Co to je Satanismus dle S.N.Lazareva

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Co to je Satanismus dle S.N.Lazareva

Příspěvekod ArMi » ned, 16. říj 2016, 11:44

Pan Lazarev má poměrne hluboké vhledy. Sám bych to lépe nenapsal. Neříkám, že je všechno absolutní pravda, ale rozhodně to za zamyšlení stojí.

Úryvek je citován z knihy Diagnostika karmy 1. díl. http://www.martinus.cz/?uItem=101660. Někde ta kniha sehnatelná je.

Co je to satanismus?

Naše tragické nepochopení faktu, že pravda je substance nestálá a v čase se proměňující, se projevuje absolutně ve všem. Srovnáme-li pojem "pravda" dejme tomu před 5 tisíci lety a dnes, půjde o dvě různé věci. Ke změnám světa v sou časnosti dochází se zcela jinou rychlostí a my musíme neustále hledat smysl těchto proměn. Nepochopení zákonů světa a jejich překračování vede k deformaci a rozpadu struktur pole, vytváří mohutné negativní programy, autonomně žijící v informačních strukturách lidského pole.
Pojem satanismu, existující ve všemožných světových náboženstvích, dnes může být prostudován a analyzován energeticky s pomocí psychotronických testů.

Už víme, že lidské myšlenky vytvářejí informační soustavu, ve které existuje obrovské množství autonomních programů - jak pozitivních, tak negativních. Programy zkázy a zla existují v informačním poli jako autonomní organismus, podřizující se určitým zákonitostem.
Jak jsem se vlastně seznámil s programy zkázy a začal s nimi pracovat? Zkoumání a analýza struktur pole ukazují, že v informačním poli člověka i v poli lidstva existují velké masívy silných autonomních programů sebe-zkázy, které lidé vytvářeli po dlouhá léta. Tyto programy působí podobně jako nemoc a jsou málo závislé na našem vědomí, mohou se samostatně stěhovat z jednoho pole do druhého, a dokonce získávat podporu z ústředního bloku programů lidstva. Tyto programy jsou neutrální do chvíle, kdy se vytvoří podmínky pro jejich aktivaci. Jakmile člověk zapojí negativní emoce nebo v procesu léčby vznikne potřeba tyto programy odstranit, začínají se rychle aktivizovat a dochází k tomu velmi svébytným způsobem v jemných informačních úrovních. Člověk nemá žádný orgán, který by byl schopen tyto procesy kontrolovat, proto práce probíhá nenápadně. Mohli bychom tomu říkat nemoc, "virus", ale "virus" zkázy se začíná chovat aktivně a spouští programy zkázy člověka. Když organismus porušuje nejvyšší zákony, uhýbá z evoluční vývojové cesty někam stranou, deformuje se jeho energetická struktura, dochází k trhlinám v ochraně a člověk se pak stává snadnou kořistí takovéhoto "viru", který je vlastně trestem. Trest vypadá velmi svérázně - dochází k rozmnožení infekce, "virů", a formování "nakažených" struktur pole. Lidstvo, které se začne odchylovat od správné cesty (a správná cesta je cesta harmonie s vesmírem), je trestáno aktivaci negativních programů, které se množí v nejvyšších duchovních strukturách a ničí je. Nu a protože duch a tělo tvoří jednotnou informačně energetickou soustavu, infekce na úrovni duchovních struktur nejdřív rozleptává duši člověka, a pak přechází k požírání těla. Programy sebe-zkázy se mohou spojovat a existovat v podobě autonomních struktur, a když pak existují po desítky let ve společném poli lidstva, pokoušejí se vplynout do psychiky a do duše, aby je pak člověk naplnil na úrovni chování. Programy se chovají jako typický virus, který nejdřív pronikne do jednotlivé buňky, ale pak se rozmnoží a je schopen zničit celý organismus. Informační virus na duchovní úrovni celého lidstva je ďábel, o němž mluví Bible. Jestliže člověk nekráčí cestou duchovního vývoje a začíná odmítat zákony rozvoje vesmíru, nevyhnutelně se stává obětí takovéhoto viru, který vytrvale čeká na každou naši chybu.


Hlavně si dejte pozor, aby jste se sami nestali obětí takového viru. Bohužel do jisté míry jsme se stali jeho obětí všichni - šíří se ze sdělovacích prostředků i od politiků. Jedině je možné zvýšit rezistenci a to zejména tak, že o existenci těchto programů budou lidé alespoň vědět.

Uživatelský avatar
Petr H.
Příspěvky: 6
Registrován: sob, 19. lis 2016, 18:04

Re: Co to je Satanismus dle S.N.Lazareva

Příspěvekod Petr H. » úte, 29. lis 2016, 10:13

Vcelku souhlas, jen bych to nenazval jako trest, ale jako nevyhnutelnou reakci.
Není zlá, například strom, který končí svůj život, přesouvá svou energii jinam, rozpouští se v energo-informačním poli stromů. Na fyzické tělo se už energie nedostává a tak se do ní s chutí pustí struktury, které ho rozloží (houby, plísně,...) Odklad takové reakce můžeme pozorovat například u zavařenin. Všechny hlavní programy jsou teplem eliminovány, zbudou už jen ty, které se vyvíjí až po velmi dlouhé době nečinosti. U zavařenin až po mnoha letech.
V přírodě není nic zlé, jen musíme chápat jednotlivé nevyhnutelnsti cyklů, nejprve kreativní a poté rozkladné. Když tyto rozkladné programy přijdou ke slovu dříve než je v základním nastavení (životnost), tak je něco špatně. Když už je něco špatně v dětství člověka, ať už nedostatečnou výchovou, nebo záměrně ořezané informační toky (ideologie a pod.), tak je předpoklad velkých nesourodostí a děr v energetickém poli toho člověka a ten se tak stává lehkým cílem různých entit, které ho nadále využívají ke svým cílům. A tím ho samozřejmě i částečně chrání a zásobují tím, co člověk potřebuje pro dlouhý život hostitele.
- nechci věřit, chci vědět -


Zpět na “Náboženství”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host