Fluidum nad kostelem

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Fluidum nad kostelem

Příspěvekod carlos » pát, 12. říj 2012, 22:05

Stala se mi taková zvláštní věc, při večerní procházce se psem jsem proti černému zataženému něbi viděl nad poštorenským kostelem jakési stříbřité fluidum, bylo to asi jako cigaretový dým, podobalo se to ptáku s roztáhlými křídly. Vzhledem k rozměrům kostela to mohlo mět i k 50 metrům. Jestli to bylo před ním, nad ním, nebo za ním nejsem přesně schopný určit, mohlo to být tak 10m nad špicí, byl jsem dost daleko abych i na zemi začal ztrácet schopnost trojrozměrného vidění, bylo to moc daleko.
Setkal se někdo s něčím podobným? Původní kostel na tom místě stál už hodně dávno, hodně raně gotický (1339 dle wiki). Mohl být postaven na nějaké ještě starší svatyni, která mohla být umístěna na nějakém energetickém uzlu.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Fluidum nad kostelem

Příspěvekod Jarda » ned, 14. říj 2012, 11:20

Občas když jsem v nějaký místnosti a je tam velká bílá jednolitá plocha/stěna a někdo tam chodí, tak periferně vidím, jak těm lidem "svítí" trochu prostoru nad hlavou. Tvarem by se to světlo snad dalo trochu přirovnat ke koruně, ale nevidím to moc přesně. Je to vždy bílá barva a pohybuje se to přesně s tím člověkem. Aura to nejspíš není. Jeden kluk u kterýho jsem to viděl silněji než u ostatních je celkem raubíř a furt něco vyvádí. Bílá aura by na něj naprosto neseděla. Spíš by odpovídalo něco jako životní síla. Ten kluk je velmi aktivní člověk.
Nějaký čas potom když kamarád na jaře uřízl takový silnější zdravý prut jsem viděl periferně proti obloze jak z tý uřízlý části září bílý sloupek... jako by tím ten prut pokračoval. To by taky odpovídalo životní síle. Navíc to koresponduje s tradicí pomlázky.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Fluidum nad kostelem

Příspěvekod carlos » sob, 01. pro 2012, 00:42

Mě se stáva něco podobného, ale nevím, jestli to není způsobené normálním světlem, někdy kolem něčeho vidím nějaké pole, není to ale vázané jen na lidi a zvířata, ale stalo se mě to jenom párkrát. U lidí to bylo cosi lehce do žluta, u věcí to bývá spíš šedavé, musí k tomu být ale dost světla, nejlíp slunečního.
Nad kostelem ale dost světla nebylo, maximálně odražené, sodíkové, které by nevykreslilo bílou barvu


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti