UFO

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod wan to » úte, 24. čer 2008, 11:57

čítal som knihu Myšlienky z hladiny alfa od VINCENTINA (Vincent + ina)
Ak by ju niekto mal doma, a mohol by sem skopčiť tú pasáž ktorú spomeniem, bolo by to fajn.
Myslím že sa to volalo rozprávka o rasách..
V podstate išlo o takú myšlienku (fantasmagóriu, rozprávku, kto ako chce), Že Mesiac je stará intergalaktická vesmírna stanica, na ktorej prišlo osídlovať planétu x rás( neviem presne koľko): čierna, biela, žltá, zelená...
Boli to vedci, pestovatelia, umelci, a barzgdo využitelný.
No a títo zástupcovia rás osídlili našu planétu. (Zaujímavé bolo že zelená rasa obsahovala asimilačné farbivá - chlorofyl)
Mesiac sa potom stal iba nemým svedkom vývoja života na Zemi, kde tieto rasi doniesli rastliny, zver a tak...
No v celku zaujímavá myšlienka.

Včera som pozeral na CT2 akurát dokument o mesiaci a tendencie jeho osídlenia a výskum hornín a prachu z mesiaca. Zaujímavé že tam je dosť kovov a rúd.. A vcelku vraj mesiac je čímsi zvláštne teleso, pretože bez neho by život na Zemi neexistoval. Je to niečo ako náš inkubačný prvok, stimulátor, koordinátor...

Ked k tomu pridám dokument o Privilegovanej planéte, vznikne dosť zaujímavý guláš "náhod" a "zvratov", ktorý trochu núti k zamysleniu......
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: UFO

Příspěvekod Asanoth » čtv, 03. črc 2008, 18:31

nectu to cely, takze se omlouvam jestli uz to padlo, ale uvedomte si jednu vec:

predstavte si jak dlouho existuje vesmir. 15 mld let, podle soucasnych neprilis jistych vypoctu. inteligentni lidska civilizace trva zatim zhruba 10 000 let, a vic nez 100 000(hodne nadsazeny cislo) podle me mit nebude. 15 000 000 000 : 10 000 . Prictete k tomu tu vzdalenost(ono preletet par parseku taky neco trva). Myslite, ze mame sanci se s nekym potkat??
o tohle jde, a je jedno kde kdo zije :)

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: UFO

Příspěvekod GeorgeLD » pát, 04. črc 2008, 02:25

musim trosku reagovat na to, ze bakterie mohou existovat ve vakuu a o teplote -270°C - mohou, protoze je tam vakuum - neni tam temer nic, co by jim vzalo jejich telesnou teplotu. Kdyby tam byla nejaka atmosfera, asi by jim to moc neslo. Jinak ve vakuu o teplote -270° C (tedy v prostoru vesmiru) muze nejakou chvili prezit i clovek bez skafandru - jde hlavne o to, jak dlouho vydrzi s vyprazdnenymi plicemi :D

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Brandis » pon, 28. črc 2008, 10:25

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: UFO

Příspěvekod matrixnet » úte, 05. srp 2008, 17:30

Svět je kromě zřejmých lží a nepokrytě účelových ideologií zaplaven ohromným množstvím polopravd, takže pravda je jak vlnka v moři. Sem tam se zaleskne odrazem slunečních paprsků a hned zas je překryta vlnami polopravd. Když to říká ten bývalí kosmonaut, tak ten mě o návštěvě ufo přesvědčil. :D
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: UFO

Příspěvekod jadydadyda » pát, 05. zář 2008, 09:37

George: myslím že to bylo myšleno zvlášť, můžou přežít v prostředí o takové teplotě, nebo i klidně ve vákuu.
Matrixnet: já bych zase věřil spíš tomu co říká NASA, než jeden jedinej "pomatenej" kosmonaut s kdoví jakými úmysly.
To že byl na měsíci je sice hezké pro podložení jakéhokoli tvrzení, ale ve srovnání s velikostí vesmíru nebyl nikde stejně jako všichni ostatní. To je jako když ti člověk na žebříku tvrdí, že vidí na slunko líp než ty dole, protože je mu blíž. Smozřejmě, že někdo ,kdo mohl mít přístup k lecjakým materiálům, bude mít velkou váhu slova. To je ale přesně to, čeho se už mnohokrát zneužilo. Chci tím jenom říct, že se určitě vyplatí i toto brát trochu s rezervou, protože to zatím vůbec o ničem nevypovídá.

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: UFO

Příspěvekod matrixnet » pát, 05. zář 2008, 15:59

Já to samozřejmě myslel ironicky :D , protože ten stařík se sotva třepe a vykládá něco o ufo. Někde jsem psal, že ve vesmíru je 2000 miliard miliard hvězd v okruhu 15 miliard světelných let, takže to je bez komentáře. Nějaká mimozemská civilizace by měla existovat, ale asi nenavštěvuje zrovna naši zemi.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod loob » stř, 10. zář 2008, 10:36

No já nwm ,o takovýchle zatajených informací od NASA jsem četl více článků ,myslim ,že tam šlo o zvěřejnění nějakých informací ohledně měsíce a výprav Apollo... takže bych to tak zkepticky zase nebral...
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: UFO

Příspěvekod CLVestec » stř, 29. říj 2008, 19:48

No co se týče Ašatara a té sekty Vesmírní andělé nebo lidé,tak tomu moc nevěřím.Na to že ufouni-mimozemšťani tam někde ve Vesmíru žijí věřím,ale myslím že s technologii jsou na tom asi tak jako my.Možná že nějaké mimozemské stíhačky prolétavali blízko naší soustavy ale o tom pochybuju.Věrohodnější se mi zdá ta informace jak USA armáda ve Venezulele v roce 1989,zachytila dopad nějakého velikého tělesa co po dopadu vytvořil dosti veliký kráter.A američani to dřív zbalily než Venezulelská armáda která na místo dopadu došla pozdě.To co se dostalo z Oblasti 51 o neznámém tělese,se tvrdí že to byla mimozemská sonda,protože nebyla určena pro převoz nějakých většich tvorů(ale kdo ví jak může být veliky mimozemšťan).A navíc zjistili že sloužila pro zkoumání jiných planet jako naše sondy.Takže ta sonda tu mohla leťet i 250 000 let.To tu nebyla ani naše Země.Ale o stáří Země se taky dohaduje velká skupina vědců a vulkaniků a astronomů.Nasa se dokonce domnívá že v souhězdí Pegas existuje život.Na podobné planetě nám.Ale než by tam někdo doletěl a ujistil se že tam je život,tak by se na dané raketě muselo vyměnit 10 generací a astronautů.Jinak NASA plánuje projekt,který má za ůkol ve velikém raketoplánu,mět v sobě sondy a roboty co mají za ůkol zkoumat hězdy jako je Pluto.Nebo se dostat i do souhězdí Pegas.Ale ti roboti no nevím,nevím UI ještě néní na takové urovni,aby mohla přístavat tak dobře jako zkušený pilot nebo parkovat jako zkušený řidič.A návíc pravďepodomnost že takový projekt začne,je asi takový že na náší planetu spadne kometa o velikosti Marsu(protože NASA financuje už tak dost drahých projektů co se týče nano-technologie a zkoumání Vesmíru.;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: UFO

Příspěvekod matrixnet » stř, 29. říj 2008, 20:12

Já jsem zase slyšel takovou věc, že ti lidé co sem letěli z těch dalekých planet za tu dobu umřeli a lítají v astrálních kosmických lodích kolem naší země a spojují se s těmi vesmírnými lidmi. 8-)
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: UFO

Příspěvekod CLVestec » čtv, 30. říj 2008, 12:33

Ty na to věříš ?Nevím,nevím Ašatar možná vymyšlená historka,možná že tam zapoměli zmínit že se nachází v Astrální sféře.Ale ta sekta se snaží z lidí vytahat peníze,pochybuju že jim záleží bytostí naší planety.Taky jsem četl interview co napsal jeden vědec co se zabývá AC a celou astrální sférou,kde se vyptával jednoho ducha mimozemšťana a dozvěděl se dokonce o tým že mimozemská rasa co v astrálním výzkumu je vyzpělejší než nám známé.Umí přejít z astrální sféry do fyzické což se mi zdá jako zázrak,ale pozor astrální projekci se můžeme naučit každý,ale neznám zatím žádneho A. cestovatele co dokázal aby třeba jeho auto mohlo přejit do A sféry z fyzické.Ani nevým kde bych na takovém výzkumu začal dělat.Ale co jsem se dočetl,tak ten mimozemštan nepatřil k žádnýmu Ašatarovy,nebo k 5.dimenzi,Ašatar a celá tak jejich sekta a povídačky se mi zdají až moc scifi jsem sice věřící,ale na vesmírný lidi nevěřím.Možná že existoval,ale pochybuje že ve fyzikální sféře by si postavil obydlí na Venušy,kde jsou vysoké teploty,v astrálu možná,ale ve fyzickým se mi to zdá jako kravina.;) Ale toť jen můj názor.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: UFO

Příspěvekod matrixnet » čtv, 30. říj 2008, 16:04

Nevěřím, ale jsem otevřený diskuzi, aby mě o tom někdo poučil. Ty jejich stránky z obrazkama jsou zajímavé.:D Ten astrál třeba v budoucnu půjde udělat, že se tam lidé snáze dostanou, nedávno byl článek na internetu že vědci dokážou dostat člověka mimo tělo a využívali by toho, třeba při operacích. A taky sem četl že nějaka čarodějka dokázala vytvořit v astrálu velkého tygra, který byl pak ve fyzickém světě. Astrál je prý předobraz toho fyzického tak by to mohlo jít.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: UFO

Příspěvekod CLVestec » čtv, 30. říj 2008, 18:59

Takový vědce(dkyně) co jsou otevření všem výzkumům se mi líbí,že neříkají hned že to je nesmysl a.t.p.Je dobré že někteří vědci,chcou zavést mezi lidi co se nezajimají o AC a PSI technologie,právě takové astrální věcičky.Třeba nás velká většina lidí nebude brát jako nějaké šarlatány.;)Když našimy "průzkumy" a učením o PSI,budeme pomáhat lidem.Mě třeba napadlo že by do zdravotnictvý,mohly zaměstnávat Telepatiky.Kteří by sloužily pro případ že by se někdo dostal do komátu,a pak by se ho telepaticky zeptali jestli chce odpojit od přístrojů,nebo bude bojovat o život.Když jsme v komátu,tak jsme taky v A. svěťě tak že ho vnímame jako při astrální projekci ?
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod H0n24 » čtv, 30. říj 2008, 21:15

Lidi, co se probrali z kómatu, dokážou přesně říct, co se kolem nich dělo, co kdo říkal,... před tím, než se probrali. Nemluvím z vlastní zkušenosti, nikdy jsem nebyl ani v bezvědomí, ale řekl bych, že se dostaneš do astrálu - pokud neznáš astrální cestování, bude ti to nejspíš připadat každej jinej sen, jenom o dost živější. Pokud se v astrálním cestování trochu vyznáš, bude to, jako kdybys umřel - jako kdybys byl v astrálu bez možnosti vrátit se do těla.
Pokud by vědci sestrojili stroj, co dokáže člověka dostat a udržet v astrálu, nepřineslo by to jenom výhody(předchozí příspěvek). Lidi by nás sice přestali brát jako šarlatány a blázny, ale jenom do doby, než by se do astrálu dostal někdo, kdo se o něm dozvěděl z letáku jako o "pohodlném a rychlém" způsobu cestování :) , paktoval by se tam z nějakým démonem a nakonec se nevrátil do těla - pak bych byl rád, pokud by se mě pokusili jenom upálit :) . No, určitě by se to dalo nějak vyřešit, aby se tam podobní lidé nedostali, ale zatím jsem rád, že je to tak jak to je ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod ATA » pát, 31. říj 2008, 15:28

O par pripadech probuzeni z komatu pomoci AC sem četl proste cestovali za dou duší a pokud chtela tak ji pomohly nazpátek.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

dreamingwolf
Příspěvky: 51
Registrován: stř, 01. říj 2008, 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod dreamingwolf » sob, 01. lis 2008, 14:20

Šamani zvyknú privádzať duše ľudí v kóme naspäť prácecestovaním do iných svetov, kde zablúdenú dušu hľadajú a keď ju nájdu, zisťujú, prečo sa nemôže vrátiť späť. Tých dôvodov môže byť viac. Niekto ju "ukradne" a "väzní", niekedy sa duša nechce vrátiť ako dôsledok nejakej ťažkej traumy, niekedy len nevie nájsť cestu späť...

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod andree » stř, 05. lis 2008, 15:57

Můj názor je ten že celá galaxie, univerzum je založený jen pro náš život ať už v různých sférách či na různých planetách a tak různě ...buďto se mi přesouváme během evoluce z planety na planetu nebo na různých planetách žijeme současně avšak v jiných sférách ..ať je to mimozemšťan nebo ne ..je to jen další vyvojovej stupínek, další fáze našeho života, kterej je dle mě nekonečnej stejně jako vesmír 8-) můj názor, moje teorie ..

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: UFO

Příspěvekod matrixnet » stř, 05. lis 2008, 16:20

Podle vědců není nekonečný a důkaz je takové reliktní záření, které je elektromagnetické záření, přichází z vesmíru ze všech směrů a přesvědčit se o něm můžeš třeba tím, když přepneš v televizi na program, který není naladěný, tak ten šum vyvolává to záření, které má určité stáří. Duchovní sféry jsou nekonečné a z nich povstal i samotný hmotný vesmír.
A ti ufoni budou třeba úplně jiní než my, my úplně perfektně pasujeme na Zemi, kyslík, voda všechno co potřebujeme k životu tu máme, ale i takové denní cykly 24 hodin pasuje na to jak dlouho máme být vzhůru a jak dlouho máme spát, k tomu máme i tak přizpůsobený mozek. A co takový měsíc, přemýšlím jestli na to, že tu můžeme žít nemá taky zásadní vliv, příliv, odliv, to má vliv na mořský ekosystém, ten produkuje kyslík. Myslím že to, jak tu jsme je trefa do černého.
Jak to řeší s pracovní dobou na jiné planetě, která se otáčí pomaleji než ta naše. Budou to nějací namakaní borci co vydrží několik dní v kuse pracovat. :D
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 290
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: UFO

Příspěvekod nou » stř, 05. lis 2008, 20:10

to ze to tu mame take idealne podmienky ktore presne splnuju nase poziadavky je dane skor tym ze my sme sa tym podmienkam prisposobili. zivot asi moze vzniknut za omnoho variabilnejsich posmienok a ten inteligentny moze byt aj tak dost odlisny.

na druhu stranu tu mame uzasne vyladene fyzikalne zakony. mame zopar fyzikalnych konstant ktore sa nedaju od nicoho ineho odvodit len experimentalne zmerat a tie vychadzau tak ze je tu mozny zivot. ak by boli len o trosku ine tak by nebol mozny ziadny zivot dokonca ani vesmir ako ho pozname. hovori sa tomu antropisticky princip a vedci ho prilis nemaju radi lebo odvovodnenia z neho su typu lebo medved na styri je maco.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Helias » čtv, 06. lis 2008, 14:43

... a vedci ho prilis nemaju radi lebo odvovodnenia z neho su typu lebo medved na styri je maco.
Mohl bys mi to vysvětlit? Tuto část jsem s mojí slovenštinou nepochopil ... :lol: .
Carpe Diem


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů