Divná věc při telekinezi

Zikker
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 22. kvě 2009, 17:31

Divná věc při telekinezi

Příspěvekod Zikker » pát, 22. kvě 2009, 17:32

Dnes se mi stala věc, kterou jsem veště nikdy neviděl. Napadlo mě, že zkusím telekinezi na minci co ležela pod stolem. Byla to blbost začínat s tak těžkým předmětem. Ale stalo se něco divného. ze všech sil jsem se na ni soustředil a prvně se mi trochu zatmívalo před očima tedy spíš jsem viděl jen siluety (minci jsem ale viděl pořád stejně). No a potom jsem kolem mince viděl všecno bíle. Jako bych byl v nějaké bíle průhledné kouli. Chci se zeptat co se stalo nedá mi to spát.

Uživatelský avatar
unga
Příspěvky: 45
Registrován: sob, 28. bře 2009, 18:59

Re: Divná věc při telekinezi

Příspěvekod unga » pát, 22. kvě 2009, 20:34

Možná málo kyslíku do mozku něco vzdáleně podobného se mi děje, když se při jednom cviku zakláním hlavou dozadu a pak se narovnám.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Divná věc při telekinezi

Příspěvekod Etellyen » sob, 23. kvě 2009, 09:09

jo mozna se mi stalo neco podobnyho...ja kdyz zkousel to psi wheel tak se mi vsechno ostatni krom psiwheelu uplne rozostrilo a ten psi wheel uplne jakoby svitil...a nebo nevopak ze to psiwheel se mi zahalilo do takovyho sedyho mraku...podobny ukazy sou k videni u zrcadla
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Divná věc při telekinezi

Příspěvekod blaza » sob, 23. kvě 2009, 11:52

Co je to psi wheel? Rad bych to doma taky prubnul.
unga(Trocha filozofie): Cim vic kysliku ti proudi v mozku, tim vetsi IQ? :roll:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Divná věc při telekinezi

Příspěvekod Etellyen » sob, 23. kvě 2009, 12:46

Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Rio

Re: Divná věc při telekinezi

Příspěvekod Rio » pon, 25. kvě 2009, 12:59

Dnes se mi stala v?c, kterou jsem vešt? nikdy nevid?l. Napadlo m?, že zkusím telekinezi na minci co ležela pod stolem. Byla to blbost za?ínat s tak t?žkým p?edm?tem. Ale stalo se n?co divného. ze všech sil jsem se na ni soust?edil a prvn? se mi trochu zatmívalo p?ed o?ima tedy spíš jsem vid?l jen siluety (minci jsem ale vid?l po?ád stejn?). No a potom jsem kolem mince vid?l všecno bíle. Jako bych byl v n?jaké bíle pr?hledné kouli. Chci se zeptat co se stalo nedá mi to spát.
Ahoj
je to dobrej základ na to, aby jsi za?al vid?t energetickou složku v?cí.
Já takhle p?eladím zrak, když chci vid?t energii nebo u n?koho auru.
Naposledy upravil(a) Rio dne pát, 21. srp 2009, 00:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Divná věc při telekinezi

Příspěvekod blaza » pon, 25. kvě 2009, 19:37

Rio: Napis mi pls SZ, jak to delas, uz se o to delsi dobu marne pokousim. Vlastne ten sem si poprvi v hlave priznal, ze se pokousim videt auru lidi. Kdyz s nekym kecam a nebavi me poslouchat co rika, tak mu cumim na tu svetlou zari kolem hlavy, protoze mame vymalovanej obyvak jeste do zluta, tak je to znatelnejsi. Ale zatim zadny vetsi uspechy nejsou. Asi nemam ani aktivovanou cakru 3. oka...
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Divná věc při telekinezi

Příspěvekod Etellyen » pon, 25. kvě 2009, 20:14

nic aktivovat nemusis stacit cvicit ne? :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů