Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Příspěvekod Pec41 » stř, 18. srp 2010, 03:05

Zdravím všechny jsem tu na fóru nový a o podobné věci jako je astrální cestování OOBE a podobně jsem se začal zajímat až potom co sem se několikrát dostal do tranzu bez vědomí co se mi to vlastně stalo a to nejhorší v tranzu se mi i něco stalo.

Tak tedy co se mi to vlastně stalo?
Stalo se mi zhruba před 6-7 měsíci divný příhoda.Ležím v postely, nevím kolik bylo hodin, ale vím, že nebyla tma a byl jsme hodně unavený.Po chvilce asi usnu to už si samozřejmě neuvědomuji.Z ničeho nic po divných myšlenkách a příšerném snu se probudím, nemohu se hýbat, cítím něco jako husí kůži...nevím přesně jestli husí kůži, ale něco dost podobného.a najedou mi něco probliklo před očima, hned poté jsem se mohl hýbat a vše bylo už ok..Bral jsem to jen jako vadu hlavy, sen..jen kdyby.Se mi to nestalo o měsíc později.A jak říkám je to už 6 měsíců zpět a stalo se mi to už 6X..Nejlépe vám mohu popsat jak se mi to stalo naposledy a také ještě předtím.Takže co se mi stalo posledně před měsícem(Podle všeho by se mi to mělo stát dnes, ale asi už to skončilo).Takže tedy, šel jsem si lehnout z únavy na nadraci, která ležela na zemi..Jen jsem si šel odpočinou, protože jsem čekal než se mi něco dodělá na PC.Ale zase jsem usnul, měl příšerné sny a probudil se do tranzu, takže jsem se nemohl hýbat a cítil jsem zase husí kůži možná nějaké energie, fakt nevím co to je.Jak mám otevřené oči tak vidím jak mě něco táhlo pryč, necítil jsem nic jen viděl jak mě to odtahovalo..nebylo to moc daleko jen asi metr, poté jsem se zmocnil sám sebe sedl si a koukal do zdi.
A teď co se mi stalo předminule...Zítra je škola tak si jdu lehnout asi okolo 24 až 1 hodiny.Usínám zase ze strachem, možná usnu ani nevím, ale zase se probudím jsem v tranzu nemohu se hýbat a cítím extrémní husí kůži, něco mě táhne směrem dolů jakoby do postele, prostě mě to tam skoro doslova tlačí, ale necejtím, že by se mě někdo dotýkal to ne..A přim slyším hlasy..Co je to za hlasy???Já sám nevím nedávalo to smysl ani věty slova to nebyli jen takové to shaa atd..prostě nic moc.A v hlavě i když jsem měl otevřené oči mi probíhali záblesky nějakého nevím čeho prostě jakoby fotky nesmyslů...chvíli to trvalo pak to přestalo já si sedl a zase jen koukal do zdi a nevěděl jsem co mám dělat, strach opravdu velký.
Jak jsem řekl stalo se mi to celkem 6x a dnes by se to mělo, nebo tento měsíc znovu, nevím jaký to má systém a co to je, proto jsem zde a ptám se těch zkušenějších..možná jsou to jen mé myšleny, porucha, nebo tam něco opravdu je..Jen chci dodat nic jsem přitom neviděl, nikoho jsem si nevšiml a předměty žádné nepadali.Týkalo se to jen a jen mě.Až se mi to znovu stane, hned poté sem přijdu a napíšu zde přesně jak se to odehrálo .)

Děkuji za názory a odpovědi s pozdravem Pec41

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Příspěvekod clario » stř, 18. srp 2010, 15:08

Mnoho lidí co se setká s těmito zážitky prvně bez jakéhokoliv ponětí o co jde je stejně vystrašeno jako ty, mnoho z nich si v tyto okamžiky taky myslí, že umírají. Zážitek který tu popisuješ není mezi těmi co se o danou problematiku zajímají nijak zvláštní a mnoho lidí tady na fóru s nim má zkušenosti, mnoho z nás se pravidelně snaží tyto stavy vyvolat.

Stav kdy se nemůžeš pohnout se nazývá spánková paralýza je to něco k čemu dochází u každého z nás v době kdy spíme a někdy se stává že tento jev přervává i chvilku po probuzení, není to nic nebezpečného, probereš se s toho vždy. Je jedním z průvodních jevů při transu v kterém často dochází k vibracím které můžou být lehké v podobě lehkého mravenčení (nejspíš ta husí kůže kterou popisuješ) a nebo dosahovat takové míry že má člověk pocit, že to s nim hází všude po pokoji a nedokáže určit kde má jakou část těla.

Při transu často člověk slyší různé zvuky jako třeba hučení a nebo i hlasy a ty obrazy jsou taky celkem běžné. Pocit, který popisuješ jako to že tě někdo táhnul pryč byl způsoben propadáním tvého "atrálního" těla, byl si poměrně blízko k tomu aby si dosáhl ac.

Všechno to co popisuješ jsou věci kterých se nemusíš nijak bát, jsou zážitky naprosto neznámé a velice intenzivní a právě proto tolik lidí děsí. Pokud by ses toho chtěl zbavit tak ti nedokážu poradit nic, nikdy jsem neměl potřebu se těchto zážitků zbavovat a tak s tím nemám potřebné zkušenosti. Na druhou stranu máš tu i tu možnost sse do toho všeho po hlavě ponořit přemoci strach a vydat se na jednu z nejzajímavějších cest co jsi kdy podnikl :) .

Můžu ti doporučit tuto knížku http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=13&t=701 . Bob Monroe v ní popisuje svoje začátky a spoustu zážitků. Mohlo by ti to odpovědět na některé otázky.

JInak přeji hodně štěstí.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Příspěvekod Pec41 » stř, 18. srp 2010, 15:19

Děkuji za odpověď tak mě se to stávalo ještě když sem ani nevěděl co to je astrální cestování a podobně..ani tranz, no prostě sem netušil co to je.Až pak, když jsem si přečetl článek v enigmě kde jsou v podstatě jen nesmysli..Tak mě jak si zaujmulo to AC .), ale nenapadlo mě, že to s tím má nějakou spojitost.A to, že se nemohu hýbat se mi jednu dobu stávalo fakt hodně krát bez dalších efektů, ale po čase sem zjistil, že když začnu z hluboka dýchat tak se z toho nějak vykopu .) Ale zatím sem se tam nedokázal dostat úmyslně, jen omylem většinou z únavy, nebo naopak, když jsem se vzbudil a šel spát znovu tak se mi to stalo.Uvidím pokusím se do toho nakouknout víc :)

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Příspěvekod carlos » sob, 25. zář 2010, 18:15

stává se to pořád na jednom a tom samém místě?

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Příspěvekod saila » sob, 25. zář 2010, 23:09

me se z tohodle tranzu dari dostat tak ze se zaposlouchas do svyho dechu soustredis se na nej kdyz to nepomuze tak do tepu srdce ja pak vetsinou zase usnu a je klid
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Pistacie
Příspěvky: 6
Registrován: úte, 16. srp 2011, 12:24

Re: Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Příspěvekod Pistacie » pát, 26. srp 2011, 16:45

Tak k těm duchům... nikdy jsem na to nevěřila, ale teď jsme byli zrovna na dovolené, a tam jsem zažila něco podivnýho. Byli jsme v Polsku v Krakowě, a naše paní domácí hrozně věřila na duchy, a pořád nám tvrdila, že tam určitě nějací jsou u zdejšíhokostela sv. Františka z Asissi, no tak jsme jí samozřejmě nevěřili, ale pak se začalo vždycky v noci dít něco divnýho... prostě jsme všichni cítili nějakou divnou energii, a ta paní pak říkala, že to za námi přišli, protože jsme řekli, že na to nevěříme... Ale pořád mi to příjde jako nemsmysl... je něco takovýho možný?

Mira_B
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 15. črc 2012, 16:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Příspěvekod Mira_B » ned, 15. črc 2012, 21:33

Mam presne stejne zkusenosti jako autor tohoto postu - nepravidelne, aniz bych chcel, se mi stane ze se ve spanku dostanu do transu.
"Huceni" v hlave - nejprve slabe, pak se to zesiluje, jako by se priblozovalo.. K tomu "blika" obraz pred ocima. Neda se hybat. Po case je vse ok, pokud ale opet zavru oci, po chvilce nastane opet zmineny stav... Klidne i 3x za noc, pak zas delsi dobu nic..

Zacal jsem se zajimat o AC, tak si rikam ze az opet "prijdou" tyto stavy, dalo by se zkusit toho vyuzit.. Jenze jak, poradi nekdo? Da se to vubec? AC jsem nikdy neprozil - vlastne ani nezkousel.

Jsem tu mezi Vami novy, (forum mam celekm prostudovane - delsi dobu pred registraci jsem zacal cist) tak prosim opatrne. Nekamenujte mne ;)

Dekuji

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Příspěvekod Lama » úte, 17. črc 2012, 19:41

Skoro vsechny metody na ac zacinaj prechodem do tranzu, na internetu je toho spousta. Tak se tu podivej po nejakejch nebo na googlu a pak zas napis kdyby neco ;) :)

ps:.promin jestli to zni jako bych te chtel odflaknout ale rozhodne jsem to tak nemyslel :p
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Mira_B
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 15. črc 2012, 16:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Příspěvekod Mira_B » úte, 17. črc 2012, 19:54

Dik za odpoved. Beru to v pohode - v zasade jsem cekal podobnou odpoved.
Budu muset jeste vice studovat forum ;)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Démon, Duch, nebo jen představa v mé mysli?

Příspěvekod Lama » stř, 18. črc 2012, 18:51

Proste se podivej na nejaky metody a kdybys neco nevedel tak zas napis :)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů