Komunikace a informace

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Komunikace a informace

Příspěvekod holka21 » stř, 28. čer 2017, 21:23

Mnoho problémů vzniká právě v komunikaci a předané informaci. Určitě se vám už mnohokrát stalo, jako snad každému, že jste někomu něco řekli a on udělal úplně něco jiného než jste po něm žádali. Mohla bych uvézt mnoho a mnoho příkladů na toto téma, kdy někdo udělal a nebo pochopil zcela něco jiného než jsem chtěla. A to i zde na fóru se mi to stalo, určitě víte, kde. Já nemám v úmyslu, někoho děsit, či někomu ublížit či se povyšovat, jelikož si uvědomuji mnoho faktorů, které by mě sejmuli. Znám důsledky povyšování a i důsledky ponižování.

Navíc jsem se rozhodla, vám ukázat, na několika příkladech, kde vznikají špatná pochopení. Spadáme do polaritního světa, pokud si myslíte, že ne, tak muž je ženou a žena mužem a vlastně je to jedno, protože polarita muž a žena tedy ve vaši mysli neexistuje. V podstatě možná ano, ale může splodit dítě muž s mužem či žena s ženou ? Když si jeden z páru jen bude hrát na opačné pohlaví? Ne !!! Dítě splodí jen dva a to muž a žena. Jenže zase lze ukázat prstem, tak tamhle ty dva spojím a bude dítě. Ne !! Hraje tam roli taky přitažlivost. Nebo snad ne ? Chtěl by jste někdo z vás jít s každým protějškem a mít s nim rodinu, dítě? Pokud milujete sebe, tak 100% ne !!! Drží vás vaše bytostnost, vaše oddělenost já. Nebo snad sobectví ? Myslíte si, že to, co vás drží nemít dítě s každým, kdo si zamane ho s vámi mít, je sobectví ? Ne! Je to vaše láska k sobě samému, vážíte si své vlastní hodnoty, jelikož to je naše bytostnost, která nás pak nakonec spojí s tím přitažlivým a dokážete si pak vážit i jeho bytostné hodnoty, jelikož jen bytostnost božího záměru nás pojí v jednoho tedy jeden celek rodinu, kterou zakládá - muž a žena, kteří se vzájemně milují, dokáží splodit zdravé a silné jedince a poskytnout jim základ ochranu, zázemí a obživu, atd.. , ale také i rodinu ve velkém měřítku, kdy se jedná o rodinu duchovní ;-)

Bytostnost je naše já, je to kořínek někdy i silný kořen existence ;-). Někdo má velký a silný kořen a někdo jemný malý kořínek, ale to díky tomu, jak silné pouto měl a má k sobě, druhým, ale i životu.

Takže sobectví? Jsem sobecká, když vám chci ukázat pravdu, kterou vidím a poukázat na to, co umím? Kdy tedy působím těmi slovy povýšeně?( já to v tom vidím a viděla, ale jinak to prostě nešlo napsat, než tak jak jsem to napsala)
Mé povýšení, které chytáte je jen na povrchu ve slovech, ale pod hladinou tedy v jádru nebo-li v já mám určitou dávku pokory a tolerance, také jsem nalomená a zkušená tak jak mě život učil ;-) a můj záměr je k vám čistý, pokud je i ten váš záměr čistý ke mě, kdy říkám využíte mých schopností, které umím, jelikož jen tak se staneme silnými!! A já z hlediska tohoto mám nepřebernou škálu zkušeností. Proč, protože má oddanost a láska sahala tam kam sahala a tak jsem to na co jsem se cítila podstoupila a pilně na tom pracovala, i když jsem se taky dostkrát cukala a vzpírala, atd..

Jsem zrůdou nebo se chci stát zlou vládkyní, když se setkávám se zlem? Ne!! Nezapoměnte i na to, že ochránci/strážci/průvodci či jak je nazvat se také setkávájí se zlem aniž by sami byli zlý či se o to být zlými pokoušeli. A taky je tam ještě další vztah pojící ke zlu, kdy ten, kdo nechápe nazve druhého zrůdou, aniž by znal hloubku vztahu do kterého zasahuje.

Jdu k vám s otevřenou náručí, zdravým rozumem, jen tak, jak mě život připravil. Život mi byl učitelem a já jsem se mu stala žákem a proto nyní jsem tím kým jsem se stala :-) Člověkem, který nevidí jen povrch a hloubku, ale mnoho hloubek a mnoho povrchů a jejich vzájemné spojení, samozřejmě jen tam kam jsem schopna vidět. Můj život byl těžký, žádná procházka růžovým sadem! Jelikož vím z mnoha zkušeností, kterými jsem prošla, jaká je skutečnost a proto mě jen tak někdo neobalamutí. A proto pokud něco povídáte, já vidím občas mnohem víc ve vašich slovech, než jen pouhopouhá slova!! Ale je mi jasné, že ani váše životy nebyli jednoduché! Domnívám se, že snad každý má ve svém životě nějaké těžkosti!

Určitě víte o větě, kterou řekl Ježíš:,, Já jsem ta cesta, pravda a život ;-) Pokud pochopíte správně skutečnost těchto slov, pochopíte proč jsem možná tak zoufalá, proč trpím depresí a možná pochopíte i to ostatní. Buďme si vzájemnou oporou v dobrém i zlém! Neopouštějme se, ale buďme společenstvím(bratrstvem), ale jen naši svobodnou vůlí, ne násilím. Já při vás budu stát, ale stůjte i vy při mě, samozřejmě jen tehdy pokud je v našich silách a možnostech. Protože když vás to skutečně ničí ustupte! I já ustupuji!

Pokud pochopíte hloubku, zjistíte, že slova nejsou vším ;-) Záleží na hodně faktorech, které nám odhalí pravost našich záměrů. Jenže někdy to nelze bez pomoci druhého, já prostě nevím všechny hloubky a musím se ptát a učit se od druhých a přijímat jejich pomoc, prostě tak to je a bude ;-). Jelikož každý jsme se narodil se silnými, ale i slabými stránkami nás samých a díky tomu jsme jedinečnými.


Bojím se toho textu, protože tam vidím mnoho kliček mysli, ale pokud se na to budete dívat s čistým záměrem svého skutečného bytostného já, tak uvidíte pravost vloženou do slov a uvidíte i mou lásku v nich. I kdyby tato slova zkopírovalo samo zlo, poznali by jste to, pokud nejste jeho věrní!! Věřím v nás a ne v tvořené iluze!!!

Zpět na „Věda“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů