UFO

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

UFO

Příspěvekod blaza » stř, 18. čer 2008, 22:07

bude náká debata? zacal bych tim čemu z tech fám verite...
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod wan to » čtv, 19. čer 2008, 10:51

UFO ani nemusím veriť
UFO = neidentifikovatelný lietajúci objekt, a to môže byť čokolvek, ja ich vidím denne kopu. Letí vták, ale neviem aký -UFO, letí lieadlo, ale neviem aké -UFO

Život na iných planétach a sústavách, ja si myslím, že je. Nie sme až tak jedineční, neviem prečo si to stále kopa ľudí myslí. Asi ich to nejak uspokojuje
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Brandis » čtv, 19. čer 2008, 13:58

Na zivot na cizi planetach verim. To je vicemene jediny k cemu se da na toto tema vyjadrit. To jestli uz tu byli, nebo to jestli uz je nekdo videl neni podstatne, je to jen babrani se v emocich. Osobne bych byl za kontakt s jinou civilizaci rad ;) treba by nas mohli lecos naucit. Jinak po tom co sem se dnes dozvedel o NWO, sem zjistil ze se neda verit skoro nicemu z jakychkoliv vladnich kruhu a ze i sebemensi informace je planovane vypustena. Tahaji nas takhle za nos uz vic nez stoleti! Proc by nemohli uz davno kecat s ufounama?a nam to tutlat, jako to vsechno...

Jinak sem nedavno snad ve zpravach zaslechl ze byl "sestrelen" americky monitorovaci letoun. Zasahl ho neidentifikovatelny letajici objekt ;) a vedci vyloucili vsechny logicky dostupne reseni, proste nevi co to bylo :D takze UFO urcite existuje, teda aspon z toho pohledu ze kdyz nevis co to je a litato, je to UFO :lol:
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: UFO

Příspěvekod jadydadyda » čtv, 19. čer 2008, 16:18

Viděl jsem dokument, kde tvrdili, že země je tak přesně umístěna na oběžné dráze i v té mléčné, že jinde v naší galaxii bychom asi nemohli bezpečně žít aniž by nás tam něco nesmetlo, neuškvařilo či jinak nezabilo. :D Fakt ale je , že tahle informace má asi nulovou (neověřenou) vypovídací hodnotu.
Osobně si myslím, že tu nikdy žádná mimozemská loď nepřistála a všechno je to jen výmysl znuděných lidí, kteří jsou až podezřele často zrovna ze spojených států amerických. To si tam asi ufouni zřídili letovisko, že? :lol: Lidi jsou senzacechtivý a rádi uvěří i té nejpitomější lži jen když je vzrušující a pak z toho vznikne takováto lavina. Nejvíc lituju těch lidí, co sedí u vysílače, kde poslouchají (a vysílají) signály z vesmíru. To se musí dobře umírat po takto bezvýsledné náplni života.
Nejvíc se těším na to až si konečně vědci uvědomí, že na marsu ani nikde jinde v naší soustavě není ani ta buňka.
Nevím proč, ale mě se představa o malé osamocené zemi v nesmyslně obrovském vesmíru zdá hodna zamyšlení. Přece bychom nechtěli aby nám vesmír končil dva metry nad hlavou, ne? :) Krásně to vypovídá o naší maličkosti ale taky důležitosti.
Ale taky nevím :-?

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: UFO

Příspěvekod Tidus » čtv, 19. čer 2008, 16:25

A co treba druha moznost tech lidi, co sedi za pocitacem a poslouchaji signaly. Co kdyz neco naleznou? To, ze tomu neveris neznamena, ze neexistujou.

Taky nevim, jak jsi prisel na to, ze je to vsechno z ameriky.

Nam Marsu uz byli davno nalezeny zkameneliny mikroskopickych zivocichu.
Nevím proč, ale mě se představa o malé osamocené zemi v nesmyslně obrovském vesmíru zdá hodna zamyšlení. Přece bychom nechtěli aby nám vesmír končil dva metry nad hlavou, ne?
Tohle jsem moc nepochopil....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod ATA » čtv, 19. čer 2008, 16:29

jern trochu poopravym to ca našli byl metorit z marzu a nasli tam dutinky ktery se podobaly dutinkám co tvoži enjaky bakteri dodnes to neni dokazany a jeste se o to hadaj jestly to byli bakterie nebo ne.Ted nedavno prisatal nova sonda na marzu tak se snad neco novyho dozvyme
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Helias » čtv, 19. čer 2008, 18:15

Někde jsem viděl rovnici pro výpočet pravděpodobnosti, že je kdekoli ve vesmíru mimozemský život ... záviselo to na počtu planet vhodných pro život, úroveň evoluce, vzdálenost, ... no a nakonec z toho vyšlo, že ve vesmíru je kolem 80000 mimozemských civilizací, schopných komunikace a mezihvězdných letů (co jsou na stejné nebo vyšší úrovni existence jako pozemšťané), ale že za existence lidské civilizace není prakticky možné se s touto civilizací setkat kvůli právě již zmiňovaným vesmírným vzdálenostem ... tato šance je mizivá, avšak ne zcela nemožná ... já osobně třeba jednou chci potkat mimozemšťana, věřím tomu, že existují. No a nakonec ... nebylo by to plýtvání místem, kdybychom tu byli sami??? :D
Carpe Diem

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: UFO

Příspěvekod nou » čtv, 19. čer 2008, 18:24

http://sk.wikipedia.org/wiki/Drakeova_rovnica no a vysledky su od 1 teda nasej az po tisice. no a dnesny odhad ktory je na en.wiki je 2.3. takze v nasej galaxii je jedna mozno dve dalsie civilizacie. ale ta rovnica je absolutne spekulativna a iba odhaduje. skutocnost moze byt velmi rozdielna. mozno sme v galaxii sami. vtedy vidim stretnutie sa s inou civilizaciou za nemoznu pretoze zatial sa da uvazovat len o civilizacii umiestnenej v nasej galaxii.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: UFO

Příspěvekod jadydadyda » čtv, 19. čer 2008, 22:53

Tidus, vím nechal jsem se unést. Na mimozemšťany moc nevěřím, ale to není důvod to brát ostatní a vysmívat se.
Počkám na výsledky z té sondy co právě přistála a uvidí se. Pokud ale na marsu někdy vůbec existoval život, tak si myslím, že by se měl mikroorganismy jen hemžit a toho už by si měli všimnout ne? Ale moc tomu nerozumím, tak ze sebe nechci udělat hlupáka.
Co se ale týče té Drakeovi rovnice, tak jsem přesvědčen, že za polovinu těch rádoby konstant by mohl (s klidným svědomím) dosadit číslo jen hlupák, co si neumí přiznat, že tu cifru neví. A ti co nevěří evoluci se nemusí počítáním unavovat výsledek je nula, protože dvě proměnné jsou pro ně nulou a všechno se tam jen násobí.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod blaza » pát, 20. čer 2008, 04:41

ja sem cet knizku (asi tak rok) s ruznejma zahadama kde byla treba manipulace mysli a vohybani lzic (Neo :D ), chozeni po zhavym uhli - sila podvedomi, ruzny neuveritelnym pribehy s duchy, jak nakej trotl lítal :lol: (50cm nad zemí), právě taky fenomén UFO kde jeden typek prave na ferovku komunikoval s ufounem, proste mu nak chciplo auto, byl v naky pustine, tak vystoupil, chtel to jit vopravit, aby zjistil co stim je, vylez z auta a tam kolega ET Mimozemstan :o)...jinak hlavne uvadel podstatnou informaci - UFáci komunikujou s lidmi silou TELEPATIE (nejsem magor :D )...jako ze prenosem myslenek...pak prej mel ten ufoun hrozne cerny roztazeny voci (napriklad bych uved film Scary Movie 3 :o)...coz prej bylo zpusobeny Prizpusobenym zrakem...tim ze meli na planete hrozne moc velky slunce...tak se jim ty oci roztahli a ztmavli (takovy ty cerny madle...urcite to znate)...menoval tu planetu jako Alfa Centauri...nebo naka podobna blbost ze Star Treku ci Star Wars :o)
to jadydadyda: kdyz ses skeptik tak to nemusis resit matematikou :o)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Helias » pát, 20. čer 2008, 16:05

Pokud ale na marsu někdy vůbec existoval život, tak si myslím, že by se měl mikroorganismy jen hemžit a toho už by si měli všimnout ne?
Na Marsu pravděpodobně kdysi opravdu život byl, avšak v podobě mikroorganismů, bakterií a virů (život v prvotní fázi), ale tento život zahynul ... Mars měl svoji dusíkatou atmosféru (stejně jako na Zemi), ale kvůli své malé gravitaci o ni přišel (rozplynula se do vesmíru). Tím pádem byl život byl zahuben (pokud tam nějaký byl).
Co se ale týče té Drakeovi rovnice ...
Pravda je, že je ta rovnice jen odhad. Které neznámé se podle tebe rovnají nule?
... manipulace mysli a vohybani lzic (Neo :D ), chozeni po zhavym uhli ...
To není nemožné ... existují i různé semináře, třídenní duchovní soustředění plné meditací, tančení a bubnování zakončené rituálem chození po žhavých uhlících ... letos jsem se chtěl zůčastnit, ale nevyšlo mi to z důvodů finančních a časových.
... menoval tu planetu jako Alfa Centauri...nebo naka podobna blbost ze Star Treku ci Star Wars :o) ...
Alfa Centauri je trojice hvězd ... 4. nejjasnější na obloze a Zemi nejbližší hvězda (4,24 LY) ... ;).
Naposledy upravil(a) Helias dne pát, 20. čer 2008, 19:15, celkem upraveno 1 x.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Brandis » pát, 20. čer 2008, 18:36

Helias, skoda ze tu neni uz tleskaci smajlik 8-) dostal bys aspon dva ;) ...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: UFO

Příspěvekod jadydadyda » pát, 20. čer 2008, 20:43

Wikipedie o bakteriích- Některé druhy jsou dle výzkumů s to přežít i ve vesmíru, tedy ve vakuu a o teplotě −270 °C

To možná ještě nic neznamená, ale je zřejmé, že bakterie jsou extrémně odolný organismus, proto by mě zajímalo jestli ztráta dusíkaté atmosféry může skutečně zahubit i je.

k těm nulám- osobě vidím dvě zde protože nevěřím, že by se vůbec někde život vyvinul
# fl – poměr z předchozích vhodných planet, na kterých se život skutečně vyvine
# fi – poměr z předchozího, kde život vznikl a rozvíjel se až k inteligentní formě života

Ale to je jen osobní názor který jsem neuváženě nepsal a nerad bych to tu probíral. Měl bych se krotit abych ze sebe nevypustil všechno co si myslím :lol: to by pak se mnou asi nikdo nekamarádil

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod ATA » pát, 20. čer 2008, 22:49

No coment :)

Sluneční systém Alfa-Proxima Centauri se nachází v souhvězdí Kentaura.

"Alfa Centauri - Proxima Centauri nebo také Rigil Centaurus - Proxima Centauri je systém, který má 3 složky (slunce, hvězdy), A, B a Proximu.

Alfa Centauri A,B nebo také Rigil Centaurus A,B je systém 2 sluncí, který má eliptické dráhy, jsou to rovnocenné hvězdy (obíhají kolem společného těžiště, které se nachází ve větší vzdálenosti od každé z nich, jejich hmotnosti jsou podobné, jsou 4,3 světelného roku daleko od našeho Slunce - pozn. zpracovatele), mají stejný počet planet po 12 planetách (jako u vás), celkem tedy 24 planet. Takový systém rovnocenných sluncí má nestabilní dráhy vnějších planet, jsou elipsovité a střídají složky A a B. V této oblasti dochází k dosti velkým kolizím, dráhy jdou proti sobě, život zde není. Ztěžuje to komunikaci mezi oběma hvězdnými systémy. Vývoj u obou sluncí je stejný, systém je mladší než Sluneční systém váš, první 3 planety každé složky jsou v nejpočátečnějším stadiu, krátce vychladlém, na dalších se život teprve tvoří (fauna a flóra), předpokládá se budoucí osídlování některých z nich. Zde bude asi v budoucnosti ve 3. dimenzi civilizace lidí, kteří dosud nepostoupili výše.

Většina planet nemá žádný měsíc, ale naopak má většina pásy asteroidů (jsou mladé).

V celé Galaxii je nyní jediná civilizace ve 3. dimenzi jen na planetě Zemi !

Alfa Centauri A má v 5. dimenzi tyto civilizace:

5. planeta se 6 měsíci, APU, má 15 miliónů lidí, jsou to přistěhovalci, tuláci po hvězdách, rádi cestují, část obyvatel APU je pozemského původu (Atlantida II - např. Antarktida). Tito lidé také z tohoto důvodu sledují dění na Zemi.

6. planeta, METARIA , má 20 miliónů lidí, je to vysoká duchovní společnost, ze které pochází také Aštar Šeran, nyní ji ale nenavštěvuje, navštěvuje civilizaci NIRBUA, která sídlí na Venuši v 5. dimenzi našeho Slunečního systému. Aštar sídlí ale převážně (jeho domov) na vesmírné stanici Šáre. Jeho stáří je shodné na den se stářím jeho ženy Ester, je to
28 000 let. Obě bytosti mají více těl - jsou vícejediní.

Ostatní civilizace jsou v 7. a vyšších dimenzích, z nich známější jsou ptačí lidé v 7. dimenzi se sokolí hlavou a v 9. dimenzi s orlí hlavou. Byli ve fyzickém kontaktu s Atlanťany II, kteří byli původně v 7. a pak 5. dimenzi. My jsme následníci ve 3. dimenzi - takový je pád civilizace Atlantidy ! Mají tělo lidského tvaru ale ptačí hlavy, vzniklo umělým genetickým křížením lidí a ptáků na planetách. Celou kůži mají pokrytu peřím, na něm nosí plášť. Nyní přímo nepůsobí při záchraně planety Země, jednak proto, že selhali při plnění úkolu v Atlantidě (Egypt), jednak zde nyní přímo působí jen civilizace se shodnými těly jako máme my, pozemšťané, abychom se jich nebáli. Ve svých tělech žijí 30 000 let - pozn. zpracovatele.

Alfa Centauri B má v 5. dimenzi civilizaci TELUR:

6. planeta se 6 měsíci, civilizace TELUR, nezajímají se o kontakty a cestování Vesmírem, žijí sami pro sebe. Tělo mají lidské, hlavu jako myš - hlodavec, Myší lidé, toto je jejich problémem v kontaktu s jinými civilizacemi. Necestují proto, že nejsou příliš oblíbeni kvůli vzhledu. Vznikli umělým genetickým křížením lidí a hlodavců - pozn. zpracovatele.

V 7. dimenzi jsou civilizace ptačích lidí, na 6. planetě Sokolí lidé, na 7. planetě Orlí lidé, na 8. planetě Havraní lidé.

Proxima Centauri má celkem 7 planet, 98 měsíců. Je to druhé nejbližší slunce-hvězda
po Slunci našeho Slunečního systému, vzdálená jen 4,2 světelného roku - pozn. zpracovatele.

Proxima Centauri je gravitačně vázána se systémem Alfa Centauri A,B, délka oběžné dráhy je 80 světelných měsíců, perioda oběhu je 300 až 500 000 let. Vzdálenost od Alfy Centauri A je 50 světelných dní.

V 5. dimenzi má 3. planeta civilizaci ZETOR, viz seznam civilizací v příloze I. dílu "Rozhovory".

V 7. dimenzi má 3. planeta jen informační pole po dřívější civilizaci."
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Helias » sob, 21. čer 2008, 12:51

Tomu věříš??? O Aštaru Šeranovi jsem slyšel a vůbec tomu nevěřím. Přijde mi to jako naprosto směšná a naivní "sekta". :lol:
Carpe Diem

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod clario » sob, 21. čer 2008, 20:40

To snad ne :D :D :D To se sem teď kopírujou i članky z vesmírných lidí? :D :D :D :D

Pokud se mám přiznat i já jaký je můj názor na ufo a mimozemské civilizace, tak jsem jedním z těch co věří tomu, že existují, na naší planetě dříve něktří z nich žili a taky tomu, že mi jsme výsledkem jejich genetických hrátek :)

Možná to bude některým z vás znít jako science fiction, nikoho z vás ale nenutím tomu věřit ;) .


Ovšem to co splichtil pan Benda a co publikuje na svých stránkách http://www.vesmirni-lide.cz se dle mého názoru nedá považovat ani za špatný vtip. :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod ATA » ned, 22. čer 2008, 21:36

Proč mysliš že sem tam dal no comment :D
ašatar šeran to už je i na mě moc ale na yasmani je to dobrz.

Jinak na mimoyemskz civilaiyace věřim
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Twiggina
Příspěvky: 25
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 11:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Twiggina » úte, 24. čer 2008, 01:30

Chodit po žhavém uhlí a nepopálit se jde. Osobní zkušenost. ;)

Věřím v mimozemské civilizace a moc bych si přála nějakou poznat. Nedokážu si naopak představit, že v tak obrovském prostoru jsme jen my samy. Také doufám, že jiné inteligence jsou na daleko větší úrovni než my a tudíž mají dávno vymyšlené řešení na překonání takových vzdáleností o kterých se nám zatím může jen zdát.
K tomu nemohu podat žádný důkaz, je to jenom má víra. :)
http://najdise.cz/
Devět desetin moudrosti - je být moudrý včas.

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod wan to » úte, 24. čer 2008, 09:11

pozrite si dokument Privilegovaná planéna, je to aj jedna kniha, celkom dobre spracované aj celkom dobré otázky ohladne nášho vzniku.

Ja neverím že existujú iné civilizácie. Podľa mňa je to jasné, jasné že ano. Len nie v tejto galaxii. Myslím že by ani nebolo prekvapenie, ak by boli v galaxii, v ktorej sa deje niečo veľmi astronomicky zaujímavé.

Vesmirní lidé,úplne teda fajn myšlienky.... ...Dám si radšej pol deci...
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
Twiggina
Příspěvky: 25
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 11:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Twiggina » úte, 24. čer 2008, 11:36

Mimozemské civilizace a moje víra, že existují nemá ani náhodou nic společného s vesmírnými lidmi!!! O tomto spolku mám své velmi nepěkné mínění a nehodlám ho měnit!

To si raději s tebou wan to dám tu půl deci i přesto, že vůbec nepiji alkohol. :lol:
http://najdise.cz/
Devět desetin moudrosti - je být moudrý včas.


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů