Vědomí a správa této planety

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Vědomí a správa této planety

Příspěvekod holka21 » sob, 25. bře 2017, 10:29

Vědomí je nástrojem k tvorbě. Skrze něj tvoříme náš život, naši realitu a mnoho a mnoho dalšího, bez něj v celku existence nevzniká žádná tvorba, uvědomujete si to? Když nebudete kreativní, chybí vám sebevědomí. Naše vědomí/ego je to, co nás posouvá kupředu, když ho nemáme, tak stojíme a jen se necháváme unášet těmi jež sebevědomí mají. Je to jako vítr a mraky, jako pramen a voda. Já za sebe nehodlám věčně ustupovat, tomu, co mi stojí v cestě. Když už není pro mě ani kam dál uhnout, své extrémy jsem absolvovala a dál do nich nejdu. Nehodlám dělat ze sebe blbečka a chovat se, jako standart, když to není životně důležité! Já jsem člověk, který denně přemýšlí nad správou tohoto světa a jak to sdělit, aby to druzí pochopili správně, zajímá mě budoucnost tohoto světa, zajímají mě lidé v něm. Nejsem pro mnoho lidí normální, ale zeptám se já .. je tento svět úplně v pořádku?

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Vědomí a správa této planety

Příspěvekod Jarda » sob, 25. bře 2017, 23:40

Když budeš chtít být normálním člověkem, budeš dělat normální věci a dosahovat normálních výsledků. Nicméně lidi ke kterým vzhlížíme bývají často v něčem výjimeční.

Nejsem si úplně jistý jestli to co nás posouvá je sebevědomí/ego. Spíše bych řekl, že strach z toho jak nás okolí bude přijímat mezi sebe nás může paralyzovat způsobem, který nám znemožní uskutečnit naše myšlenky. ;-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

holka21
Příspěvky: 47
Registrován: ned, 21. čer 2015, 17:08

Re: Vědomí a správa této planety

Příspěvekod holka21 » čtv, 30. bře 2017, 22:56

Myslela jsem jiné sebevědomí to zdravé, jak se říká ;-) Zdravé sebevědomí je potřeba k tomu, abychom dosáhli našich cílů, jinak se budeme bát i těch lidí, kteří by nám třeba i porozuměli.


Zpět na “Jiné záhady”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti