Cipovanie ludi

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Cipovanie ludi

Příspěvekod blaza » pát, 04. črc 2008, 09:51

ted sem zavital na ten web...a musim to tu strucne publikovat :D
strucnej vytah ze stranek:
-PETICE!
-NENECHÁME SE OČIPOVAT!
-JSEM PROTI ČIPOVÁNÍ LIDÍ!
-POZOR! Vás a věci chtějí očipovat ještěři z pekel! :lol:
-se spinavou aurou vas ovladnou jesteri z podzemi :D
-s cistou aurou a otevrenym srdcem je sance na manipulaci mysli 10%
desatero Kaštana 8-) :
1. Žít láskyplným, harmonickým a duchovně - citově založeným, spořádaným životem. Milovat svého Stvořitele Prvotního všeho a všech, svého Ducha i své fyzické tělo, tím také milujete svého Stvořitele, neboť vy jste jeho součástí. Nepít nadměrně alkohol, nejlépe vůbec, kuřáci omezit cigarety, nejlépe vůbec. Odpustit bližním a sobě
2. Milovat ostatní lidské bytosti, i ty, které vám ubližují, neboť oni dělají jen to, co umí.
3. Milovat všechna ostatní Stvoření, „živá“ i „neživá“, tj. přírodu, rostliny, zvířata, i planetu Zemi, která je vyšší bytostí nežli my sami.
4. Omezit pojídání masa na minimum, nejlépe vůbec.
5. Zlikvidovat - zničit negativní literaturu, tj. knihy a časopisy o válkách, erotice a negativních mimozemšťanech (UFO - únosy, zřícení lodí apod.) – zářiče hrubovibračních energií.
6. Nečíst negativní knihy a časopisy, nesledovat negativní filmy, je dobré ignorovat politiku, neboť je plná hrubých vibrací.
7. Nemít přebytečný majetek (2 a více domů pro sebe, 2 a více auta pro sebe .... atp.).
8. Pomáhat lidem v nouzi dle vlastních možností.
9. Pracovat alespoň minimálně pro lidi ve věci šíření informací o Přátelích z Vesmíru, a to mírným, nevnucujícím postupem.
10. Neubližovat jiným stvořením.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod clario » pát, 04. črc 2008, 15:17

Když jsem si prvně na vesmírných lidech přečetl o čipové totalitě, tak jsem se tomu jen smál, bohužel se to stává skutečností, v americe s tím už začínaj a časem to budou chtít zavést i tady a ten náš radar co tu chtějí američané stavět nemá být údajně nic jiného, než velká anténa, za jejíž pomoci s námi budou moci díky čipům manipulovat.

Podle jistých indícií by měla být světová "elita", která se o to pokouší manipulována rasou žijící v ohromných podzemních prostorách, rasou která se tu postupně vyvynula z některého druhu dinosaurů, možná to zní fantasticky, ale ne nereálně.
Více informací naleznete zde http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=2619 je to mnohodílný článek, ale rozhodně stojí za to si ho přečíst.

Sám nevím nakolik mám této teorii věřit, ale jestli se zakládá na pravdě tak je situace o to horší.

A co se vesmírných lidí týče, jsem stále přesvědčen o tom, že jde o výmysl pana bendy, bohužel o výmysl který se z velké části zakládá na faktech.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Čipovaní

Příspěvekod Leon » čtv, 24. črc 2008, 19:55

K tomu čipovaní. V bibli se psalo že lide budou zančeni symbolem šelmy na pravé zapěstí nebo na čelo. Roku 2002 OSN přisla s navrhem značkovat lidi v krizových oblastech na prave zápěstí a ti co nebudou moci poskytnout pravé zápěstí tak budou značkováni na čelo. Kdo četl někdy danikena tak si vzpomene na kmen Hoppijů. Ti mluvi o tom že kdo nepřijme značku šelmy (konkretně medvěda) tak si nebude moct nic koupit. Viděl jsem kreslenici toho jak symbol šelmy vypada podle těch indianu a vypadalo to jako dve pracky ktere tahnou za sebou čáry po drápech. Nelze si nevšimnout podobnosti s čárkovým kódem a to už nám dává smysl to že si nic nekoupíme pokud bude na kódu zapsána naše identita.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: UFO

Příspěvekod Brandis » pát, 25. črc 2008, 09:22

...čiponani lidi probehne urcite dumyslneji nez pres zastaraly obrazovy (carkovy) kod. V dnesni dobe 16 nm technologie te oznackujou miniaturni vysilackou(cipen) pres jakoukoliv injekcni jehlu(ockovani, odbery atd.). Navic tento cip(v krevnim recisti) dokaze pomoci elektrickych impulzu ovlivnovat tvorbu serotoninu a tim nas znacne ovlivnit, pripadne zabit(stisknutim tlacitka) viz. odkaz nize...
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=7761
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: UFO

Příspěvekod Leon » pát, 25. črc 2008, 11:18

Tak to do mě nikdo nevpraví. Děti nechám narodit možná raději doma.

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: UFO

Příspěvekod matrixnet » pát, 25. črc 2008, 18:03

S tím čipem v krevním řečišti to má nějaké zádrhely, co když se zraníš a vyteče ven, nebo ti budou odebírat krev a odplaví ho mimo tělo. To se mi nezdá jako dobrý nápad dávat čip do oběhového systému, spíš bych to viděl že se dá pod kůží.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod GeorgeLD » sob, 26. črc 2008, 17:30

A proc se nechcete nechat ocipovat? Mozna budete mit pak 10% slevu v Julius Meinl na europotraviny :D

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod Leon » ned, 27. črc 2008, 16:26

protože budes idiot na ovladaní

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod blaza » ned, 27. črc 2008, 23:56

OT- GeorgeLD : ted sem se fakt musel smat :lol:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod Brandis » pon, 28. črc 2008, 06:47

ne je dobre ze to Daniel zlechcuje, jinak by sme se z toho zblaznili ;) tam trosku pruser je v tom ze se trefil...ale bude to tak s benzinem :-?
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod acdcpetr » pon, 12. led 2009, 15:47

Jak poznam ze mam cip? asi pred pul rokem jsem si vsiml ze na levem uchu (tam jak se probodava ucho pro nausnici ale trochu niz jeste) mam asi 2-3 mm dlouhy pevny cosi (takovy tvar trubky nebo ceho) nechci kvulit tomu delat halo protoze na ty cipy moc neverim...ale zase...co kdyz :D
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod H0n24 » pon, 12. led 2009, 16:14

Být Tebou bych si zašel za doktorem, pak uvidíš ;) Možná by to mohl být zánět mízní uzliny, ten jsem jednou měl - na uchu se mi udělala boule, měla asi 5mm na průměr, byla kulatá a pevná jak kost. Zkus se někde podívat po rozmístění mízních uzlin v těle, třeba tam nějaká je ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod acdcpetr » pon, 12. led 2009, 17:16

Heh diky ale nebolit o takze kaslu na to :D
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod saila » pon, 12. led 2009, 18:54

no cip te v tele asi taky bolet nebude:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod Daniel » pon, 12. led 2009, 18:57

vyrizni si to a splachni, to je jedina moznost.. sledujou te..
:mrgreen:
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 290
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod nou » pon, 12. led 2009, 22:21

no nieco podobneho som mal v usnom lalocku taku malu tvrdu gulicku. teraz to tam nemam. tiez to bolo tvrde. myslim ze to nic nie je a samo to aj zmizne.

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod Heimdall » pon, 12. led 2009, 22:38

Tukové bulky jsou naštěstí ve většině případů jen kosmetickou potíží. Jejich existence je podle mého dána tím, že zanesené buněčné stěny tukových buněk sníží možnosti látkové výměny mezi obsahem buňky a mimobuněčným prostředím. Takže buňky jen taktak přežívají a jsou tak nějak mimo aktuální stav vašeho organizmu a jsou mu v podstatě jen nefunkční zátěží. Část těchto buněk nepřežila a změnila se ve vazivo, která dál zhoršuje místní situaci jak mechanickou blokádou látkové komunikace, tak tuhostí lokality, která je potom významněji hmatná až obtěžující. (http://www.dedek-korenar.cz/?cap=62&bitem=104)

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod acdcpetr » úte, 10. úno 2009, 22:41

To daniel: heh tak docela chudáci jestli mě sledujou...No nic zmenšuje se to, takže neřešim.
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 290
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod nou » stř, 11. úno 2009, 07:04

http://xkcd.com/525/
volny preklad. poviem do prazdnej miestnosti "Viem ze pocuvate".
ak sa mylim tak nikto nevie. ale ak nie tak som mozno na smrt vystrasil nejaku tajnu organizaciu.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Cipovanie ludi

Příspěvekod Etellyen » čtv, 12. úno 2009, 15:45

tak na tudle diskuzi sem tak ank cekal..byl semparkrat na ty jejcih strance a docela me to dostavalo jak tam furt jen blikaj ty animace o tech jesterech z pekel a tak.....mno co na to rict...jenom jak ste se bavili o tom radaru...tak to sem chtej jenom dat ty svine aby nas meli pod kontrolou:-P.....v tomhle svete vlastne ani nevite cemu verit ale tak snad to nejak zvladnem
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů