UFO

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: UFO

Příspěvekod nou » čtv, 06. lis 2008, 15:06

no vedci nemaju radi zdovodnenia lebo je tak. alebo je to skor neschopnot vedy odpovedat pretoze veda hovori ako je to mozne a vdaka comu je to mozne. ale nehovori dovod. (lebo medved na styri pismena je maco)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Helias » stř, 03. čer 2009, 21:44

Trošičku obnovím spekulace o UFO ... věřím, že hodně z vás zaregistrovalo články a zprávy o pozorování UFO nejen v ČR. Přidávám odkaz na Novinky.cz, kde je článek s velmi zajímavým videjkem.
http://www.novinky.cz/koktejl/170421-or ... rmada.html
Carpe Diem

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: UFO

Příspěvekod 122333 » čtv, 02. črc 2009, 23:30

Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: UFO

Příspěvekod CLVestec » pát, 03. črc 2009, 14:21

Co se týče UFO,mám tu pro Vás všechny docela zajimaví rozhovor nemůžu ale říct že 100% pravdiví.

Rozhovor z Virgilem Armstrongem:
První část:
http://www.demiurg.cz/index.php?option= ... &Itemid=35
Druhá část:
http://www.demiurg.cz/index.php?option= ... &Itemid=35
Třetí část: Ve třetí části se začnou bavit i o astrálních sférách a astrálních civilizací(Plejďané atp)
http://www.demiurg.cz/index.php?option= ... &Itemid=35

Aby jste si nemysleli že ten chlap,byl vymyšlený tak tu je i video verze rozhovoru,bohužel jsem nenašel lokalizovanou verzi s titulky(no máte rozhovor na wébech,snad to něco bude jako lokalizace :D).
http://video.google.com/videoplay?docid ... 7881382340
Pro ty co jim jde líp němčina:
http://www.youtube.com/watch?v=nlSoqbmUA28&hl=cs

Admini:Jestli někde tu je něco o Virgilu Armstrongovy klíďo tento přízpěvek zmažte . ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Helias » úte, 13. říj 2009, 01:10

Jestli jste se dívali na video, na které jsem odkázal 3 příspěvky zpátky, pochopíte o čem se chystám psát:

Asi před měsícem jsem šel večer (už byla tma) se dvěma kamarády za dalšíma do parku. Na půli cesty si všimám na obloze jasného oranžového zářícího bodu a hned sem zakřičel "UFO", jelikož jsem si vzpomněl na nedávná pozorování na celém svět, která všechna vypadala zcela stejně. Nekjdříve bylo světlo jen jedno, pak se přidalo druhé. Letěly kousek od sebe, měly proměnlivou rychlost i směr. Neletěly po přímce, ale po křivce, třepaly se. Pak se za nimi objevilo třetí světlo a letělo tím směrem. Ty dvě ve předu měnily směr až tak, že se překřížily, pak zaletěly za barák. Třetí jsme ještě chvíli pozorovali, ale pak taky zmizelo. Celé to trvalo 5 - 10 minut.

Před dvěma týdny se zážitek opakoval, tentokrát v Praze v areálu Strahovských kolejí. Byl jsem s jinými dvěma kamrády. Seděli jsme na lavičce a zase jsem viděl toto světlo. Tentokrát letělo konstantní rychlostí, vyletělo zpoza kopce, udělalo obrovský půlkruh a ztratilo se v Pražském smogu. Nejdřív jsem si myslel, že je to letadlo, které jde na přistání, ale bylo úplně stajné jako tenkrát. Z omylu, že to bylo letadlo mě vyvedl fakt, že kousek za prvním letělo po stejné křivce další světlo. Ano mohlo to být letadlo, které bylo v pořadí na přistání hned za prvním, ale na to bylo moc blízko. Za nimi, ve stejné vzdálenosti, rychlosti a směru bylo čtvrté, páté, šesté, pak už sem to nepočítal. Takhle jich tam proletělo něco kolem dvaceti, pak už nelítaly po jednom a v pravidelných rozestupech, ale najdnou se jich objevilo asi 15 nebo 20 a letěla obrovská letka oranžových zářivých bodů přes pražský vzdušný prstor. Po chvíli se to pomaličku uklidňovalo, už neletěli v davu ale zase jen jedinci, ale pořád se objevovala nová světla. Toto trvalo kolem 30ti minut.

Co si o tom myslíte??? Já mám celkem jasný obrázek ... ale co vy na to? Viděl to tu ještě někdo, někdy, někde? Vím, že to není jediné pozorování těchto objektů za poslední dobu.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: UFO

Příspěvekod nou » úte, 13. říj 2009, 14:56

ale jasne ze to bolo UFO. kedze je to skratka Unidentified Flying Object teda neidentifikovane lietajuce objekty. co to bolo naozaj netusim. oranzove svetla moze byt cokolvek. aj letka stihaciek ktore isly na za sebou. takto sa nedaju robit ziadne zavery.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Helias » úte, 13. říj 2009, 23:43

UFO to pro mě bylo kažopádně, mě jde jen o to, jestli to bylo pozemského nebo mimozemského původu.
Carpe Diem

grave
Příspěvky: 5
Registrován: pon, 18. srp 2008, 21:13

Re: UFO

Příspěvekod grave » čtv, 10. pro 2009, 21:52

Rekl bych, ze lide nejsou nijak duleziti, jen si to neustale namlouvaji, protoze v "" nic inteligentnejsiho prozatim sami nevideli a jak je znamo, my jsme tvorove arogantni a povysujici se velmi radi. Cili dokud opravdu nezacne nejaky konflikt na bazi konfrontace s mimozemskou civilizaci, tak lide budou porad u piva rikat "prece neveris na zelene muzicky"...
Ale opravdu jste nekteri takovi skeptici? :-) Opravdu si to same rikate, kdyz se divate napr. na takove snimky ?:)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... _edit1.jpg

Pri takovem pohledu si rikam, ze my neznamename vubec nic, technicky nejsme taky nic moc nikde... a nevidim jediny duvod, proc by aspon v jedne galaxii na takove fotce nemohly existovat daleko inteligentnejsi entity.
Navic, vedci porad vse ve vesmiru srovnavaji s nasimi principy, cili telo zalozene na uhlikove bazi.... Ale urcite existuji ve vesmiru bytosti, ktere nepotrebuji zadny uhlik, ani vodu pro svou existenci... :|

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod ATA » čtv, 10. pro 2009, 22:46

nebo fyzickou sféru :)
pust z zaznamy z TMI tam maš komunikaci z "mimozemštanem"

Vesmir přece nemuže byt prazdnej bylo by to plytvani místem :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: UFO

Příspěvekod Pete » čtv, 10. pro 2009, 23:20

Prave naopak, clovek je co se tyce inteligence dokonce pod zviraty. Bohuzel je tak zaslepeny, ze tvrdi ze zvirata se chovaji instinkty. Ovsem clovek se neridi instinkty nebo chtici ? A na co je cloveku ze je na tolik "inteligentni" aby si postavil dum, kdyz vykaci pulku lesa ? Na co mu je ze je tak inteligentni ze umi vyrobit zbran kdyz ji pouzije proti sobe ? Clovek se povysuje nad zvirata, pritom se inteligentneji chovaji i opice.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Brandis » stř, 19. kvě 2010, 13:18

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Brandis » pát, 21. kvě 2010, 08:55

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Brandis » pon, 24. kvě 2010, 10:54

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Prince_Rakeem » pon, 24. kvě 2010, 17:07

moc pěkné, jen tak dál :) jak je 2:18 a dál....tak to vypadá jak Eliho Kino z SGU :)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Brandis » úte, 25. kvě 2010, 09:50

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Brandis » čtv, 10. čer 2010, 07:47

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů