Telepatie

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Telepatie

Příspěvekod acdcpetr » sob, 10. led 2009, 23:05

Chtel bych s kamosem nekdy vyzkouset telepatii ael nevime jak...neznate nake jednoduche cviky atd. jak bychom to mohli zkouset? (omlouvam se pokud je o telepatii psano nekde jinde na foru...nevsiml jsem si)
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Telepatie

Příspěvekod andree » ned, 11. led 2009, 12:04

No já dělal s přítelkyní to, že vyskládáme na stůl třeba cca 10 věcí ...já si jednu vybral a představoval si jí u přítelkyně v hlavě.Prostě jsem jí koukal do očí a v její hlavě vytvářel obraz např. banánu :D ..no a ona to musela uhodnout a pak jsem hádal zase já...nespletli jsem se ani jednou ;)

Uživatelský avatar
misanek
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 18:06
Bydliště: Slezsko

Re: Telepatie

Příspěvekod misanek » ned, 11. led 2009, 13:43

S pritelkynemi se to cvici opravdu dobre, to muzu potvrdit. Blizci lide jsou hodne sladeni na vsech moznych urovnich. Ja jsem sice banan s pritelkyni nezkousel, ale citim silne kdyz je nekde pryc a jenom na me pomysli, pohladi me nebo polibi a taktez ona citi totez kdyz si predstavuju ja :)
Kdo nema zrovna svoji drahou polovicku muze to zkouset treba s rodinou nebo prateli tam to funguje taky dobre :)
Když se spojíme s tichem ve svém nitru, překročíme hranice své aktivní mysli a emocí a objevíme hloubku trvalého klidu a spokojenosti.


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů