poltergeist bo co

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

poltergeist bo co

Příspěvekod woa » čtv, 29. říj 2009, 20:31

Zdravim, předem se omlouvám jestli sem to špatně zařadil, ale nic lepší mě nenapadlo.

Hrozně by mě zajímalo co si myslíte vo tomdle http://www.novinky.cz/domaci/182936-zah ... triny.html

A zároveň bych chtěl poprosit nějakýho astrálního cestovatele jestli by se tam moch z astrálu mrknout a napsat co viděl, hrozně moc mě to zajímá.
Naposledy upravil(a) woa dne ned, 22. lis 2009, 19:35, celkem upraveno 1 x.
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: poldengreist bo co

Příspěvekod ATA » čtv, 29. říj 2009, 22:56

Zrovna sem o tom chtěl taky napsat je to rozhonde hodne zajimyvy vez zpravach to bylo už pred tydnem ted daly dalši reportáž chce to vyhrabat vic informaci.
AC pohužel neovladam natolik abychse tam mohl zaletet podivata ale až bude aspon trochu fugovat kyvadlo tak zkusim promerit .

že by to byl duch se mi nezda ani že by to zpusoboval nekdo v domě ale zatim je to jen pocit.

Podle popisu cobyl v jedne z tech reporaži to udelao i aspon 40cm vyboj to je pri bežne ionizaci vzduchu možna i 500 000 V a to se v normalni zasuvce jen tak neoběvy mopžna bide neco na te jejich teoriji z vysilačema ono vpodste je to jediny jeste trochu uznavany vysveteleni .Pak by slo si ten barak predtavit jako obři mikrovlnkua co se tane když se da do mikrovlnyky neco kovovyho :) ale nevisvetluje zas to praskani skla to by potrebovalo hodne specifickej signal. Samtna intenzita zařeni tam bude asi dodt velká musi se to tam nejak hromadit žeby nejak rezonance at je to jakkoly doufam že to pořadne prozkoumaj tohlesou veci ketry mužou pousnout chpani o hdne dopředu.

Jinak dnešni napad k tomuhle tematu geoluminescence pohybm matreialu v podzemi se muže generovat obrovsky množstvy nergie a to se pak muže projevyt i na povrchu i ve forme svtela a žřek bych že klidne i te lektriny tak si možna uzemnovanim nepomužou ale jen to jetšte vic napichnou na zdroj :)

Co určite stoji za prozkoumani je vlastni misto proč se to tam asi jmenuje Strašice mohlo by to mit souvislost to misto muže byt nečim vyznamny zdoj energie ,magneticky pole
už magnetiocky pole o podobne intenzite jako de z norm luchátek dokáže pri jiste frekveci zpusobyt halucinace,zmeny vnimnai , videni duchu

Tohle sou zatim takovy vedecky vysvetleni pak tu mame samozdrejme jeste celou řadu tech nadprirozenejch od nejakyho energetickyho vortexu přes duchy a ruzny bytosti a až po lidi ze schopnostma .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: poldengreist bo co

Příspěvekod Bolthorn » pon, 02. lis 2009, 13:31

Mám pocit, že je to tipický jev poltergeistu, způsobený synem majitele domu. To by i vysvětlovalo, že se situace uklidnila po vystěhování domu.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: poldengreist bo co

Příspěvekod Brandis » pon, 02. lis 2009, 14:02

Nevim kde si vzal dalsi informace ;) ja delasi nesehnal ale dnes se objevil na Osudu o tom clanek:
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9729
prakticky neukazuje na nic noveho, jen dava do popredi realitu veci a neni ovlivnen mainstremovymi medii. udajne je to "dopis" nejakeho "nadsence" ktery se to jal prozkoumat, mluvil s majiteli, meril, fotil atp.
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů