usínání

Uživatelský avatar
unga
Příspěvky: 45
Registrován: sob, 28. bře 2009, 18:59

usínání

Příspěvekod unga » ned, 06. pro 2009, 10:43

Včera asi ve tři hodiny sem si šel lehnout a stala se mi taková divná věc na kterou sem si vzpoměl úplnou náhodou.

Ležel sem a možná poslouchal takový ten šum ticha ...často ho poslouchám před spaním, je slyšet v pokaždé když se člověk trochu zklidní a právě když člověk usíná stávají se z toho ticha a šumu zvuky a hlasy jako takové štěbetání v hlavě .a když tak usínám najednou se objevil pískot přicházel pozvolna , blížil se asi jako když k vám jede kamion až vyvrcholil v naprosto nesnesitelný pískot v hlavě, přitom jsem asi měl ještě něco jako svalovou křeč. Po tom co zvuk vyvrcholil rychle odezněl. Měl sem možná strach ale byl sem ve stavu kdy už nemůžu nebo nechci hýbat tělem a je mi to tak nějak jedno. Pokaždé když sem nejvíc nechtěl zažít to znova stalo se to zase a já měl docela jasnou představu o tom že mě takhle mučí nějaký duch.

Sám nedokážu posoudit jestli to byl sen nebo ne ale mám pořád takový divný pocit že ne, tak by mě zajímalo co to mohlo být.

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: usínání

Příspěvekod Bolthorn » ned, 06. pro 2009, 13:57

Dostal jsi se do tranzu..

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: usínání

Příspěvekod Pete » ned, 06. pro 2009, 13:58

Neplet si pojmy.. duch by NIKDY neublizil, mozna neumyslne, ale urcite te nemuci. A na jinou bytost to taky nevypada

To ze sis lehl a poslouchal sum ticha vlastne znamena, ze si relaxoval a zklidnil mysl (protoze si se zameril na ten sum a nemyslel na jine veci) a co nasledovalo ? Sum, piskot, "krec" (spis nehybnost) nepripomina ti to neco ? Podle me je to jasny navod na AC, akorat se zbav strachu, zhluboka dychej a skus astralne vycestovat. Hodne stesti :)
Deus est Homo


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů