Transformacia do povodneho stavu

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod Brandis » pon, 08. pro 2008, 07:23

No mozna vam prijde ze se opakuji ;) ale ctu ted zajimave knihy od Barbary Marciniak a tam se pise ze pokud clovek dojde uvedomeni a zacne se ridit laskou a vysimi vybracemi, zacnou se znovu transformovat puvodni retezce DNA. S tim souvysi i probuzeni tzv. hadi sily Kundalini. Probouzeni muze trvat i nekolik let a vetsinou byva doprovazeno "samovolnym pohybem tela" a pripadnym stahovanim se ruznach casti tela do kreci...casto pry telo zaujima ruzne joginsek pozice, ci se o to snazi.
z toho co jsem z oneh knih tedy pochopil, je to jen dobre! je to signal ze se uvnitr vaseho tela odstartovali procesy ktere vas vynesou na jinou uroven vedomi a pri jejich dovrseni se vam otevrou nove energeticke "zdroje". Doporuciju precist ony knihy, jsou take ke stazeni zde na foru...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb aniž bych chtěl

Příspěvekod Helias » úte, 09. pro 2008, 17:47

O transformaci DNA se píše i v Qi Gong - Falun Gong při kultivaci. Což opět potvrzuje, že k "cíli" vede mnoho cest. :)
Carpe Diem

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Pohyb aniž bych chtěl

Příspěvekod matrixnet » úte, 09. pro 2008, 18:03

Víte že třeba rýže má víc genu než člověk, záleží ale na kvalitě.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb aniž bych chtěl

Příspěvekod acdcpetr » úte, 09. pro 2008, 19:33

No hele clovek ma 23 chromozomu a blbe kapradi jich ma vic nez 400 (myslim ze kolem 420 ale to neni dulezite). Ale nejak nechapu co se tou premenou DNA mysli....to jako ze se menim v neco jinyho? Evoluce?
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb aniž bych chtěl

Příspěvekod ATA » úte, 09. pro 2008, 22:04

Třeba v něco zmutujem :D v našem genomu je spousta zajimavejch useku o naproste vetšine se nevy k čemu je .Taky je duležita jeste jedna vec ne jen samotny geny ale i jejich aktivace mame treba i geny ktrey umožnuji aby nam dorostal ruka když ji nekdo usekne akorat nejsou zaply.Třeba by se zapnout daly ale co když nekdo zapne spatnej sou tamuseky i ruznejch viru.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb aniž bych chtěl

Příspěvekod Brandis » stř, 10. pro 2008, 06:45

Doporucuji precist muj prispevek v topicku krestanstvihttp://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=26&t=314
Tam jsem jiz naznacil "co se tu na planete delo" a proc mame tak omezenou "informacni zakladnu".

Drive jsme meli 12 seroubovic DNA a vyuzivali jsme celou kapacitu mozku. Kvuli tomu aby jsme sli snadneji ovladat(pro ziskavani strachu a pod.) nase DNA byla "rozpojena" a uvrzena v zapomeni. Nasim ukolem ted tady je si vzpomenout a dale ji vyvinout zpet do puvodni podoby. V onech knihach se pise ze jsme jako radiovy prijimac, ktery je omezeny jen na jednu stanici a nic jineho neprijima. My se musime odblokovat a zacit prijimat vsechny energie z vesmiru...po tom co se spoji nase rozpojene retezce DNA clovek dostane pristuk k mnoha vecem ktere lide pozapomeli. Vecem jako jsou vselijake kineze, leceni, odhmotnovani cestovani dimenzemi a vse co si vubec dokazete predstavit. S onimi 12 sroubovicemi DNA jsme meli totiz vlastnosti jako "bohove" co nas vytvorili a mame neuveritelne schopnosti.

Postup pro vedomou transformaci DNA je pry jednoduchy. Staci myslet na to jak vam temenem hlavy do tela vstupuje sloup svetla, ktery vas naplnuje, a vytvari kolem vas svetelny obal. Zaroven to chce myslet na to jak ono svetlo usporadava v nasem tele roztrhana "svetlo-vodna" vlakna a nase telo ma tak lepsi a lepsi prijem vsech enerii a obrovskym skokem transformuje onu DNA.
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Pohyb aniž bych chtěl

Příspěvekod loob » stř, 10. pro 2008, 09:43

tak to je zajímavý :)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod H0n24 » stř, 10. pro 2008, 14:43

No zní to hodně zajímavě, hele nezdá se vám, že vesmírný lidi měli nakonec ve většině věcí pravdu? :idea: :lol:
Obrázek

dreamingwolf
Příspěvky: 51
Registrován: stř, 01. říj 2008, 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod dreamingwolf » stř, 10. pro 2008, 17:19

Existuje dokonca séria 4 CD s hudbou od združenia hudobníkov s názvom Shapeshifter, ktorá aktivuje svetelné vlákna DNA.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod Brandis » čtv, 11. pro 2008, 07:02

No tak o tech "vesmirnych lidech" bych pochyboval...

Ted sem se na to mrknul a zprvu to vypadalo zajimave, az tedy na ty kycovite obrazky lidi jak z nejake fantazy PRG strategie. Zahy sem ale narazil na veci co si odporuji s tim co sem cetl jako jejich poselstvi prave od Barbary Marciniak. Nejvice me teda dostava "desatero" ktere uvadi ze tak zvednete svou vybracni uroven. Jsou tam veci jako treba nejist maso, coz sem se mi z recene literatury dostalo nadherneho vysvetleni ze jist maso je normalni, dovolene a bezne...(btw: kdyby tomu tak nebylo, nebudou masozrava zvirata 8-) ) a takovych veci je tam vic...
Pozdeji si toho prectu ale urcite vice, treba tam nejaka prospesna informace bude. dyt preci jen se rika "na kazdem šprochu, pravdy trochu"...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod H0n24 » čtv, 11. pro 2008, 16:12

Nezdá se vám, že vesmírný lidi měli nakonec ve většině věcí pravdu? :idea: :lol:
Tím jsem myslel to, že se shodujeme v nějakých faktech, nemyslel jsem to tak, že bysme se k nim za pár týdnů všichni přidali :lol:
Určitě se pár věcí najde, neshodují se třeba s tím, jak bysme se měli chovat, myslím, že Twiggi na minulým fóru napsala, že když se bavila s Ivo Bendou, řekl jí, že ty, co se k nim přidají se zachrání a ostatní "ksindl" si zaslouží umřít. Když s ním nesouhlasila, odpověděl jí, že potom patří mezi ten "ksindl" :evil: . Shodují se spíš ve faktech. Co třeba ty ještěrky z podsvětí :) - chtějí nás ovládat, Barbara píše(nebo spíš ty, Brandisi, já ty knížky ještě nepřečetl, tak mluvím z toho co vím od tebe) o neuvědomělých bozích. Vesmírní lidé mluví o mimozemšťanech a jejich poselstvích, Barbara se informace uvedené v knížkách dozvěděla pomocí channelingu (telepatické spojení s nějakou entitou), a další ;)
Jinak nemám vesmmírné lidi moc rád, zdá se mi, že si pan Benda vymyslel jednoduchý příběh o tom, že pokud se někdo přidá do jeho sekty, bude odvezen ze země, kdo odmítne, toho ovládnou ještěrky. K tomu přidal pár známých osobností(Aštar Šeran, Ježíš Kristus), pár zákonů, kterými se člen musí řídit, nepsané pravidlo "Kdo není s námi, je proti nám!!" a k tomu něco podobného jako u křesťanství - stačí jít s nimi a osvícení máte jisté :-?
Obrázek

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod clario » čtv, 11. pro 2008, 17:23

Tohle už se tu párkrát probíralo, tady pan benda vlastně porůznu sebral různá fakta, nekteré více či méně rozšířené teorie, prilil k tomu trochu omáčky a blbostí co ho napadli, pořádně to promíchal a s výsledným gulášem se teď prezentuje na internetu. To znamená že tam najdete jak kraviny, tak některá (alespoň částečná) fakta, jak už tu zaznělo. Benda na mě vždycky působil jako celkem dost nevyrovnaná osoba, které jde jen o to se nějak zviditelnit a to se mu povedlo celkem dobře :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod Daniel » čtv, 11. pro 2008, 17:49

Astar Seran je znama osobnost? :) (no i kdyz ted uz vlastne jo.. :))
nechapu jak pana bendu muze brat nekdo vazne. videli jste ho nekdy v televizi? cetli jste rozhovory s nim? ten clovek je nemocny..

http://www.root.cz/data/www.vesmirnilide.cz/wanted.jpg :mrgreen:

a par citaci:
Planeta záchrany (dočasný pobyt cca 2 roky) Jupiter v 5. dimenzi má subtropické podnebí a obydlí jsou polokulovitého tvaru z průhledného materiálu částečně zapuštěná do povrchu země. Člověk má perfektní propojení s přírodou. Životní podmínky jsou odpovídající vyspělé společnosti vesmírného typu, čili včetně technologií, nad jakými by naši vědci jen žasli, především dopad na životní prostředí. Především zde nejsou ovládací programy Sil temna, hlavně média pozemského typu. Jsou používány telestěny s univerzálním informačním systémem

Například zdroj energie pro dům je velikosti krabičky asi 25 cm, přijímá ji bezdrátově z centrálního zdroje. Voda teče z kohoutku jen na “kovovou” destičku a z ní hned do kohoutku (žádné rozvody s vodou), atp.
Vesmírní lidé mají rádi řadu našich pohádek, protože se ve velké míře shodují s duchovní hodnotou jejich pohádek. Večerníček o krtečkovi je velmi vydařené duchovní dílo, které velmi jemným způsobem vyzdvihuje dobré vlastnosti lidí (přátelství, srdečnost, upřímnost, láska k druhým a přírodě atp.), ale také jemně naznačují v menší míře některé negativní vlastnosti lidí. A právě ta míra té jemnosti má hranici ve vaší otázce. Je třeba to tedy chápat tak, že mají rádi ta díla a části děl, kde není násilí a jiné hrubé negace, naznačení jemných negací není špatné. Proto jistě tento díl asi nebudou mít v oblibě, ale to jsou výjimky z tohoto krásného dílka. Nic není absolutně čisté, vždy je něco více nebo méně zašpiněné Temnotou. Takováto dílka vznikají často pod láskyplným působením Sil světla podobně jako hudební známé věci, a Temno zase se snaží je “zašpinit”, taková je zdejší realita.
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod Brandis » pát, 12. pro 2008, 07:55

Tak ja osobne proti panu bendovy nic nemam, je to ale mozna tim ze ho neznam a nikdy jsem o nem neslysel :D osobne mi ale prislo divne, ze ma na strankach uvedene cislo uctu kam posilat penize a jako postovni adresu ma zalozen POBox na slovensku...navic kontakt tam neni zadnej takze je to proste jen "blud"...asi nejvic bych souhlasil s tim ze myli pan pozbiral nekde kdesi cosi a bez uvedomeni a pochopeni tech veci, to hned placa dohromady nejspis za ucelem vydelku ci zviditelneni se...

Ctete tu nekdo knihy od Barbary Marciniak vubec? ;)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod H0n24 » pát, 12. pro 2008, 13:18

Ctete tu nekdo knihy od Barbary Marciniak vubec? ;)
Před pár dny jsem je začal číst, nemam na ni moc času :( , tak nejsem nijak moc daleko. Nejdřív jsem si chtěl dočíst Celestinské proroctví(můžu jenom doporučit, moc pěkná knížka 8-) ), když jsi napsal, že to spolu docela souvisí ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod Brandis » sob, 13. pro 2008, 12:34

Vsechny knihy co sem dodnes precetl spolu souvisi ;) verim ze i ty tvoje, co si precetl ty, v kazde je neco...

Dnes me ale napadla myslenka kterou bych chtel prednest ;) vse je skladem informaci, ktere jsem za nedavnou dobu pozbiral.:

Predstavte si nejprve podstatu Boha, budu ho psat jako boha s velkym B, protoze je to buh stvoritel, prvotni energie, zakladni kamen, ci jak to kdo zna.
Predstavte si pocatek. Tento buh je vsechno, je jen jedno vedomí. Nema zadne podmety k tomu aby zjistil co je zac a co dokaze, ci proc tam je. Je to jako kdyby sme byli my nekde sami, ve tme, bez jakychkoliv smyslu, jen s vedomim. Co nam asi bude litat hlavou ;)
Zjistime ze muzeme tvorit, protoze jsme jen my, to znamena, ze si se sebou muzeme delat co chceme. No tak zacneme pracovat. Predtsavte si ze mate moznost cokoli, zalezi to jen na vasi fantazii. Vy ale nevite vůbec nic. Nemate nic z ceho by jste se cokoliv dozvedel. Zacnete delat pokusy.Neexistuje nic! Nic co by ste mohly pouzit. Mate jen horu „modeliny“.
Zacnete s koulemi protoze je to skvely tvar a budete pokracovat dal a dal. Budete koule uvadet v pohyb. Budete je srazet apod. Tim vsim se o sobe dozvite spousty informaci. Nasledne zjistite, co je pohyb, prostor, cas atd. Vsechny ty informace, budete vzajemne davat dohromady a zkouset co to udela, v ruznych kombinacích. Budete stavet jakoby zvedy :D Zvedy co nejpresnejsi tomu co se chci dozvedet, protoze sledovani pote vyvoje, jich samotnych, budu sledovat svuj vlastni vyvoj a uvidim tak co dokazu. Takze do každého „ zveda“, vlozim maximum sebe.
Tak zalozite ruzne vesmiry, ruzne zvedy. Kdy každý z nich reprezentuje vas v te nejcistejsi podobe, kdyz jste onen vesmir staveli. Je to proste cyklus ziskavani informaci kdy jeden vesmir je otcem jiného „lepšího“ a tak dále a tak dále. A kazdym timto „pokusem“ se Buh vyviji. Všech těchto vesmiru jsou miliony v ruznych časových osach a každý je jiny. Ale všechny poskytuji „informace“ bohu a ten se sam tak dal a dal roste.

Takze si ted představte jak to funguje: jste Buh a tvorite vesmiry(z vašeho pohledu pokusy ;) )reknete si "Vezmu ted cas, a udelam z nej tady smycku. Nebudu se preci koukat celou vecnost, a kdyz se to nahodou pokazi pojede to znovu." Predstavte si to jako obrovskou "mlecnou" 8-) osmicku umistenou ve tme. V teto osmicce, umisti ty nejvyspelejsi vesmiry, v ruznych jakoby takovych drahach jako na atletickem ovale, ale v prostoru. Kazdy tento vesmir se muze pohybovat jinak rychle a vnima tak jinak cas.
Ted si predstavte ze tak jak se pohybujete po sve draze, nechavate za sebou "otisk“, minulost. Je to jakoby stopa za vami. Jako ohon za kometou. Je to jako vase "historie" ktera se uklada a s kterou muze nasledne Buh pocitat jako s nashromazdenymi informacemi o sobe a na techto informaci dale stavet jine vesmiry v jinych drahach a tak dále. (to je defakto princip casu)
Vsechny tyhle vesmiry se budou samozrejme nadale vyvijet a každý jinak. Některé dospeji k tomu proc zde jsou a k cemu to vse je a zacnou kooperovat tak aby slouzili Bohu a dále se sami vyvyjeli. Takze „tvorove“ z ruznych vesmiru, zjisti jak přecházet mezi vesmiry, jak „obejit“ cas. A zacnou byti bohy v one smycce, zacnou byti cistou bozskou energii a zacnou pomahat vesmirum kolem, aby rostli, a tim rostli i oni, a tim rostl i Buh. Jako takovy bohove si reknete ze by bylo asi nejlepší, sezbirat všechny dobré informace z nasich vesmiru a nekam je ulozit a dal tak sledovat pripadny vyvoj te kombinace.
Jste bohove, jste energie. Tak tvoříte, vytvoříte vesmir. Opet svobodny plny nejruznejsich informaci v jejich hmotne podobe, tak jako byl ten vas, tentokrát ho ale stvoříte ho tak aby k nemu měli všichni volny pristup, aby tam jakykoliv jiny vesmir mohl ulozit sve informace a dále je tam sledovat jak se vyviji a tim tak pozorovat vlastne sami sebe. Zalozite nekolik takovych to „knihoven“ kam všechny vesmiry budou ukladat sve informace.
Jednou z nich je nase planeta. Vsechno tady, vsechno co znate a co si vybavite, jsou jen informace z jinych vesmiru. Nejprve byla stvorena planeta a zvířata. Všechny doposud zname informace zde nasli vyuziti. Pak jsme vytvorili lidi, jako nejvyzsi znamou formu. Jako svůj nejlepší „zarodek“ a dali jsme jim roli hlídače, vstupni brany do knihovny. Pokud clovek spravne chape svůj ucel, a vyvyji Boha, je schopen otevřít se bohum a nabidnout se jako průvodce po vaší „knihovne“ a tim dále rozvijet i ostatní vesmiry a samozrejme sami sebe. Pokud se teda dále a dále vyvyji, dokaze se clovek dostat na vyzsi uroven uz za svého zivota a odhmotnit se tak a pridat se k bohum v jiné dimenzy a dále pomaha tvorit a rozvijet boha. Pomahanim v jinych vesmírech.
Protože ale nas vesmir byl ve „svobodne“ zone, kam mohl kdokoli a mohl tam delat cokoli, prave kvuli studiu sebe samych. Prisli sem i „neuvedomeli“ bohove kteří chteli planetu pro sebe, chteli vyuzivat jeji informace a sobecky rust. Tito bohove, ve „valce“ uchvatili planetu a od te doby ji vedou. Zamezili pristupu informaci z vesmiru a nas lidi kteří jsme se jim skoro rovnali, ci sme byli schopni je predcit, omezili tak abychom sli ovladat. Rozbili naší informacni zakladnu, roztrhali nase DNA a „preladili nas tak jen na omezene stanice“ a využívali nas k sobeckym ucelum. Nas úkol je toto si uvědomit a privest na planetu opet svetlo v podobe informaci a znovu zpřístupnit knihovnu vsem vesmírům. Lide jsou „povstalci“ kteří musí milovat za svet a tim tak rust a vyvijet se az k bozi podstate…
Jsme rebelove milující a povznasejici nasim chovanim siroke okoli, aniz by jsme si to uvedomovali. Jsme velmi ceni a jsme klicem k vyvoji vseho ziveho. Jen si to musime uvědomit a prijmout svůj ucel…
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod H0n24 » sob, 13. pro 2008, 16:44

Brandis: Něco z toho se píše v Hovorech s Bohem ;)
All: Dnes se mi stala hodně zajímavá věc, nevím kam to napsat, tak to dám sem...Každý večer usínám s hlavou na jihozápad a vždycky se probudím ve stejné poloze, nikdy se mi nestalo, že bych se otočil třeba jenom o 15°. Včera večer jsem se konečně dostal dál v Poslech úsvitu, předtím jsem přečetl každý den pár stránek a pak jsem ji odložil, byl jsem unavený a nic bych si nepamatoval...No a když se ráno probudím, ležím a dívám se někam do neznáma - pak si uvědomím, že je to vlastně můj pokoj, jenom viděný z jiného úhlu. Když jsem se podíval pod sebe, viděl jsem všechno srované tak, jak jsem si večer rozestlal - jenomže na opačné straně. Spím na dvou polštářích, oba byly na svých místech, kromě opačné strany postele nebyly posunuté ani o 3cm. Peřina nebyla srolovaná, nakopaná do jednoho místa a dokonce knoflíky byly na opačné straně, všechno sedělo. Náměsíčný jsem byl naposledy ve čtyřech letech, neděje se to ani při úplňku(který byl včera). Protože se mi to ještě nikdy nestalo a všechno bylo přesně na svých místech, hned mě napadlo, jestli to neznamená, že bych se měl zajímat o něco jiného, jít jiným směrem. Asi po hodině jsem to zavrhl a napadlo mě, jestli nejsou tímhle směrem Plejády...po chvíli na internetu jsem se dozvěděl, že Plejády jsou součástí souhvězdí Býka("náhodou" moje znamení) a v encyklopedii jsem našel jeho polohu. Byl to - jak asi všichni tušíte - severovýchod... :)
Prosím napište co si o tom myslíte, docela by mě zajímal váš názor ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod Brandis » pon, 15. pro 2008, 08:15

Tezko rict co to ma znamenat, s tim ti opravdu nepomuzu. Na to musis prijit casem sam ;) zajimave by bylo kdyby se to treba opakovalo nebo podobne...jinak bych to nespise videla na "neklidnou noc" zpusobenou vstrebavanim informaci...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod acdcpetr » sob, 10. led 2009, 23:50

Postup pro vedomou transformaci DNA je pry jednoduchy. Staci myslet na to jak vam temenem hlavy do tela vstupuje sloup svetla, ktery vas naplnuje, a vytvari kolem vas svetelny obal. Zaroven to chce myslet na to jak ono svetlo usporadava v nasem tele roztrhana "svetlo-vodna" vlakna a nase telo ma tak lepsi a lepsi prijem vsech enerii a obrovskym skokem transformuje onu DNA.

Mam dotaz...je to z duveryhodneho zdroje?
jak si mam predstavit svetlo vodna vlakna?
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformacia do povodneho stavu

Příspěvekod Brandis » úte, 13. led 2009, 06:40

Zdroj je duveryhodny, tedy apson pro me. Pise to Barbara Marciniak ve svych "prejatych poselstvich".
Svetlovodna vlakna si muzes predstavit jako meridiany, energeticke drahy, ci proste jen roztrhane sroubovice DNA, o vzhled zas az tak nejede ;)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů