REIKI dnes?

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » stř, 03. lis 2010, 16:25

EGO EGO EGO EGO EGO EGO EGO EGO EGO EGO EGO EGO EGO EGO EGO EGO. :-D Nechte toho kluci :-D Možná je můj příspěvek nesmysluplný, ale považoval jsem za korektní ho sem dát :-D
Errare humanum est

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Pete » stř, 03. lis 2010, 17:00

:D ja jsem se snazil napsat vsechno, co jsem k tomuto tematu vedel, nemuzu za to, ze se ostatnim tu psat nechce, a forum spí :/

Clario jake jsi znameni ? S jednim kamosem jsem se podobne dohadoval, protoze byl Beran, ktery se rad stavi do opozice, ja jsem zase Lev, ktery si zastava tvrde obcas skoro bezhlave svuj nazor (dokud me nekdo nepresvedci o tom, ze muj nazor je spatny, k cemuz ovsem potrebuje strasne hodne argumentu, aby me presvedcil)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod clario » stř, 03. lis 2010, 18:33

No myslím že k tématu jsem řekl snad asi už vše co sem mohl. Jak určitě sám víš z našich četných rozhovorů tak toho o shambale nevím nic. Osobně k ní přistupuji s určitou nedůvěrou, protože je to poměrně nová věc a můj první názor na to byl jednoduše ten, že si někdo chtěl prostě vytvořit něco svého. Postupem uznávám, že to nejspíš bude opravdu něco nového ale stejně kdybych se rozhodoval v čem se nechat zasvětit tak bych volil reiki.

Pete: jen hledej na fóru to už dávno je :)
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Pete » stř, 03. lis 2010, 18:38

Ty se asi chces za kazdou cenu hadat co ? :lol: ze ze mi ani znameni nereknes a mam ho vyhledat mezi skoro 300 prispevky..

EDIT: ha.. rikal jsem si ze urcite budes Beran nebo Lev..
Deus est Homo

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » stř, 03. lis 2010, 19:34

Shamballa je tušim původem ze západu, takovej Saint Germain tam je :) je to parádní chrám. Nedovolím si s jistostí tvrdit nic, ale tuším, že Shamballka tu je dýl než reiki. Ale jsou to jen 2 názvy :-D P.S.: Tak už se nehádejte kvůli tomu kdo co řekl :) Vždyť je to jedno :-D
Errare humanum est

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Pete » stř, 03. lis 2010, 20:01

Dam ti radu, nikdy nevstupuj mezi dva lvy.. :lol:

Ja se ani nechtel hadat, jen jsem zastaval muj nazor, clario me provokoval :lol:
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod clario » stř, 03. lis 2010, 20:55

No o "bájný" Shambale vim, jen sem si do teď nespojoval tenhle energetickej systém právě s timhle místem :lol: . Měl sem za to, že se nějakej nadšenec rozhodl zase stvořit nějakej energetickej rychlo systém a tak to pojmenoval po Shambale s tim, že to bude lidem znít zajímavě. Tak či tak u mě pořád zatím nijak na sympatiích nezískává, ten systém neznam, moc o něm nevim a pokud jde o onu bájnou Shambalu tak vlastně ani nevím zda v ní vůbec věřím :lol: .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Pete » stř, 03. lis 2010, 23:49

clario moc rad bych se ti omluvil, jak jsem se povrchne choval jako idiot, snazim se zmenit ostatni a zapominam na to ze kazdy ma svou vlastni cestu.. preju vam v tom Reiki hodne stesti, at jste s nim maximalne spokojeni :)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod clario » čtv, 04. lis 2010, 08:36

Neomlouvej se prosimtě, když se budeš omlouvat ty tak já budu muset taky :lol: . Jak už jsem řikal jsem člověk co moc rád rejpe a ty jsi člověk, kterej má v mnoha oblastech dost odlišný názory takže mi to prostě nedá, takže se taky omlouvam :lol: ale co, alespoň se tu ještě něco děje, kromě našich pří je to tu jinak skoro uplně mrtvý :lol: :lol: . Když se to tak vezme tak i z těch pří, ve kterých se snažíme navzájem se umlátit argumenty, si může člověk v závislosti na tom jaký názor na to má dost odnést :lol: .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Pete » čtv, 04. lis 2010, 14:35

jasne, ovsem ja to beru vazne takove spory a za kazdou cenu se snazim prosadit.. coz neni dobra vlastnost :D navic jsem zazil vcera neco, diky cemu jsem si uvedomil, jak je dulezite dekovat a omlouvat se.. tak mi to proste nedalo ;)
Deus est Homo

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » čtv, 04. lis 2010, 21:20

A je to :) Paráda :) Ta Shamballa má právě docela dlouho historii, je to o symbolech a těch bytostech světla co jsou v tom chrámu :) Rád bych ho viděl :-D Údajně jsem tam už byl, ale já se tam neviděl :-D Viděla mě tam Hanka, prej vedle mě byl ten Saint Germain a jiné bytosti, bylo jich tam prej dost :-D Jak bych je moc rád viděl :-D Koukám, že moc lidí moje vlákno nezajímá :-D
Errare humanum est

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Pete » čtv, 04. lis 2010, 23:50

Spis hodne lidi, nezajima uz todle forum, bohuzel.
Deus est Homo

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » čtv, 04. lis 2010, 23:55

Skutečně? Já jsem měl za to, že sem chodí hodně lidí, namátkou vím o Sunnym, ATOvi, Twiggina(omlouvám se, pokud jsem to nenapsal dobře), ty, clario, jednou za cas já :-D
Errare humanum est

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Pete » sob, 06. lis 2010, 10:51

No coz neni moc, kdysi tu byla vetsi aktivita, je to skoda no. Doufam ze se forum alespon zachova jako takove, protoze je to velky zdroj informaci (muzeme podekovat "autistickemu" ATOvi :D)
Deus est Homo

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » sob, 06. lis 2010, 16:50

:) Tedy děkujeme :)
Errare humanum est

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Turbo » sob, 06. lis 2010, 19:40

Když je zde na foru o astrálním cestování založeno téma reiki, tak mě napadla jedna otázka... Lze si pomocí reiki nějakým způsobem "dopomoci" k AC? :) Budu rád když se podělíte o svůj názor ;)

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » sob, 06. lis 2010, 21:55

Podle mého názoru ti reiki pomůže s napojením na vyšší bytosti, prohloubíš si tím "dochovní cítění" takže asi tak bych řekl, že ano. Co se týká léčení, myslím, že moc ne. Ale je to naprosto individuelní záležitost, nechci soudit :) Někdo může při zasvěcení opustit tělo, někdo mít chuť na vepřové s knedlíkem, je to různé :) Nic není horšího než něco jiného :) Každý je nějaký. Například já jsem nikdy AC neměl, neměl jsem ani LD a reiki mám. :) Spíš se u mě objevila taková schopnost vidět "obrazy budoucnosti" to je ale ve fázy hypotéz :) P.S.: Mimochodem, zkus požádat nějakého kamaráda, který to praktikuje, ať tě ve snu vytáhne :)
Errare humanum est

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Turbo » ned, 07. lis 2010, 09:24

No právě že já reiki taky mám. Reiki používám k nabíjení čaker a občas když mám nějaký ten problém a nechci jít k doktorovi tak se pomocí něj "vyléčim". Když se vrátim k úvodnímu příspěvku, tak si myslím že andělské reiki, dračí reiki je dle mého názoru blbost. Když už reiki tak klasické Usuiho reiki (které tedy také mám :) ).
Jinak jak píšeš abych zkusil někoho požádat o vytáhnutí ze snu, tak to asi nebude možné jelikož neznám nikoho kdo by AC či LD praktikoval :| Mám pouze kamaráda, který když malý tak zažíval LD a teď ho už nezažívá...

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » ned, 07. lis 2010, 12:22

Aha :) No já myslím, že ty styly reiki jsou jenom o tom, aby každej našel to, co se mu líbí :) Nerozumím jim, znám lidi, kteří je mají, ale pořát tomu nerozumím :) Asi každej pracuje s tou energií jinak, nejspíš u Usuiho systemu jde v 1. energie z korunní čakry do srdeční a pak do rukou. v jinejch třeba jen do srdce, jedná se o léčení srdcem, to je taky nějakej styl :) je jich hodně.

Můžu se tě zeptat jakej stupeň máš? :)
Errare humanum est

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Vit » sob, 20. lis 2010, 20:28

O této problematice je mimo jiné pojednáváno v knize Mistrovská kniha Reiki.
Systémů přijímání reiki je více, jak už zde někdo psal, můžou se lišit přijímáním reiki např. jinou čakrou.

Ale ty evropské módní se ani nedají nazvat systémy. Z toho co občas přečtu v dnešních časopisech, je vidět, že reiki je u spousty lidí bráno jen jako móda. Proto se vyvinulo spoustu rádoby stylů, protože většina chce být hrozně módní a tak vymýšlí kdejaké rádoby systémy, které nemají za účinek nic než to, že si zasvěcenci, kteří přijdou, zaplatí 5000, půl hoďky posedí, začnou říkat mistři nějaké reiki.
Takže pokud se někdo chce učit evropské rádoby styly reiki, doporučuji mu vytisknout si doma na PC certifikát. Vyjde to levněji a výsledek bude stejný.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti