Cizí entity (Mohl mě duch shodit z postele?)

Engrow
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 25. čer 2009, 15:12

Cizí entity (Mohl mě duch shodit z postele?)

Příspěvekod Engrow » pon, 20. kvě 2013, 14:15

Ahoj, měl jsem takový divný zážitky. Nikdy se mi to předtím nestávalo. Probudil jsem se na zemi a židle byla převrácená. Spadl jsem z postele a nic jsem si z toho nepomatoval. Na zemi jsem se probudil kolem pátý hodiny ráno. Mohla mě z postele shodit nějaká entita? Já z postele nikdy nepadám. Spadnul jsem z ní poprvý. Je to od tý doby, kdy jsem se začal zajímat o astrální cestování a energie a to vše kolem. Neni nějaká dobrá obrana ? O-kolo sebe i občas vidím míhat se stíny na stěnách a různý světla v prostoru, čím to e ? Dík za rady. :mrgreen: Ani já nevim, jak se mi podařilo z takový velký postele spadnout na zem. :D :D :D
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy – v ničem, velkém, či malém, důležitém, či nicotném –
nikdy se nevzdávejte ničemu, jenom závazkům cti a zdravému rozumu.
Nikdy nepodléhejte zdánlivě nepřekonatelné síle nepřítele.

W.Churchill

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Cizí entity (Mohl mě duch shodit z postele?)

Příspěvekod zebyja » pon, 20. kvě 2013, 14:40

Možná si Tvoje podvědomí uvědomilo, že pořád za vším hledáš nějaký nadzemský věci a lítáš v oblacích.. Tak chtělo aby jsi spadnul zpátky na zem ;)
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: Cizí entity (Mohl mě duch shodit z postele?)

Příspěvekod Mistel » čtv, 23. kvě 2013, 00:17

V nekonečném počtu různých možností toho, proč jsi se neprobudil na posteli, za to alespoň jednou může duch.

Z osobní zkušenosti ale vím, že člověk kolikrát spadne i když by to teoreticky snad ani jít nemělo :) ... Takže ještě počkej s voláním kněze, či vymítače ďábla.
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Cizí entity (Mohl mě duch shodit z postele?)

Příspěvekod Elen » čtv, 23. kvě 2013, 08:11

Možná to bude znít jako blbost, ale na Tvém místě bych si změkčila zem vedle postele nějakou dekou, abys nedopadl nějak tvrdě a zabývala bych se duchama pokud na dece skončíš častěji:-) :lol:

Engrow
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 25. čer 2009, 15:12

Re: Cizí entity (Mohl mě duch shodit z postele?)

Příspěvekod Engrow » čtv, 23. kvě 2013, 11:57

Jo dík, budu na to brát zřetel. Jak řikám, stalo se mi to poprvý a neví se jenom příčina. :D
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy – v ničem, velkém, či malém, důležitém, či nicotném –
nikdy se nevzdávejte ničemu, jenom závazkům cti a zdravému rozumu.
Nikdy nepodléhejte zdánlivě nepřekonatelné síle nepřítele.

W.Churchill

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Cizí entity (Mohl mě duch shodit z postele?)

Příspěvekod ArMi » sob, 23. črc 2016, 09:27

Což o to, "technicky" možné to asi je. Já bohužel takové schopnosti nemám jako autor tohoto textu:
Spevacek53.gif
Toto je AC jako řemen. Ovšem pro duchy je schození z postele dost obtížné. Náš svět má velmi vysokou hustotu a oni do něho mohou velice těžko fyzicky zasáhnout. A ti vyšší se k něčemu takovému zase nesníží.
Jako daleko pravděpodobnější a snazší bych viděl částečné převzetí kontroly nad tělem a shození udělat s pomocí svalů asi tak jako když z postele spadnete vědomě sami. To může zapříčinit třeba nevhodné otevření se duchovním vlivům.

Jinak v ofoceném textu popsané chovnání vnímám jako určitou formu zneužití duchovních sil. A to v několika bodech. Především předvádět běžným lidem manifestace duchovních sil tímto způsobem často Akáša "odmění" ztrátou pracně získaných schopností a nebo zhoršením životní situace. Někdy je i demonstrace tohoto typu třeba, ale to chce alespoň nějakou intuici nejen mít, ale i ji správně vnímat. Někdy mám takový pocit, že Akáša testuje zralost lidí tím, že někdo dostane mimořádné schopnosti bez zásluh a Akáša pak pozoruje, co s nimy tito lidé dělají.


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host