Taková Kačenka je spíše sle-pička

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Taková Kačenka je spíše sle-pička

Příspěvekod ArMi » čtv, 02. čer 2016, 12:01

Není možné varovat před všemi možnými úlety. A ani to není dobré. Jen je vhodné poukázat na několik ukazatelů, podle kterých je možno se orientovat i v jiných případech.

Připadá mi to, že milá Kačenka se nejpravděpodobněji stala loutkou nižších, nebo chcete-li démonických sil. Kdo ví, co jsou zač ti andílci, kteří ji obklopují. A co z toho takoví démoni mají? Nejprve přesvědčí nějakou bytost rozumu mdlého, že je více než ti ostatní a pak skrze ni mohou manipulovat dalšími lidmi.

Rozhodně si myslet, že jakýkoliv hlas, který slyší někdo ve svém nitru, pochází od Boha není příliš dobrý přístup.
http://www.prozreniandelu.cz/clanky/nas ... demon.html Nemohla jsem otevřít oči, někdo, nejspíš naši milovaní andělé mi to z nějakého dobrého důvodu nedovolily. Možná, jsem neměla vidět to, co bylo přivtěleno k této duši… Démona.
Podle Bible Ježíše přímo démoni poslouchali. Dokonce se na poušti sešel se Satanem a nikdo mu dle textu Bible oči nezakrýval.
http://www.prozreniandelu.cz/clanky/nas ... /lada.html Vylézám z vany, osuším se a kouknu do zrcadla, jako vždy. To, co jsem viděla, by pro mnohé byl asi šok, ale mně se to stává poslední dobou často. Na obličeji a krku jsem měla škrábance a fleky jako by mě někdo škrtil a drápal.
Tohle svědčí na jistou míru vnímavosti. Ale nechat si od ducha poškrabat tělo, je spíše prací nižších sil. A ty byly možná zapleteny i do odstranění jejího přítele. Nikde není ani zmínka, že by Ježíš měl na těle zranění lidí, které léčil.
http://www.prozreniandelu.cz/clanky/nas ... -domu.html Co v tomto prokletí bylo obsaženo, nebylo ani tak mimořádné jako to, že toto prokletí bylo možné zrušit pouze v určitou hodinu, určitého dne. ... Hodina odbila a slova od Boha, která přicházela Kačence velmi láskyplně, ale rázně tuto kletbu zrušila a odebrala moc i tomu dotyčnému, který škodil.
Závislost na čase svedčí o tom, že dotyčný nepracuje s příliš vysokou úrovní vědomí. Tady jasně používá nějaký vnitřní hlas podivného původu.
http://www.prozreniandelu.cz/clanky/nas ... ilost.html Prosba přišla, od jeho anděla, a bylo to dost zvláštní. Tento člověk již brzy ukončí tuto inkarnaci (datum je pevně dané), a je připraveno jeho nové narození. Ovšem jeho příští život bude již ve vysokých vibracích, a není možné, aby opustil tento současný život, aniž by neměl vypořádané své karmické dluhy.
Tohle je velice podezřelé. Brát karmické dluhy někoho jiného na sebe příliš nefunguje. Je to jisté porušení Božích zákonitostí. Myšlenka o světě vysokých vibrací nad tímto světem je pravděpodobně také podvrh.
Je dokonce možné, že došlo k zesílení ideje na úmrtí dotyčného. A ona "Boží milost" může vypadat z jiného zorného úhlu jako maskovaná magická klatba. Démoni mají největší radost pokud vidí umírající lidi přecházet na onen svět.
http://www.prozreniandelu.cz/clanky/cha ... inari.html Je důležité si uvědomit sílu a tvorbu vašeho srdce a bytí. Skrze vás bude proudit síla a láska a plné uzdravení, které k vám bude vysíláno po celý seminář. Už jenom tím, že budete v blízkosti, budete uzdravovat sami sebe. Tato síla je veliká a dokáže pojmout celý svět. Připusťte víru a lásku sobě samým a přijměte energie plné očisty a zdraví. Přivede vás až na vrchol vašeho bytí.
Nikdo jiný než Vy sami Vás nemůže trvale uzdravit! Vše ostatní je jen odklad. Přijímat a nasávat cizí energii je úžasně pohodlné, ale je to úplně to samé jako konzumovat prášky od lékařů. Navíc každá nemoc je ukazatel a pokus Vaší vlastní duše s Vámi komunikovat. Ten její "Ježíš" je nějaký jiný Ježíš, který inspiroval tento text http://www.jeshua.cz/nemoc-a-zdravi/, který je v dost velkém protikladu. Kdyby se démoni nenechali pojmenovávat "Ježíš", dalo by se v tom zmatku lépe vyznat.
http://www.prozreniandelu.cz/clanky/duc ... zneho.html Váš anděl strážný je s vámi stále, a to všechny inkarnace, které jste zde na Zemi prošli. Je to stále jenom ten jeden, jediný anděl, který neodchází ani na chvilku. .... Jenom čeká na to, že si o to řeknete, jelikož jsme bytosti svobodné vůle ... Samozřejmě pokud nevíme, o co si máme říci je to složité a na toto máme perfektní formulku, se kterou se s vámi chceme podělit.
Tak tohle je opravdu perla. Nevím, co chci, ale nedám pokoj dokud to nedostanu - typicky ženský přítup. Mimochodem strážný anděl se snaží pomáhat dětem do puberty a pak se většinou rozcházejí. Rozhodně to není nějaký pucflek, který jen čeká na to až panička vymyslí nějaké přání. Kdokoliv z Vás mohl dříve také dělat strážného anděla někomu, kdo se rozhodl inkarnovat do tohoto světa. Rozhodně to není tak, že je vám přidělen služebný anděl na dobu všech vašich inkarnací.
http://www.prozreniandelu.cz/clanky/duc ... m-nle.html Můžete odevzdávat kdykoliv, kdekoliv ale hlavně často!! Vy jste strůjci svého života. Po tom co jste odevzdali neláskyplné energie, jste vytvořili ve vašem bytí místečko, které můžete naplnit láskyplnými energiemi.
Vědomí Krista vychází ze spojení jak pozitivních tak i negativních energií v jednotu, které převyšuje oba původní protiklady. Vzdávat se jakékoliv části svého bytí znamená, že nebudu kompletní a nebudu schopen své energie integrovat v Jedno. A pro démony znamená pravě tento typ energie skvělou potravu. Někdy je potřeba skutečně přetékající negativní energie někam předat, ale na to se nejlépe hodí stromy.
Právě toto vypadá jako jádro jejich učení. Jen je třeba to obalit pěknými a líbivými slovy o andělíčcích, aby nebylo vidět drsnou pravdu. Vypadá to podobně jako dvoujsměrná synchronizace obsahu Vašeho disku s cloudem. Část vlastních energií ven teď, část cizích energií dovnitř teď.


Jestli je Kačenka skutečně inkarnací Ježíše a nebo jestli si svým neopatrným chováním způsobila posedlost nechť si každý posoudí sám. Nevím, jestli si tohle někdy přečte. Možná jí "andělíčci" před podobnými názory ochrání. Já se také mohu mýlit, klidně ať mě někdo přesvědčí o opaku. Ale musí mít ta argumentace hlavu a patu.

Někdo se může zeptat, co s tím dělat? Podle mě je nejlepší dění nezaujatě pozorovat. Kačenka si potřebuje užít svých 5min slávy a bylo by velmi nefér jí tu radost kazit. A navíc tím lze lecos poznat.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Taková Kačenka je spíše sle-pička

Příspěvekod ArMi » pát, 12. srp 2016, 00:29

Zajímavý názor od Karoliny Loskotové v diskusi pod článkem:
http://karolinaloskotova.blog.cz/1608/b ... #120682903
[19] [18]: Brutální, že? I když už to lítá po netu dlouho, pořád nevím, jestli se mám smát, nebo je spíš litovat.

[21] Vzhledem k tomu, že tomu ty dvě fakt věří, je toto ukázkový případ posednutí temnou bytostí. A to, co je ovládá, bude pořádně silné. Raději do toho nerýpat.


Zpět na “Náboženství”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host