sem měl v dětství podobné sklony, někomu to může mylně přijít spíše jako úchylné), dnešní společnost to zkrátka bere jako humus, => instinkt potlačen. jinak k těm v farmaceutikům, mám pocit že ve španělsku se z toho dělají léky na hubnutí, nebo tak něco. Ale jak říkám, nejsem chcanofil :D..ikdyž nějak ste mě navnadili, asi si dám stankana na dobrou noc :D
(a mimochodem před jógíny hluboce smekám, takže když už ne pochybné weby, tak toto bych považoval za důkaz pravdy :) )


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti