Zrychlování času

Engrow
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 25. čer 2009, 15:12

Zrychlování času

Příspěvekod Engrow » pát, 17. úno 2012, 16:40

Nevím čím to je, ale dnešní hektická doba se mi zdá moc rychlá. Rychlá z toho důvodu, že už se nestihnou věci, které se stíhaly dříve. Tak si říkám, jestli se to projevuje jen u mne, nebo i u vás? :D . Není to snad tím, že se zrychluje rotace země?
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy – v ničem, velkém, či malém, důležitém, či nicotném –
nikdy se nevzdávejte ničemu, jenom závazkům cti a zdravému rozumu.
Nikdy nepodléhejte zdánlivě nepřekonatelné síle nepřítele.

W.Churchill

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Lama » pát, 17. úno 2012, 17:01

Nevim cim to je ale taky mam takovy pocit
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Zrychlování času

Příspěvekod madagaskar » sob, 18. úno 2012, 00:17

je to tym, ze sa zvacsuje frekvencia casu a cas je stale rychlejsi

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrychlování času

Příspěvekod clario » sob, 18. úno 2012, 00:29

Zvyšuje se frekvence času? Definuj čas prosím :D nemám totiž nejmenší ponětí jak si to představit :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Sviccc
Příspěvky: 32
Registrován: čtv, 17. lis 2011, 13:53

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Sviccc » sob, 18. úno 2012, 11:52

Me to pripada, ze se zvetsuje rychlost evoluce.Nebo to muze byt zpusobeno zvysujici se vibraci zeme a to muze povysovat nase vedomi a jsme potom bdelejsi a vse je rychlejsi?No je toho hodne k vysvetlovani :-D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrychlování času

Příspěvekod ATA » sob, 18. úno 2012, 12:31

hvězdný den – 23 hodin, 56 minut a 4,09 sekundy. :D
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Sviccc
Příspěvky: 32
Registrován: čtv, 17. lis 2011, 13:53

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Sviccc » sob, 18. úno 2012, 16:15

To sice jo, ale vnimani casu mi prijde trochu jine ;-)

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Merkabah » pon, 20. úno 2012, 11:29

Tak prestante snupat a bude to zas ok :twisted: Ne ja bych rekl, ze je to dost zpusobeny tim v cem vyrustame. Vsechno se porad zrychluje -pocitace, internet, doprava (neni to tak dlouho, co jsi musel poslat dopis... dnes posles sms) Ma to na nas urcite taky dost velkej vliv. Ale je to taky tim, ze starnes... kdyz jsem byl malej tak si pamatuju jak dospeli rikali at si uzivam zivota, ze pak najednou strasne rychle utece...proste se zrychli. Ja si to nedokazal predstavit, protoze pro me byl zivot skoro nekonecnej v tej dobe. Ale dneska uz presne vim o cem mluvili :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Lama » pon, 20. úno 2012, 15:16

Podle mě je to hodně spekulativní věc.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Trivi
Příspěvky: 22
Registrován: úte, 07. úno 2012, 16:08

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Trivi » pon, 20. úno 2012, 16:36

zrýchluje sa náš životný štýl, nie šas :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrychlování času

Příspěvekod clario » pon, 20. úno 2012, 18:29

Tak prestante snupat a bude to zas ok :twisted: Ne ja bych rekl, ze je to dost zpusobeny tim v cem vyrustame. Vsechno se porad zrychluje -pocitace, internet, doprava (neni to tak dlouho, co jsi musel poslat dopis... dnes posles sms) Ma to na nas urcite taky dost velkej vliv. Ale je to taky tim, ze starnes... kdyz jsem byl malej tak si pamatuju jak dospeli rikali at si uzivam zivota, ze pak najednou strasne rychle utece...proste se zrychli. Ja si to nedokazal predstavit, protoze pro me byl zivot skoro nekonecnej v tej dobe. Ale dneska uz presne vim o cem mluvili :)
Osobně mám vlastně úplně stejný názor :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Zrychlování času

Příspěvekod madagaskar » pon, 20. úno 2012, 20:44

to je fakt, ked si spomeniem na detstvo tak to islo pomaly a teraz si presne pamatam ako som zacinal vysoku skolu a uz tam chodim 4 roky a ten cas ide hrozne rychlo

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Zrychlování času

Příspěvekod nou » pon, 20. úno 2012, 21:29

no to som cital taku teoriu ze subjektivne vnimanie casu sa s vekom zrychluje. e pre novonarodene deti su prve dni ako vecnost a zase pre starych ludi je potom roky ako dni. ono to moze byt ze clovek sa dostava coraz viac do stereotypu a teda sa mu to coraz viac zlieva do jedneho. teda bude to aspon jeden z faktorov.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrychlování času

Příspěvekod clario » pon, 20. úno 2012, 21:36

Njn když budeme všechno prožívat, tak intenzivně jako děti a dostaneme se zase do toho tady a teď z kterého se jak stárneme mnohdy dost vzdalujeme, tak se nám to taky pěkně protáhne :D :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Trivi
Příspěvky: 22
Registrován: úte, 07. úno 2012, 16:08

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Trivi » pon, 20. úno 2012, 22:06

no to som cital taku teoriu ze subjektivne vnimanie casu sa s vekom zrychluje. e pre novonarodene deti su prve dni ako vecnost a zase pre starych ludi je potom roky ako dni. ono to moze byt ze clovek sa dostava coraz viac do stereotypu a teda sa mu to coraz viac zlieva do jedneho. teda bude to aspon jeden z faktorov.
mám pocit že naozaj je to tak :)

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Zrychlování času

Příspěvekod madagaskar » pon, 20. úno 2012, 22:50

zatial mi to celkom vyhovuje :D uz chcem mat skolu co najskor za sebou

Sviccc
Příspěvky: 32
Registrován: čtv, 17. lis 2011, 13:53

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Sviccc » úte, 21. úno 2012, 05:26

Me jde spise o to subjektivni vnimani casu, jelikoz se mi v posledni dobe zda vic sdilene.Obcas to citim ve vlnach (jeden tyden tece jako 3 tydny a dalsi tyden utece jako 2 dny).Temer kohokoliv se zeptam (je jedno jestli dite, nebo starec), jak v dnesni dobe vnima cas, rekne mi, ze se zrychluje, proto taky tato debata.Podle me to ma co docineni se stavem vedomi.Klasicke pripady : Kdyz spim, cas temer nevnimam.Kdyz jsem opily, vzdycky mi cas pripada velmi pomaly.Kdyz se dobre bavim, je cas podstatne rychlejsi...Pokud stav vedomi ovlivnuje vnimani casu, a je to zrejme ve vetsi oblasti lidi, potom tu je neco, co nase vedomi ovlivnuje na globalni urovni.Otazka je co?Mohla by to byt stoupajici frekvence vibraci zeme a potom by to mohlo mit efekt jako hemisync, nebo to muze mit na svedomi haarp, nebo taky muzeme mit jenom nevhodnou stravu, ale taky to muze byt tim, ze kvuli tomu, ze tu sedim a pisu tady, nejsem vubec v prirode.Kdo na to prijde? :-D :?:
Ja osobne si myslim, ze by to mohlo mit na svedomi otevirani energetickych center zeme, nebo jak jsem psal, zvysujici se vibrace zeme.Ale oboji mohou byt absolutni blaboly :-P

Engrow
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 25. čer 2009, 15:12

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Engrow » úte, 21. úno 2012, 14:17

S tim časem je to komplexně složité. Někdy jsem i četl, že se čas zrychluje proto, protože máme více a více vzpomínek. Mohlo by to být také tím, že země osciluje ve vyších frekvencích, kdoví :D A nebo jednoduše řečeno, čas neexistuje, je to jen omezení lidské mysli. :D :mrgreen:
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy – v ničem, velkém, či malém, důležitém, či nicotném –
nikdy se nevzdávejte ničemu, jenom závazkům cti a zdravému rozumu.
Nikdy nepodléhejte zdánlivě nepřekonatelné síle nepřítele.

W.Churchill

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Tidus » pon, 21. kvě 2012, 08:25

Kdyby to bylo rotaci zeme,otevrenyma energetickyma centrama a podobne, tak to dnesnim detem utika take rychle. Nejde ani tak o samotny cas, jako o to, jak ho vnimame. I kdyby tu byl cas dvakrat rychlejsi, tak je dvakrat rychlejsi i nase vnimani. Takze by tu nebyl rozdil. Spise jde o to, ze s vekem mame stale vice moznosti a tak chceme stihnout stale vice veci. Navic je vice veci rutinnich. Kdyz ale zazivam den, kdy delam neco noveho, na co se soustredim, tak to zase utika pomalu jako diteti. Ono je to taky z velke casti tim, ze hodne casu prosedite u pocitace. U toho se nesnazite prozit kazdou vterinu naplno. Pokud cely den delate jednu vec, tak mate pocit ze to uteklo. Kdo dela ruzne cinnosti, tak mu to prijde delsi...
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Zrychlování času

Příspěvekod Lama » čtv, 24. kvě 2012, 12:38

Stereotyp
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Tlachání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů