Area 51

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Area 51

Příspěvekod woa » čtv, 11. bře 2010, 19:30

A nemoch by to někdo vověřit? Dyť je tady dost astrálních cestovatelů tak proč tu eště neni topic vo tom co se děje v jednapadesátce?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Pete » čtv, 11. bře 2010, 23:04

Protoze Elektromagneticky signal te muze kopnout spatny do tela, neco jako muz s mecem ktery kdyz te zasahne tak ti vysaje energii a vratis se do tela
Deus est Homo

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod woa » pát, 12. bře 2010, 17:49

Takže voni se proti nim chráněj?
Hele v minulym století jeden časopis (už nevim kterej ae možná to byl magazín 2000 záhad bo něco podobnýho) vypsal soutěž pro všechny astrocestovatele. Týkalo se to toho přinýst z jednapadesátky co nejvíc informací a poslat jim to na redakci. Prej se jim toho tam sešlo hrozně moc, jedna žena (na méno si nevzpomenu) prej popsala úplně všecko co se tam děje. Tak když to de se ta dostat tak mi jenom vrtá hlavou proč se vo tom tady eště nepíše....
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod clario » pát, 12. bře 2010, 20:09

to bude tim že to tady skoro nikoho nezajímá :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Pete » pát, 12. bře 2010, 21:11

I kdyby si tam videl UFO, co by si s tim delal ? Ta informace by ti byla zbytecna. Prijde mi spis hodne "neuveritelnejsi" kontaktovat duchovniho pruvodce

Navic kdysi mozna ne, ale ted by to mohli mit uz chraneny
Deus est Homo

Asik
Příspěvky: 3
Registrován: ned, 07. bře 2010, 22:06

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Asik » sob, 13. bře 2010, 09:29

Trochu od veci, ale co je jednapadesátka? :mrgreen:

Tommy858
Příspěvky: 1
Registrován: sob, 13. bře 2010, 09:43

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod Tommy858 » sob, 13. bře 2010, 09:51

Trochu od veci, ale co je jednapadesátka? :mrgreen:
Oblast 51 je misto v pousti v USA kam se nikdo nedostane, protoze kdokoliv kdo by se o to pokusil bude okamzite zastrelen nebo drzen desitky hodin na vyslechu. Letadla ktere zavitaji do tohoto vzdusneho prostoru automaticky sestreluji. Rika se ze tam schovavaji mimozemske lode, technologie nebo dokonce i samotne navstevniky s jinych planet. Ja osobne kdyby se mi podarilo astralne vycestovat (snazim se o to) bych se tam velice rad podival, protoze tohle je tema, ktere me velice zajima a fascinuje. Osobne verim na zivot na jinych planetach. A verim ze uz tady byli a jsou.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Pohyb věcmi při AC

Příspěvekod woa » sob, 13. bře 2010, 11:31

Tak to se určitě dívej todle pondělí na víkend, bude tam mluvit Erich von Daniken. A to je panečku kapacita :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Acar
Příspěvky: 15
Registrován: úte, 07. úno 2012, 15:42
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Area 51

Příspěvekod Acar » sob, 11. úno 2012, 21:20

Proč se vydávat do Oblasti 51, když je to jasný, otevřete konečně oči !!
Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.

Uživatelský avatar
madagaskar
Příspěvky: 102
Registrován: pát, 30. zář 2011, 12:31

Re: Area 51

Příspěvekod madagaskar » ned, 12. úno 2012, 12:06

otvor nam ich :)

Sokar
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 20. dub 2014, 13:36

Re: Area 51

Příspěvekod Sokar » stř, 06. srp 2014, 20:12

V tomhle s

Kód: Vybrat vše

woa
souhlasím. Někdo by to měl prozkoumat a všechno co viděl sem napsat. Pokud bychom to takhle dělali a prozkoumávali i jiná taková místa a průběžně to dávali na forum měli bychom kompletní přehled o tom, jaké pikle kuje americká bankéřská vláda z Wall Street a další svinské organizace. Musíme se zamyslet můžeme si prostě pouze poletovat po vesmíru a duchovně se vzdělávat a nechat naši společnost, aby tuto planetu zničila nebo začít něco dělat. Vím, že všechno v tuhle dobu může znít jako scifi, ale to bylo i v případě cesty do vesmíru. Existuje vůbec nějaká skupina astrálních cestovatelů, která by se duchovně vzdělávala společně nebo je to otázka čistě jednotlivce?

Je sice hezké, že astrální cestovatel, který cestuje pouze po vesmíru bude více duchovně vzdělaný, ale ten ast. cestovatel, který tu na chvíli zůstane zastaví se a zamyslí, co by mohl udělat proto, aby život budoucích generací byl lepší je mnohem přínosnější. Je správné se duchovně vzdělávat, ale dokud na téhle planetě nezavládne spravedlnost, já svůj cíl nezměním. Můj cíl není se povznést či spojit se s Bohem. Můj cíl je alespoň se pokusit zajistit co nejspravedlivější společnost pro další generace. To chci z části zajistit schopnostmi jako astrální cestování, telekinezí a dalšími podobnými schopnostmi ale také sdružování lidí s podobnými schopnostmi, kteří by mi pomohli. Už totiž nemůžu ignorovat to co se děje. Nikdo to nemůže ignorovat. Proto na sobě odedneška začínám dřít. Jak duchovně tak fyzicky.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Area 51

Příspěvekod clario » stř, 06. srp 2014, 21:05

Jen dři ;) a až se podíváš do Oblasti 51, tak napiš co jsi tam viděl ;). Mě osobně je oblast 51 naprosto ukradená ale pokud chceš aby se tam někdo astrálně vydal a prozkoumal jí, tak to buď ty. Slova jsou pro lidi bez kuráže, důležité jsou činy, takže tvé rozhodnutí dřít je chválihodné :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů