prosím o radu

psychooo
Příspěvky: 6
Registrován: ned, 03. srp 2008, 10:30

prosím o radu

Příspěvekod psychooo » úte, 09. říj 2012, 19:10

Zdravím, nevím, jestli mi někdo poradí, moje přítelkyně sedela v obyvacím pokoji u pc, byla doma sama s 7 měsíční dcerou. Dcera byla ve stejné místnosti. Přítelkyně byla zády k malé, v jednu chvíli měla pocit jako by ji někdo pěstí tlačil do zad, otočila se a viděla dceru jak se dusí rohlíkem. Malá nevydala ani hlasku, nemohla... Tím vděčí za její záchranu. To je stalo asi před cca 2 měsíci od té doby nic, až do teď, stalo se jí to 2x během 2 dnů, jen tak. Nevíte o co může jít? Děkuji

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím o radu

Příspěvekod clario » úte, 09. říj 2012, 19:45

Mohlo by jít o určitou formu telepatie. Matky bývají s dětmi dost propojené. Dcera hledala pomoc u matky a nemohla na ni zavolat, no a pokud myslela opravdu intenzivně na to, že potřebuje matčinu pomoc, mohlo se to projevit takto a přítelkynino podvědomí jí mohlo tuto informaci předsunout právě takovýmto způsobem. Dalo by se to vysvětlovat například i tak, že se u dcery ve stavu nouze projevila nějaká telekinetická schopnost či zasáhla nějaká bytost z jiné úrovně. První možnost se mi zdá ale pravděpodobnější.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: prosím o radu

Příspěvekod Vit » úte, 09. říj 2012, 19:48

Mě se stalo to samé, ale já byl zachráněný. Jednou v noci, když jem byl ještě mimino, najednou v noci začalo něco mamku hroznou silou tlačit z postele - to ji probudilo a donutilo vstát. Podívala se na mě a vzala mě do náruče. Okamžitě jsem se vyzvracel. Nebýt toho, udusil bych se svými zvratky, protože se zasekly.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

psychooo
Příspěvky: 6
Registrován: ned, 03. srp 2008, 10:30

Re: prosím o radu

Příspěvekod psychooo » úte, 09. říj 2012, 20:07

Díky za odpovědi, myslím, že to může být tekhle nějak, ale přítelkyni nesedí to, že se jí to stalo teďka 2x po sobě a a nic se nedělo, malá si třeba hrála, nebo spala.... ??


Zpět na „Jiné záhady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů