Pravoslávny duchovný: Halloween je sviatok diabla!

Uživatelský avatar
psychonaut
Příspěvky: 47
Registrován: čtv, 25. čer 2015, 13:50
Kontaktovat uživatele:

Pravoslávny duchovný: Halloween je sviatok diabla!

Příspěvekod psychonaut » pon, 07. lis 2016, 15:04

Mnohí ľudia s ezoterickým presvedčením sú veľmi tolerantní a otvorení k cirkevnému kresťanstvu, ale v skutočnosti cirkevné kresťanstvo vôbec nepoznajú. Ak si prečítate tento článok budete úplne šokovaní: a pritom ten duchovný nie je len uletené individuum!: podobní názor na Keltskí sviatok Halloween majú aj väčšina kňazov v Katolíckej cirkvi. Inkvizičný spôsob rozmýšľania ešte s cirkvi nevymizol: človeku to trochu pripomína pozostatky z upaľovania čarodejcíc: "Pravoslávny duchovný: Halloween je sviatok diabla!" http://www.konzervativnyvyber.sk/v2/pra ... bla/12215/

Toto je len potvrdením o Ruskom politickom režime ako podporuje temnotu pravoslávia: Ruský právoslávny biskup (=metropolita) sa chváli/chlubí ako sa po páde socializmu darí pravosláviu: "“Dnes máme 35 tisíc kostolov. To znamená, že sme za dvadsať osem rokov otvorili 29 tisíc kostolov, ročne otvárajúc viac ako 1000 kostolov alebo tri denne…" http://www.konzervativnyvyber.sk/v2/met ... sku/12415/

Uživatelský avatar
Petr H.
Příspěvky: 6
Registrován: sob, 19. lis 2016, 18:04

Re: Pravoslávny duchovný: Halloween je sviatok diabla!

Příspěvekod Petr H. » úte, 29. lis 2016, 10:27

Toto je len potvrdením o Ruskom politickom režime ako podporuje temnotu pravoslávia: ...[/url]
Jen bych doplnil to, že pojem "režim Ruska" je něco jako kočkopes. Putin, jeho úzký tým a spolupracovníci zabývající se KSB rozhodně nejsou nakloněni žádným náboženstvím, řekl bych spíš úplně naopak. Pokud se začteš do toho, co je KSB, tak pochopíš, že jde o souboj dvou koncepcí chápání světa, biblický (davo-elitářský) vs. KSB (spravedlivý, směřující k přirozené evoluci Člověka). Jsou v ostrém rozporu v chápání, kam a jak mají lidi dál směřovat.
Jenže svět není černobílý, vše je nutné provádět s ohledem na celkový vývoj lidstva a hlavně správně vše rozložit v čase tak, aby zbytečné vlny neudělaly více škody než užitku.
V Rusku je nespočet politických směrů a mikro režimů, není žádný státní režim. Ve vládě je mnoho těch, co hájí zájmy svých oligarchů, cizích států a mocností nebo různých jiných skupin, a to nepočítám pátou a šestou kolonu. Takže prohlášení nějakého pravoslavného kněze je jakoby převedeno do naší české řeči, vyjádření ředitele FC Baníku o nárůstu počtu zápasů, přičemž ve vládě už existují zákony omezující a likvidující kolektivní sporty obecně. Bráno samozřejmě jen jako přirovnání :)
Ono chápat řízení na tak vysokých postech, jako jsou velké státy není pro každého a rozhodně se to nedá s pomocí našich zmanipulovaných médií, které se v čase otáčí jak korouhvičky za svými chlebodárci.
Například někdo může namítat, že i Putin chodí do chrámů zapalovat svíčky. Samozřejmě, pač kdyby nešel, dokáže si kritik domyslet, jaké by to mělo návaznosti? Co všechno by znamenal takovýto maličký manévr?

"I máchnutí motýlých křídel může na druhé straně zeměkoule vyvolat bouři."

Proto je třeba všechny manévry dělat velmi, velmi opatrně a dobře promyšleně.
- nechci věřit, chci vědět -

Uživatelský avatar
psychonaut
Příspěvky: 47
Registrován: čtv, 25. čer 2015, 13:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravoslávny duchovný: Halloween je sviatok diabla!

Příspěvekod psychonaut » čtv, 01. pro 2016, 23:43

Momentálne ruská vláda veľmi silne podporuje úpadok pravoslávia. Ale do budúcna veríme že sa to lepší - osobne súhlasím s proroctvom Petra Chobota o to, že v blízkej budúcnosti sa v Rusku dostane k moci úplne iná veľmi pozitívna elita, ktorá okrem technologického, spirituálneho a ekonomického pokroku v Rusku bezpochyby zlikviduje aj náboženstvo.

Žiaľ moderní nasledovníci KSP tak významne nezdôrazňujú škodlivosť náboženstva ako generál Petrov. Od generála Petrova si berú všetko len nie to najdôležitejšie to je základný fakt že náboženstvo je škodlivé a treba ho obmedziť.


Zpět na “Náboženství”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host