Setkání na vyhlídce

Uživatelský avatar
SkarMa
Příspěvky: 50
Registrován: čtv, 19. srp 2010, 23:43

Setkání na vyhlídce

Příspěvekod SkarMa » úte, 09. lis 2010, 15:27

Když sem zhruba před čtyrmi roky byl z kamarádkou naposledy na procházce, rozhodně jsem nečekaly že se setkáme i z "duchem".
Byla zima, a kousek předtím než jsme došly na naše oblíbený místo kde stojí vyhlídka, zahlídly jsme uvnitř "siluetu" člověka. Než sme tam však došly, nikdo už tam nebyl - ale nikdo ani neodešel. Údajně tam někdo umřel, což není nijak podloženy a ani sem potom nepátral.
Zjevila se nám jenom jednou i když jsme tam byli víckrát, a tak mě trochu mrzí že nebyl po ruce foťák, i když v tu chvíli by mě to stejně nenapadlo fotit když sem netušil o co vlastně jde.
Takže taková zajímavost, kterou od té doby mám pořád zavrtanou v paměti.
Tady na fóru se možná najdou lidi z podobnejma skušenostma a tak bych uvítal kdyby jste se pochlubili.

Obrázek

Poznámka:
Příběh je dost ořezanej o detaily např. že duch se tam i pohyboval, byl vidět jakou dobu neš "zašel" jakoby za roh, z druhý strany je sraz dolu....atd..nechtělo se mi rozepisovat.
Naposledy upravil(a) SkarMa dne úte, 09. lis 2010, 19:19, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod Pete » úte, 09. lis 2010, 16:43

Neni to nic neobvykleho. Videl jsi toho ducha primo, nebo koutkem oka ? Protoze udajne koutkem oka mame videt "pravou realitu" protoze se tam nedivame fyz ocima ale spis tretim okem, takze muzem koutkem oka videt casto nekoho..

Bohuzel to muze byt jeho bloudici duse, ktera je uveznena, protoze mohl umrit rychle a nebyla vyrovnana s smrti tak ani nemusi vedet, ze zemrel a stale proziva jeden moment dokola.. se jim to muze nekonecnekrat opakovat a ani nevi ze jsou mrtvi .. :/

JInak abych hlavne popsal to co jsi chtel (podobny skusenosti) tak jednou kdyz jsem se vracel do pokoje, byl zavreny a v nem tma, a nez jsem rozsvitil tak ze tmy jako by mnou neco proskocilo (nebo skocilo do me) uplne to se mnou cuklo.. dost neprijemne, jeste kdyz si clovek pomysli co sakra delala v mojem pokoji ? Pak asi chtela rychle utect :D jinak ducha (nebo jinou bytost) jsem ocima nevidel, krome lucidnich snu v kterych jsem zjistil napriklad i ze me pozoruji dve larvy/demoni a hrozne me to nastvalo ale utekli jak zjistili ze jsem je poznal i kdyz na sobe meli lidskou podobu.. ale to jsem ale dost odskocil o tematu sry :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
SkarMa
Příspěvky: 50
Registrován: čtv, 19. srp 2010, 23:43

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod SkarMa » úte, 09. lis 2010, 19:39

Takový jako seš ty tu fakt chyběli (který uvedou všechno na pravou míru, a maj hluboký zkušenosti prakticky ve všech odvětví
který se zde probíral) ,,ty larvo v lidský podobě".
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod Pete » úte, 09. lis 2010, 20:12

Aha, takze ty po tom tematu me budes zesmesnovat nebo co ? Myslel jsem ze jsi rozumnejsi a nebudeme se k tomu zas vracet, asi te to bavi

A kdyz ty muze napadnout demon ve snu a muze si vzit podobu i dokonce nekoho koho znas a pak te svadet (mluvim o succube) ..

Navic to o bloudeni je z uceni slovenskeho "samana" (on se za samana nepovazuje, jen pracuje podle jejich nekterych metod) ma praxi vic jak 30 let, takze jsem si to asi nevycucal z prstu ne
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod clario » stř, 10. lis 2010, 18:32

No na ty bloudící duše se dá pohlížet mnoha způsoby. Nemyslím si, že je nejlepší slepě uvěřit něčemu co řiká někdo jiný a pak to prosazovat jako tu "nejlepší" pravdu. Já osobně se zatím slučuji nejvíc asi s tím, že daní "duchové", siluety a obrazy lidí nejsou už v podstatě oni samotní, ne pokud jde o jejich vědomí. Je to pak spíš jen určitý odraz který tu zanechali, odraz se kterým můžete i komunikovat, jsou v něm odraženy v podstatě všechny zkušenosti vzpomínky z onoho života. U některých z nich, kteří zemřeli třeba násilnou smrtí se ona smrt mohla stát právě tím nejsilnějším zážitkem a tak se to právě v tomto odrazu bytí onoho člověka může projevovat nejvíc. Je to jen jedna z mnoha teorií, osobně ji vnímám, alespoň z mého hlediska jako tu nejzajímavější. Dle mnoha teorií se po smrti člověka uvolňuje spousta jeho energie, která tu potom zůstává i když samotné vědomí člověka je už dávno zase někde jinde, záleží jen na úhlu pohledu zda k tomu budete přistupovat jako k energii čí jako k určitému odrazu nebo řekněme vrypu v této rovině.

Pete: ale vždyť on má pravdu :lol: jinak to s tou succubou je argumentem reagujícím na co? :lol: taková succuba je stejně v drtivé většině případu tvořena jen samotnou myslí onoho nadrženého člověka :lol: .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod Pete » stř, 10. lis 2010, 20:02

To s succubou melo byt na "larvu v lidske podobe" sice pravdepodobne larva neumi brat podobu cloveka ani v snech, ale jen tak sem to strelil. U me je normalni ze se setkavam v lucidnich snech s bytostmi ktere se me snazi necemu poucit atd.. a v zhledem k tomu ze v lucidnim snu muzes delat cokoliv a jim neslo se "ubranit"

Clario: nepsal jsem "bohuzel to muze byt" ... tudiz to nepovazuju za absolutni pravdu, ale prijde mi to pro me momentalne nejpravdepodobnejsi (podle toho co ja znam). Jinak ten "saman" i ty duse odprovazel, takze pokud by nelhal (k cemuz nevidim duvod).. navic jsem u neho byl osobne na kurzu, i ATA byl na jeho kurzu ovsem ten byl na Hemi sync, tak mi to prijde jako duverihodny zdroj (tim samozrejme nerikam ze se nemuze mylit, ale pokud s necim pracuje tak je to zalozene na prax a ne na dohadovani se)

I Bardon o tom popisuje jak nekdo se muze uveznit. A ten ovladal evokace, astralni, mentalni cestovani takze o tom musel mit asi dost dobry obrazek.

To, ze se divam na veci z jinych uhlu, a snazim se je alespon castecne podlozit teoriemi/praxi nekterych duverihodnych lidi ? Tebe opravdu bavi provokovat :D
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod clario » stř, 10. lis 2010, 20:48

Sorry, ale ten tvůj text je poněkud krkolomný. Ta tvá slova "bohuzel to muze byt" jsi napsal, tak nechápu proč říkáš "nepsal jsem". Navíc zase mluvíš o něčem jiném než já. Nerozebíral jsem to zda to je či není bloudící duše, ale to co je její podstatou a to jsi popisoval takovým stylem jako kdyby jiná možnost ani nebyla a to je to proč jsem musel reagovat, nic na světě není absolutní a tak mě hodně irituje když se to tak někdo snaží ostatním vnucovat.
A ten tvůj poslední řádek je taky nad mé chápání, máš tam jednu nekompletní větu, která se na první pohled jeví jako věta oznamovací, ale ukončena je otazníkem.
Promiň, ale dokud nebudeš to co píšeš podkládat vlastními zkušenostmi, nebo to budeš podávat tímto stylem jako kdyby se jednalo o fakt, tak nemůžu a ani nebudu to co píšeš brát vážně a to, že to napíšeš ve velké části případů takto nesmyslně tomu nijak nepřidá. Divíš se, že provokuji, ale tady máš přesně ten důvod proč.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod clario » stř, 10. lis 2010, 21:10

Jinak tedy k tématu.
Párkrát se mi také podařilo zahlédnout něčí siluetu, tak když už jsme u toho mohl bych tu napsat pár svých zážitků. Přejdu těch pár zážitků z dětství, kdy jsem slýchal v pokoji různě věci jako třeba kroky a podobně, nebo kdy mnou na ulici proletěla jedna zajímavá entita.
Poslední dobou vídám spoustu věcí. Začalo to v době kdy jsem se začal hodně zajímat o přírodní bytosti a podobné entity, po čase jsem začal vnímat různé siluety přebíhávající sem a tak a nebo různé nepatrně viditelné energetické shluky.
Asi nejhezčí zážitek, který jsem měl se odehrál jednou, když jsme se v lese se Sunnym snažili právě tyto bytosti vidět, seděli jsme a pozorovali s přicházející nocí zda něco neuvidíme (Sunny jich tam prý vnímal spoustu :D ), nakonec se mi několik okamžiků před tím než na nás naběhl kanec poštěstilo a zahlídl jsem před sebou krásného bílého motýla, jenže jak si tak letěl tak pomalu mizel a mizel až se najednou úplně rozplynul. Chvíli jsem tam seděl jako opařenej než jsem si konečně uvědomil co že jsem to vlastně zahlédl.
Jiný velmi pěkný zážitek, už ne s těmito bytostmi, se mi přihodil asi tak před rokem doma, dostal jsem takový nápad, že si budu posílat energii se svým průvodce nebo andělem chcete-li. Dříve sem k tomuto tématu přistupoval trochu skepticky, protože jsem nemohl na základě vlastních zkušeností říct, zda v tyto bytosti věřit budu či ne. Sedl jsem si doprostřed pokoje a požádal tuto bytost aby spolupracovala. Představil jsem si jí asi metr a půl před sebou a začal s posíláním energie. Po nějaké době jsem doopravdy onu bytost viděl, byla to tedy jen její silueta, vlastně spíš část její energie, ale od té doby vím, že v ně věřím.
Nevím nakolik tyto zážitky odpovídají tomu co jsi si představoval, že sem budou lidi dávat, ale neodolal jsem. Dost pro mě znamenají a tak si myslím že stojí za to je sem dát :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
SkarMa
Příspěvky: 50
Registrován: čtv, 19. srp 2010, 23:43

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod SkarMa » pát, 12. lis 2010, 15:25

To stim průvodcem zekterym sis posílal energii mě docela zaujalo. Nedávno sem zrovna uvažoval že bych něco jako svího "učitele" přivolal, ale nenašel sem žádnou knížku která by na tohle téma stručně pojednávala. Nebo by postačil jenom nějakej článek na internetu? Jestli by byl typ, sem sním 8-)
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod Pete » pát, 12. lis 2010, 16:45

Tak ted k vlastnimu posilani:
1.Udělat si polopropustnej štit ketrj bude propouštet jen pozitivni energie (neni to nutny ale jistota je jistota)
2.Přivolat AINI : AINI ,AINI ,AINI prosim tě o pomoc
3.Rict svuj zamer : budeme si navzajem posilat enrgiji a ta mezi namy bude neustale rust a zlepšovat svoji kvalitu
4.Zamerit se na AINI tzreba pomoci obrázku http://picasaweb.google.cz/havranpetr1/ ... 3019210258
5.Poslat energiji nejlepe enrgiji lasky přes srdce
6.Otevřit se prijmu nergie od AINI
7.Pořad posilat dokod vas to bude bavit
8.Ukončit posilani,zrušit nergetickej kanál a podekovat.

navod od ATY, link http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... aini#p2285

a neco z "ATOVY skoly"
1) Mantra na procisteni negativni energie (lze zmerit pozitivni i negativni energii kyvadlem), dale se da ocistit vizualizaci (predstavovat si jak z nas napriklad pri vydechu jde ven), nebo pomoci Svicky zas jde o vizualizaci ale plamen svicky pomaha uz sam o sobe k procisteni popripade otevreni tretiho oka (ATA posila prez srdce, mi se samovolne otevrelo treti oko tak proc toho nevyuzit, da se pouzit oboji ale z posilani prez treti oko muze bolet hlava)
Džóti, Džóti Swayam
Džóti, Džóti Param
Džóti, Džóti Arul
Džóti, Džóti Šivam
Váma Džóti, Sama Džóti, Vána Džóti, Džnána Džóti,
Máha Džóti, Joga Džóti, Váta Džóti, Náda Džóti,
Ema Džóti, Vjáma Džóti, Eru Džóti, Víru Džóti,
Eka Džóti, Eka Džóti, Eka Džóti Džótiye

2) vytvoreni stitu castecne propustneho, neni nutne
3) napojeni se na astralni otisk (jmeno, prezdivka, fotka..)
4) vizualizovat si jak jde od tebe energie (nektere bytosti o to musis pozadat, priroda pry vraci energii sama)

Snad jsem ti alespon trochu pomohl. Zadne obsahlejsi navody jsem taky nenasel, obcas je nekde jak vytvorit stit, jak otevrit treti oko atd ale nejaky ucelenejsi navod asi neni
Deus est Homo

Uživatelský avatar
SkarMa
Příspěvky: 50
Registrován: čtv, 19. srp 2010, 23:43

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod SkarMa » pát, 12. lis 2010, 16:58

Diky, vyzkouším a pak dyštak napíšu jakej to mělo efekt ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání na vyhlídce

Příspěvekod ATA » pát, 12. lis 2010, 17:46

To co poslal pete je muj postup na posilani z AINI -bytost (zhluk naprogramovane energie) co jsem vytvořil v astralu . Podobnej postup by mel jit u pruvodce , postup sem tvořil sam na zakladě vlastnich zkušenosti
dival sem se i po netu ale bud je tam nejaka blbost na blogu nebo pokročila evokace .

Podle me je u přivolani hlavni zaměr to ostani sou už jen pomucky ,to jaky použiješ je už na tobě.

U toho postupu je par bodu ketry je dobry dodržet zvetši to šance
odpojeni
očisteni
naladeni
štit
napojeni
vlastni prace
poděkovani a odpojeni

Pokud budeš chtit podrobnejš tak neco je tady ,pripadne napiš doplnim.
http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=23&t=646
http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... =593#p6335
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů