Keshe a jeho pohled na fyziku a Vesmír (video)

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Keshe a jeho pohled na fyziku a Vesmír (video)

Příspěvekod CLVestec » sob, 25. kvě 2013, 21:14

Zdravím Vás lidičky (a ostatní bytosti)! :)

Zabýval jsem se na teoretické úrovni některými částmi fyziky, a nedávno jsem narazil na alternativní pohled na fyziku, přesto se ve videu skrývají nápadité myšlenky. Nevím, co z toho je tam pravda, a co ne. Ale mohlo by to podpořit tvůrčí mysl.

Borec ve videu, inženýr Keshe tvrdí, že jeho nadace dokáže vytvářet vznášející se předměty, ovládat gravitaci a dokonce jí utvářet či se naladit na gravitaci nějaké planety a s případným plavidlem se během krátké chvíle přenést na ono místo. Mně osobně se to hodně líbí. :) Ale sktepický myšlenky určitě nejsou na škodu! ;)

Video v odkaze:

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Zna ... =endscreen
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Keshe a jeho pohled na fyziku a Vesmír (video)

Příspěvekod clario » sob, 25. kvě 2013, 23:27

Pan Keshe tyto věci už tvrdí velice dlouhou dobu. Osobně bych byl velice rád kdyby to byla pravda a už konečně s tím doopravdy vyšli do světa, nicméně se obávám, že je to celé jedna velká bouda a podvod a pan Keshe tahá lidi za nos a za peněženky. Bylo by pěkné kdybych se mýlil a on měl pravdu, ale to se teprve ukáže.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Keshe a jeho pohled na fyziku a Vesmír (video)

Příspěvekod ondrak » ned, 26. kvě 2013, 10:11

Opět souhlas s Clariem. Kdyby to nebyly jen dobře nachystané kecy (proč sakra tedy dávno něco důvěryhodně nedemonstroval?) obávám se, že by stejně svět nebyl na tyto technologie připraven. Je třeba spálit ještě spoustu ropy a vydělat peníze těm, v jejichž zájmu je cílené zpomalování (nejen) technologického pokroku ve jménu zisku a nadvlády.

Ale na druhou stranu, chvíli jsem nějaký videa s Keshem sledoval a nemyslím si, že plácá úplné žvásty. Rozhodně to bylo zajímavý. Ale jsem zvědav, zda ti lidé splní to, o čem umí tak krásně mluvit. Dalším takovým je Dr. Greer s jeho projektem Disclosure. Vždyť i v jeho novém dokumentu Sirius bylo několik záběrů na údajná zařízení na volnou energii, jejichž funkci jsem jakožto vyučený elektrikář s banálními znalostmi dokázal vyhodnotit jako zřejmý podvod. Ale zbytek dokumentu je docela v pohodě. Zasvěcení do tématu se však nedozví nic moc nového.
                                                                                                                                               

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Keshe a jeho pohled na fyziku a Vesmír (video)

Příspěvekod clario » pon, 27. kvě 2013, 03:44

Greer je něco dost podobnýho, také by se mi líbilo kdyby to všechno byla pravda, ale už jsem mu to dávno přestal věřit. O tom videu jsem teď slyšel prvně, tak jsem ho hledal na internetu a co nevidím.. za jeho shlédnutí chtějí 10 dolarů :-? , což akorát v nemalé míře přiživuje moje přesvědčení, že jde jen o prachy. Alespoň, že jsou ty torrenty, jsem docela zvědavý co v tom videu bude :lol: .

Pokud jde o to jak říkáš, že "neplácá uplné žvásty", tak ono jak teď zaznělo v jednom dílu Akt X, které zrovna sleduji.... Lež se nejlépe prodá schovaná mezi dvě pravdy. Necho tvrdit, že jsou Greer a nebo Kesh podvodníci, nicméně tak na mě momentálně oba dva dost působí.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Keshe a jeho pohled na fyziku a Vesmír (video)

Příspěvekod Elen » pon, 27. kvě 2013, 08:00

Taky se přikláním k jedné odpovědi:-) Totiž, že na tohle svět není ještě připravený. Dovedete si představit tu pohromu, kdyby někdo dokázal vytvořit port? nebo jen taková prkotina jako nadpřirozené schopnosti ? Položilo by to jak vládu tak ekonomiku:-))))) Proto, kdo nějaké schoopnosti má opravdu, většinou o nich mlčí a já se mu nedivím:-)

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Keshe a jeho pohled na fyziku a Vesmír (video)

Příspěvekod ondrak » pon, 27. kvě 2013, 21:19

Clario: V každým případě projekt Disclosure (http://www.youtube.com/watch?v=Z-iaV_XW ... _w&index=2) je více než zarážející záležitostí. Povedlo by se Greerovi zinscenovat natolik oficiálně působící formální záležitost? Přesvědčit takové množství lidí křivě svědčit? Myslím, že ne. Nepochybuji o fenoménu UFO, ačkoliv je to velice zprofanovaný fenomén, nespočetněkrát zesměšněný. Pochybuji jen o některých aspektech (nejen) Greerovy činnosti, ačkoliv na mě působí jako solidní chlápek, na rozdíl třeba od toho směšného šiřiče paniky Davida Icke. Ten si poměrně nepokrytěji vychutnává nadšené potlesky ovčího publika, kterými si až vypočítaně nechává prokládat jeho energické proslovy. Viděl jsem jedno video. Nikdy více. Ale kdo ví, možná mám jen příliš uzavřenou mysl, když si nemyslím, že naše mozky ovládají ještěři z Marsu. :D
                                                                                                                                               

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Keshe a jeho pohled na fyziku a Vesmír (video)

Příspěvekod Elen » pon, 27. kvě 2013, 22:42

Mě by asi bylo jedno, jestli mě ovlada ještěr z marsu nebo tahle vláda. když mu to pujde líp, proč ne:-)

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Keshe a jeho pohled na fyziku a Vesmír (video)

Příspěvekod CLVestec » úte, 28. kvě 2013, 15:52

Otázkou je, čemu říkáme být připravený. On je spíš problém, že hodně lidí nevyužívá mnoha možností, které jsou jim otevřeny už teď. Třeba změna v chování, změna dívání se na svět. Hodně věcí se dá zvládnout i bez většiny technologií které máme teď. Ale naučili jsme se některý používat, a máme je rádi, tak proč si je nenechat, když nám zrovna neotravují jídla, nebo neozařují naše mozky proti spánku? :D
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)


Zpět na „Věda“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů