What a piece of art,.. before the flood...

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

What a piece of art,.. before the flood...

Příspěvekod ZdENik » pát, 04. lis 2016, 13:21

Neskutečně skutečné.. Moc doporučuju.. V žádném případě to není o strašení a plné beznaděje.. moc důležité. Udělejte si čas, neboť jsou nedůležitá, důležitá a důležitější rozhodnutí.. Ovšem TO, jestli si pustíte následující dílo je uplně mimo škálu důležitosti.. jazyk ještě nevyvinul slovo, které by to v této době historie vystihlo=), nejvíce se tomu blíží asi slova jako "nezbytnost", "lidská povinnost"..

Je to totiž o nás.. žádní velcí hráči.. #jatyononaono

CZ:
https://www.youtube.com/watch?v=j45aTanc9yo

tady engl verze:
https://www.youtube.com/watch?v=90CkXVF-Q8M

Děkuju!

p.s.: moc prosím všechny (nálehavě) aby sem psali jen pokud se na to podívají, protože do té doby je to jenom SPAM a stejně tak můj příspěvek tak může vypadat.. raději to přehlédněte a považujte za spam, pokud si čas nenajdete! Děkujuuuuuu!!
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: What a piece of art,.. before the flood...

Příspěvekod ArMi » sob, 05. lis 2016, 17:04

Neskutečně skutečné.. Moc doporučuju.. V
Neviděl jsem film úplně celý - části ano. Takovéto burcování vypadá na první pohled skvěle, ale bohužel realita je jiná.

A i kdyby skoro celé lidstvo vyhynylo, tak to nebude v dějinách země poprvé. Země si s přírodou poradí, klidně i bez nás.

Tady na Zemi se střetávají dvě koncepce - lidská a řekněme "démonická". Ta démonická chce z celé země udělat něco takového jako v Orwelově románu 1984 https://cs.wikipedia.org/wiki/1984_(rom%C3%A1n). Bohužel ten film upozorňuje až na následky, ale nikoliv na příčiny.


Bohužel kapři si rybník nevypustí - a slovem kapři myslím současnou vládnoucí mafii včetně církví. Když nám Dalajláma jako nejvyšší představitel Budhismu doporučuje islám, tak je něco někde velice prohnilého. Systém se musí řízeně zhroutit a teprve potom může vzniknout něco co je daleko více v harmonii s přírodou a s matkou Zemí. Ano, některé rady mohou být dobré, ale podstata uniká. Peníze jsou dnes bohužel až na prvním místě a myslet si, že zachráníte ekologii je iluzorní.

Mordor z románu J.R.R. Tolkiena se k dnešní průmyslové krajině také docela blíží. A kdyby někdo začal v takové zemi myslet na ekologii, tak by byl jen sám proti větrným mlýnům.
Obrázek

Mám osobní zkušenost na Šumavě. Tam je národní park, kam lidé nesmí ani vstoupit - jinak jsou pokutováni. A pak tam vjely těžební stroje a dřevo vytěžily.

Stejně tak se rozpadla civilizace Egypta, Říma. V ranném Egyptě vládli moudří kněží, kteří společnost inspirovali. Z nich se po několika generacích vyvinula vrstva přežraných nemakačenků, která se stále rozrůstala až to byla pro celou společnost neúnosná zátěž. A při prvním vnějším útoku taková společnost oslabená vnitřním parazitem podlehne.
V Egyptě bohužel už asi nebyla žádná šance na zlepšení - i když si to asi mnoho lidí uvědomovalo. Ti privilegovaní se o svá privilegia připravit nenechali až do hořkého konce celé civilizace. Přitom vlastnímu národu přispívali stále méně a nechali se živit.

Podívej jak se chová líná Evropa? Nechá se bez boje obsadit uprchlíky a dotuje uprchlíky více než vlastní lidi.

A pokud už člověk má něco hledat, tak vnitřní spojení s přírodou. Třeba pokud si uděláte výlet do lesa tak uvidíte, jak tvoří sama přiroda a jak jsou proti tomu nedokonalé lidské výtvory. A to, co se děje ve vnějším světě je jen odrazem chyb, které máme jako lidi ve své mysli. Takže každý kdo vyčistí své vědomí prospěje v konečném výsledku planetě Zemi.


Zpět na “Věda”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host