Napojení na měsíc (?)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Napojení na měsíc (?)

Příspěvekod Lama » pon, 17. úno 2014, 22:49

Dobrý den,

mám takový případ, potřeboval bych poradit. Jde o holkou které se stala jedna velice zajímavá věc a snažím se s ní přijít na to co se jí stalo. Pošlu vám její popis.
a dneska koukam koukam zaseknu se nakonec sem si seddla do meditacniho sedu a zacla s dychanim najednou jsem proste koukala no a vzdy pri meditacio sem mela zavreny oci ted jak sem to mea otevreny tak pproste sem se dostavala jinam nepopsatekly nemam spise slova najendou mi mesic zacel ale mizet do tmy porad sem kjoukala defakto byla ujmuta jen na nej a ikdyz byl za tmpu tak jak sem koukala na nej tak problikaval najendou se udela zar jakoby nad nim a polili me pocity,radosti,stesti,lasky,vdeku,lasky najednou mesic zacal strasne zarit a me tyct slzy jak me tekly tak zaril vic najednou ted nevim co si myslet tekly me po tvari bylo jich moc a jakoby od mesice me na krkk 3 energeticky cary a 3 z vrchu mesice(nevim jestli ne 4) protoze me napadlo e bud mi procistili cakry nebo zbavvenyi mich starosti nebo odpusteni za hrichy..ale proteklo jich ne malo a navic me to zaclo strasne palit jak kdyby lejzrem ikdyz sem mysli byla pryc tak chvilema se mi vratila nemohla jsem tomu verit a jak to zaclo bolet chtela sem se kouknout ale vzdyt andele,nebe,svetlo to je to dobro mi procvaklo no a rozjasnilo se a me je tak nepopsatelne takhle sem se necitila nikdy je mi tak uzasne tak odlehcena tak stastna tak v klidu jak nikdy a dekuju !!
o krku tak od měsíce jakoby smerem k memu krku vedli jakoby tri čáry jak nitky bílí spíš osvícený jakože světlo a pak sem si všimla že tři vedli ještě jakoby nad ale nevím jestli ty nahoře nebyli tři nebo čtyři no ale vedli přímo k těm slzám a obličej a krk jak sem psala stipal a řezál
co ty slzy a cop si myslis ty ..jako mazec doufam ze ti to nevadi ze te zuapismenkuju ale

jsem rada ze nekdo na stejny vlne komu to muzu sdelit znam romcu ale tohgo jsem strasne dlouho nevidela a jeste kamosovi rikam vse ale ten zatim jen posloucha ten neni na duchovni ceste ale proziva to semnou Honzik takze nekdo kdo je na stejny vlne a
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Napojení na měsíc (?)

Příspěvekod ATA » úte, 25. úno 2014, 09:20

Nabydnu spiš skeptickej pohled vetšina z toho je nejpiš jen opticka iluze koncentrací na boda zastvenim očnich mikropohybu poobne jako iluze pri pohledu do zrcadla.Muže to delat i ty paprsky.Oči bez mrknani moc dlouho nevydržej. Zbytek veci je už jen víra a očekávání.

Z popisu je jasny že se zajima o esoterikua vysveteleni hleda v ní ne že by tam nemohlo byt ale podvat se i na normalnejší vysvětlení nezaškodí.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Napojení na měsíc (?)

Příspěvekod ArMi » čtv, 25. úno 2016, 01:17

Nabydnu spiš skeptickej pohled ..... Z popisu je jasny že se zajima o esoterikua vysveteleni hleda v ní ne že by tam nemohlo byt ale podvat se i na normalnejší vysvětlení nezaškodí.
Předrážděná mysl je mocná čarodějka.

Na druhou stranu se touto neobvyklou formou může drát na povrch do vědomí nějaké trauma z dětství či porodu. Čím je trauma silnější, tím má tendenci se jevit záhadněji a maskovaněji. Jenže vysvětlení toho co to je se nachází pouze v mysli dotyčné. Nikdo jiný na to nepřijde.

Asi bych zkusil klasický auditing:
1, Vrať se na počátek té události
2, Co tam vidíš?
3, Jak dlouho událost trvala?
4, Projdi tuto událost nahlas a v přítomném čase.
.....................

A po takových 3 až deseti průchodech, až se začne prožitek zplošťovat, se ukáže, co to bylo. A pak stačí dotaz: "Byla nějaká dřívější podobná událost?".


Zpět na „Meditace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů