Transformace Země (rok 2012)

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Marijus » čtv, 30. črc 2009, 00:38

Takhle nějak to bude vypadat.
http://movies.yahoo.com/movie/1810045661/video
To je ten novej trailer na nový film od Emericha, co třeba natočil Den nezávislosti či Den poté. Točí samé katastrofáky a lidi si pak serou do trenek. Sranda bude, že až bude po roku 2012 a nic se nestane, tak ten jeho film potom bude lidem k smíchu :-)

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Etellyen » ned, 02. srp 2009, 14:58

ten film mi bude ukradenej me budou k smichu ty lidi co fanaticky tvrdi ze se proste musi stat neco strasnyho a ze vsichi chcipnem a dovi co jeste:-P
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Marijus » ned, 09. srp 2009, 17:43

ten film mi bude ukradenej me budou k smichu ty lidi co fanaticky tvrdi ze se proste musi stat neco strasnyho a ze vsichi chcipnem a dovi co jeste:-P

Jj, já myslím, že žádná katastrofa nebude v tom smyslu, že spadne meteorit atd. ... , ale spíše to cítím na nějakou tu revoluci, 3. světová atd ...

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod loob » úte, 13. črc 2010, 12:45

Ahoj vsici,
Posilam vam pozdrav ze zeleneho Irska. Je to tady moc pekny, ikdyz pocaso by mohlo byt lepsi, jenze to by to pak nebylo Irsko ;-]

Ale k tematu. Zrovna lezim v posteli a procitam si zpravodajsky servry a docela koukam. Nekde v jinym prispevku mel docela vecny komentar Wan To:
spýtam sa takto:
všímal si tieto veci takto ostro niekto predtým, než začal boom 2012?

pozrite si čo sa stalo rok predtým, než sa tento boom vytvoril, aké katastrofy a všetko možné, je to ekvivalentné, alebo teraz zrazu začalo masakrálne všetko kolabovať?
A docela dlouho jsem premyslel nad tim jak se doopravdy veci maji. A ted jsem se konecne ustalil na jedny myslence a to ze doopravdy verim, ze se neco deje.
Je pravda, ze podrobne sleduju deni ve svete, tak od 16 let (ted mi je 19), ale myslim ze trochu jsem vnimal udalosti, hlavne ty velky, i predtim.
Dle meho nazoru to zacina ve svete docela vrit, podle me to vsechno zacala financni krize. Protoze kdyz lidi ztrati jejich komfort, tak se konecne podivaji co se to sakra deje a zacnou trochu premyslet. Kdyz se tedka podivate na deni ve svete, tak mi prijde ze zacina houstnou zajimavimi udalostmi.
Mozna by nekdo mohl namitnout, ze to jsou dlouhodoby problemy, ktery tedka jen vyplouvaji na povrch (viz. krize v Recku, Spanelsku, atd...), ale neni to prave o tom, ze ma ted vsechno vyplout na povrch?
Zrovna jsem si docetl nekolik zpravicek a docela jsem koukal. Krize v Japonsku s vladou, snizeny rating v Portugalsku, o ropny skvrne v USA nemluve, nizka obliba Obami, je toho celkem hafec.

Takze jestli si tohle ctes Wan To, tak ti odpovidam, ze podle me, se toho opravdu deje vice a vice ;)

Preji vsem prijemny den
PS.: Slysel jsem ze tam v CR mate docela slusny vedro :D To ja tady mam prijemnych 20 stupnu :) Ale nebojte se ve ctvrtek me ceka navrat do horke reality ;)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod clario » úte, 13. črc 2010, 14:17

Ty jsi v Irsku???? :-O Sakra chlape ani nevíš jak ti tohle závidim :D

Éirinn go Brách !!!
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod woa » úte, 13. črc 2010, 16:47

Ty krááááááááávo! Tak to ti strašně moc závidim. Vždycky sem se chtěl podivat do irska. Hlavně kvůli tomu počasí (miluju teploty vod 5 do 15 stupňů), teď tady pěkně chcípám. A vůbec irsko je úžasná země, někdy budu muset taky zajet na vejlet :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod loob » stř, 11. srp 2010, 20:26

Docela zajímavý, moc nevim kam jsem to měl šoupnout, tak to dávám sem ;-)

http://www.ct24.cz/veda-a-technika/vesm ... o-vesmiru/
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Vit » pon, 30. kvě 2011, 21:22

Souhlasím s tím, že se "něco" děje. I kdyby se už nic revolučního nestalo přesně 21. 12. 2012 (jako že se určitě stane :)), tak když se podívám okolo, tak vidím, jak čím dál víc lidí se zajímá o duchovno. Poslední dobou se často objevují "duchovní" články v časopisech, ale tipuji, že v nich jsou povětšinou uzavádějící informace. Ale spoustu lidí si ty informace ujasní (třeba se mrkne na web), něco najde a začne zkoušet. Potom se prokousávají dál a dál.
A čím dál tím více lidí je informovaných.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Lama » sob, 11. čer 2011, 23:25

Souhlasím s tím, že se "něco" děje. I kdyby se už nic revolučního nestalo přesně 21. 12. 2012 (jako že se určitě stane :)), tak když se podívám okolo, tak vidím, jak čím dál víc lidí se zajímá o duchovno. Poslední dobou se často objevují "duchovní" články v časopisech, ale tipuji, že v nich jsou povětšinou uzavádějící informace. Ale spoustu lidí si ty informace ujasní (třeba se mrkne na web), něco najde a začne zkoušet. Potom se prokousávají dál a dál.
A čím dál tím více lidí je informovaných.
Presne, tohohle si taky zacinam vsimat. Lidi to i lip prijimaj kdyz jim reknu nejakou drobnost z duchovna.
Nejvic zmen si muzem povsimnout od roku 2000. Ted v nejakym dokumentu povidaly ze pri utoku na WTC bylo satelity zachyceno vysoká změna polohy polu zeme, zaplavy, zemetreseni (v japonsku napr..). Je toho hrozne moc. Dopurucuju skouknout film nebo si precist knihu "Celestýnské proroctvý" to s tim uzce souvisi.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Vit » úte, 21. čer 2011, 18:50

Celestinské proroctví, Desáté proroctví i Tajemství Shambhaly mám přečtono, ale nemůžu na webu najít Celestinské proroctví: Pracovní kniha. Máte to někdo?

A chci se zeptat: Jak se aktivně podílíte na rozšíření informovanosti o duchovnu?
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Pete » stř, 22. čer 2011, 14:22

Snazim se poucit lidi o "univerzalnim Bohu" tudiz ze jsme kazdy jeho soucasti, nikoliv ze jsme od neho oddeleni kvuli hrichum jak jsme byli klamani Krestanstvim.

A snazim se rozsirovat umeni Meditace, o ktere jsem napsal clanek a siril na urcite ne-duchovni fora (u nekterych to melo uspech)
Deus est Homo

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Vit » pát, 24. čer 2011, 18:40

To já to šířím se vším všudy po třídě. Je nás 21 a neřekl jsem o tom zatím akorát 6 lidem. Tento zbytek plánuji stihnout do konce školního roku. Většina na to má pozitivní názor.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Lama » úte, 12. črc 2011, 08:48

Vít: tu knihu jsem taky nemoh nikde najít. Ani anglickou verzi v PDF jsem nenasel. Ale tu knihu u nás prodávaj skoro vsude. Cena se pohybuje okolo 200 korun
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Vit » stř, 13. črc 2011, 21:41

Díky, tak už vím, co budu v knihkupectví shánět. :)

Jinak informovat celou třídu jsem nestihl. Několik lidí zbylo. Snad to stihnu přes prázdniny a pak hurá šířit dál. :)
Sice se ve třídě vytvořila díky jednomu člověku skupinka "racionalistů", kteří začali zkoušet to, co jsem jim řekl, s nadšením mi říkali, co se jim podařilo, ale potom začali "přemýšlet" a sami před sebou své úspěchy popřeli. Asi to dali na vrub vidinám. Začalo to díky jednomu člověku, co z toho měl strach a pak se to šířilo dál. Ale jinak to vypadá velice pozitivně. :D
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod 122333 » ned, 17. črc 2011, 22:16

Transformers 3
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Vit » pon, 18. črc 2011, 20:54

A co s Transformers 3?
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod ANNO » pát, 22. črc 2011, 04:46

A co s Transformers 3?
Vit tiež už som chcel po ňom nadávať že čo to ma spoločne s tf3 :D ale pozri si film možno na to prídeš :D
Je len na vás čomu budete veriť.

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod 122333 » sob, 23. črc 2011, 12:45

;-P
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod Firzen » pon, 23. dub 2012, 22:07

Tak .. kdo ještě pochybuje o transformaci? :D
Respice finem et non peccabis.

wasuzi
Příspěvky: 28
Registrován: ned, 17. srp 2008, 13:18

Re: Transformace Země (rok 2012)

Příspěvekod wasuzi » ned, 24. čer 2012, 12:24

Také věřím, že se "něco" stane. Ale příliš nevěřím, že se stane zrovna a přesně 21.12.2012. Je to pouze datum, podle Mayů přechod do 6. věku Slunce. Určitě to má nějakou časovou setrvačnost. U Mayů mě zajímá, zda tyto věci skutečně dokázali samostatně a velice přesně propočítat nebo jim někdo výrazně pomohl či něco odkázal. Místy se zmiňují o nějacích Bozích světla - mimozemšťanech, kteří je tedy nebo jejich prapředky museli nějak kontaktovat nebo dokonce se s nimi setkat. No nemyslím si, že by to Mayové mysleli tak nějak obrazně :) Takže možná do roka oficiálně taky přiletí nakouknout :lol: Zajímavé je, podobný způsob komunikace mezi mimozemšťany a Máyi probíhá i dnes - známé útvary a obrazce v obilí. Teď posledně přesně půl roku před tímto datem v britském Woodborough Hill. Proč ale takový francouzský lékař a slavný prorok Nostradamus neviděl v roce 2012 nic zajímavého? Pochybuji, že pokud by zrovna toto nezmínil a zatajil, pokud by to viděl. Podle něj to tedy vypadá, že se v tomto roce opravdu nic zvláštního už nestane, ale třeba na začátku roku 2013 a výše.


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů