čerpání energie

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

čerpání energie

Příspěvekod carlos » ned, 26. pro 2010, 23:59

Možná jsem si jen nevšiml, jestli tady takové téma už je.
Ale nevíte někdo o nějakém postupu, jak načerpat energii z okolí? Popřípadě jak vytvořit místo do kterého by se energie samovolně koncentrovala a kde by si ji mohl člověk načerpat? Pak by šlo vytvořit něco jako síť, odkud by si každý mohl energii čerpat když by zrovna potřeboval.Apropos šla by energie vyslat časem zpět? Pominu-li to co by to způsobilos časoprostorem.

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: čerpání energie

Příspěvekod Vit » sob, 01. led 2011, 21:36

Jak načerpat energii z okolí:
např. poprosit okolí o energii, nezapoměň poděkovat

Místo, kde by se samovolně koncentrovala:

udělat si orgonit

Síť, odkud by mohl každý čerpat:

buď zase orgonit nebo Aini podle postupu od ATA

Šla by posílat zpět?:
ano, šla, je to součástí 2. stupně Usuido
lze ji posílat i do budoucnosti, to mám otestováno
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: čerpání energie

Příspěvekod clario » sob, 01. led 2011, 22:24

Při práci s energií je jedním z nejdůležitějších faktorů vizualizace. Pokud jen poprosíš o energii, tak může přijít a nemusí. Pokud si ale dokážeš dobře představit jak do tebe proudí a taky to patřičně procítit, tak se do tebe ta energie pohrne jedna báseň. Můžeš si například představit sloup energie, kterým se do tebe hrne spousty energie nebo spousty jiných věcí co tě napadnou, snaž se to ale vždycky co nejvíc procítit. Můžeš také čerpat energii ze stromů, u těch bys měl ale pokaždé požádat a dát pak na intuici zda není proti. Stromu, rostlinám či jiným bytostem bys měl ale i nějakou energii posílat na oplátku, jinak by to pro ně mohla být velká zátěž. Zase si můžeš navymýšlet spousty způsobů, například že budete společně dýchat nebo, že splynete v jedno, můžeš při nádechu energii čerpat a při výdechu vracet je to jen na tobě. U čerpání energie z rostlin a stromů vždy ale dbej na to, že jsou to inteligentní bytosti jako mi a třeba by sem jim i něco nemuselo zrovna zamlouvat.
Jak se říká, tak fantazii se meze nekladou můžeš si navymýšlet spousty metod jak si zvýšit energii jen je třeba je řádně procítit.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: čerpání energie

Příspěvekod ANNO » sob, 08. led 2011, 05:52

Čerpaj energiu zo zeme je to to najlepšie čo môžeš spraviť pokiaľ ti ide o veľké množstvo. Urobíš to jednoducho ako tu už spomínali sadni si na postel alebo niekde kde máš klud a pohodu hlavne aby ta nikto nerušil.Zavri oči a predstav si že tvoje brucho je jedno veľké energetické centrum predstav si ako zo zeme ide zelena čiara až sa ukladá do tvojho energetického centra tam ju buď nechaj alebo ju začni rozvádzať do celého tela. Týmto istým cvikom sa dá posilniť aj psi guľa len si treba predstaviť zmiešanie modrej energie a zelenej.Myslím že pri výbere farby je to jedno a je to len na vás.Ospravedlňujem sa za gramatické chybi ;)
Je len na vás čomu budete veriť.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: čerpání energie

Příspěvekod IamI » ned, 09. led 2011, 21:19

Energie je v okolí víceméně přebytek. Je pravda že jsou místa kde je jí víc nebo míň a ta maxima nebo minima tvoří určitou síť, pokud to tak chceš nazývat.
Jsou opravdu místa, kde je jí hodně. Dost často se na těch místech stavěly kostely nebo třeba pomníčky.
Myslím si že problém ani tak není v tom najít takové místo, ale spíš je to o schopnosti jedince danou energii načerpat a použít.
Je to podobné jako kdybychom předpokládali že se víc napijeme z nějakého jezera na jehož břehu stojíme než s malé studánky.
Nicméně na místech s vyšší koncentrací energie se dá velmi dobře a efektivně odpočívat a člověk se tam cítí dobře.
Taky podle mého názoru je důležitější kvalita energie než její kvantita.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: čerpání energie

Příspěvekod ANNO » stř, 19. led 2011, 23:15

Nechcem teraz zakladať novu tému ale asi som prišiel na niečo mal som taký diviny pocit ako keby do mňa niekto napchal kopu energie skúste to a povedzte aké ste s tým mali úspech ... zaberie to ani nie 5 - 10 minút ... uvolnite sa úplne uvolnite ako sa najviac dokážete a potom si predstavte ako okolo vás sú všade mury a predstavte si ako vysavávate z nich silu a tečie do vás a múr sa pomaly rozpadá keď sa tie mury zrútia tak si tam predstavte nejaké pekné miesto najkrajšie aké si vo svojom živote videli.

Ak budete mať čas tak napíšte sem akú ste s tým mali skúsenosť ... ;)
Je len na vás čomu budete veriť.

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: čerpání energie

Příspěvekod vlcok » sob, 03. srp 2013, 16:44

Jak načerpat energii z okolí:
Predstaviť si ako biele gulôčky do teba vchádzajú.

Místo, kde by se samovolně koncentrovala:
Veľký kryštáľ nakódovaný aby čerpal energiu (oveľa efektívnejšie ako orgonit)

Síť, odkud by mohl každý čerpat:
Prepojiť energicky stromy liečiť ich , vytvor sieť cez ktorú si budu posielať energiu a keď sa donej napojíš tak určite pošlu aj tebe aj ťa vyliečia .

Šla by posílat zpět?:
Poslať do budúcnosti logicky ide a nemusí to mať nikto otestované však keď svojmu kamošovy pošleš energiu dneska a príde zajtra tak si mu ju vlastne vyslal do budúcnosti.Do minulosti kebyže ide vysielať energiu tak by šla aj hmota (einstein energia=hmota) a tá hmota by si mohol byť napríklad ty takže nejde to lebo by už niekto dávno niekoho odoslal do minulosti.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk


Zpět na “Práce s energií”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti