rádio hrající v "tichu"

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

rádio hrající v "tichu"

Příspěvekod saila » sob, 24. říj 2009, 23:57

lepsi nazev me nenapadl:-D
byla bych rada kdyby se do toho zapojilo vic lidi aby to melo nejakou vahu:-)

jde o to ze jsem dlouhou dobu poslouchala impuls a posledni dobou mi navozoval bezduvodny podrazdeni, uz pred tim jsme pokazdy preladila jinam ale byla to jenom zmena radia nic vic.. a v patek me napadlo preladit na bonton s tim ze tak urite budou hrat novyho landu.. a taky ze jo hned v zapeti ale to neni podstatny:-D podstatny bylo ze veskera hudba znela nejak divne... jako by tam neco chybelo nevim jak to mam nazvat.. naco jako kdyz celej zivot poslouchate hudbu na maximalnich basach a najednou je vypnete...tak jsem si zacala rikat proboha co to je to je fakt divny a najednou me pochvili napadlo ze vysilaj jakoby v tichu... a asi po pul hodine az hodine se u me zacal dostavovat tezce euforickej stav...
a to je duvod proc bych chtela aby to zkusili dalsi lidi jestli v tom skutecne neco je nebo se mi to jenom zdalo to ticho...

tudiz bych vas chtela poprosit kdomate klasicky radio (nevim jestli to bude fungovat i pres pc) aby treba 4 hodiny v kuse denne aspon tyden poslouchal impuls a pak preladil na ten bonton, jde o to si hodne zvyknout na ten impuls...

kdyztak sem pak piste vase poznatky:-)
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: rádio hrající v "tichu"

Příspěvekod CLVestec » sob, 31. říj 2009, 10:34

Když si pouštím jednu písničku dokola,taky mě příjde ohraná.Možná že je to právě to,tak si pustím ty co jsem méně poslouchal,a pak ty ohraný se mi zdají nostalgicky nabitý.Je to úplně samí,jako když si koupíš jednu věc.Je nová všímaš si jí,po pár dnech si jí už nevšímáš.No a pak začneš stejně používat všechny věci,myslím to tak že už nebudeš mezi tím dělat rozdíli. :D Někdy je zajimavý si popřemýšlet i o těhlech věcech. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: rádio hrající v "tichu"

Příspěvekod saila » sob, 31. říj 2009, 13:33

jak jsme cekala spatne pochopeno... myslela jsme to tak uvedu priklad jako by ostatni radia hrali treba na 10 000MH a tohle treba jenom na 10MH nemluvim o ohranosti nebo preposlouchanosti radia
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: rádio hrající v "tichu"

Příspěvekod carlos » ned, 19. pro 2010, 17:28

Ta druhá stanice byla FM, nebo AM?
Možná to bylo dané technologií vysílače, pokud by to bylao z FM na AM, pak je to pochopitelné, ale jestli to bylo taky na FM, je to zvláštní. Možná mají jiné nastavení vysílače, takže možná mají jinak utlumené jednotlivé frekvence zvuku.

Uživatelský avatar
Mistel
Příspěvky: 56
Registrován: stř, 12. kvě 2010, 14:53

Re: rádio hrající v "tichu"

Příspěvekod Mistel » ned, 28. srp 2011, 21:28

Hele, tak přesně tohle se mi taky jednou stalo. Už je to sice dlouhá doba, ale jako malej jsem celý dny poslouchal Zlatou Prahu (nevim to jistě, ale možná je to dneska Fajn rádio, ale opravdu hádám). Dostal jsem k vánocům rádio od babičky a tak jsem pořád poslouchal, nahrával na kazety písničky, s kamarádem jsme zpívali atd... (Mohlo mi být tak 6-7 let)
Jenomže kamarád poslouchal rádio Bonton! Když jsem pak šel k němu a poslouchali jsme ten Bonton, tak mi přišlo, že tam prostě něco chybí, jakoby tam hráli jenom tak napůl, prostě takový prázdno.
Koukám, že už je to delší doba, co se to tu řešilo, ale musel jsem to prostě napsat :-)
Je až pozoruhodné, jak je vše založeno na odhodlání a trpělivosti.

STMR
Příspěvky: 31
Registrován: ned, 26. pro 2010, 17:42

Re: rádio hrající v "tichu"

Příspěvekod STMR » ned, 28. srp 2011, 22:21

Resenim je spektralni analyza


Zpět na „Věda“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů