REIKI dnes?

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Pete » sob, 20. lis 2010, 23:46

Nebyl bych tak skepticky. Prece to nemuzes soudit sam, kdyz jsi ty styly hadam nezkousel.

Jinak si nemysli, ze ja s temi jinymi styly sympatizuju, ja jsem proti jakemukoliv zasvecovani, ktere trva nekolik dni (a to se tyka vseho, z oblasti esoteriky/mystiky). Takze jsem proti jakemukoliv reiki rychlokurzu.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Turbo » ned, 21. lis 2010, 09:57

Aha :) No já myslím, že ty styly reiki jsou jenom o tom, aby každej našel to, co se mu líbí :) Nerozumím jim, znám lidi, kteří je mají, ale pořát tomu nerozumím :) Asi každej pracuje s tou energií jinak, nejspíš u Usuiho systemu jde v 1. energie z korunní čakry do srdeční a pak do rukou. v jinejch třeba jen do srdce, jedná se o léčení srdcem, to je taky nějakej styl :) je jich hodně.

Můžu se tě zeptat jakej stupeň máš? :)
Zapoměl jsem ti odpovědět na ten stupeň :D No já mám 2. stupeň...
Jinak jak jsi psal že se u tebe objevila schopnost vidět obrazy budoucnosti, tak něco podobného se mi začíná stávat čím dál častěji, akorát ve formě pocitů a ne obrazů... Ale jedná se pouze o blízkou budoucnost, cca. minutu před tím, než se něco stane :D
A ty máš tedy jaký stupeň reiki? :)

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » pon, 22. lis 2010, 21:04

No já mám 1. :) Nastala u tebe nějaký změna po vstupu do 2.? :) Docela by mě to zajímalo :) Ja tu energii zas tolik necítím, jak někteří píší, že jim sama hejbe s rukama a že maj horké ruce atd... :) Co si o tom myslíš?
Errare humanum est

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod ATA » pon, 22. lis 2010, 21:34

Ja mam jedničku reiky nijak extra necitim ale je to jak kdy hodne zaleži na tom jak sem pročistenej pokud soustredim energiji přes ruky tak se zahřejou vetšinou dlane(zaleži jetlyse posila pres lao gong nebo konečky prstu) že by se ruky sami hejbaly pri lečeneni to ne ale už dokažu poznat kede j nejkej problem a jetyl tam energie proudi když ji posilam tak mužu postupne najit misto kde je problem nebo kudma posilat
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » pon, 22. lis 2010, 23:51

jj :) Já cítím teplo v rukách vpodstatě pořád, aj v nohách, ale otázka zní, zda je to ona energie :) nebo mám jen teplé ruce :-d
Errare humanum est

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Pete » úte, 23. lis 2010, 15:42

Skus nekdy jak je nebudes mit moc teple, jen na to myslet a snazit se do nich vehnat energii (nebo si ji predstavovat mezi rukama) a uvidis jestli se ti zahrejou, meli by se zahrat opravdu hodne..

Reiki nemam, ale todle je obecny zaklad pro praci s energiemi
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Turbo » úte, 23. lis 2010, 18:09

No já mám 1. :) Nastala u tebe nějaký změna po vstupu do 2.? :) Docela by mě to zajímalo :) Ja tu energii zas tolik necítím, jak někteří píší, že jim sama hejbe s rukama a že maj horké ruce atd... :) Co si o tom myslíš?
Osobně onu energii nevnímám pouze jako teplo, ale i jako jisté "vrnění" v rukou. Někdy se stane, že přes mé ruce energie vychází energie samovolně i když to zrovna nechci :) Ale ne že by to byl nějaký problém, jedná se pouze o pár sekund, poté energie téci přestane... Při vstupu do 2. stupně u mne nějaká výrazná změna nenastala. Avšak když už jsme u toho cítění energie, tak po zasvěcení do druhé stupně vnímám, jako by mi z rukou vycházela energie "hustší". (to slovo dávám do uvozovek, jelikož tyto pocity se slovy vyjadřují opravdu těžko :D ) Myslím, že je to dáno tím, že se při druhém stupni tok energie zkvalitní. Jinak myslím, že víš jaké rozdíly jsou mezi prvním a druhým stupněm. Mám na mysli takové ty teoretické věci. (př. posílání energie na dálku, tři symboly se kterými by tě mistr měl seznámit... )
PS: Abych lépe pociťoval energii v rukou, mě mistr naučil cviki, které cítění energie v rukou podpoří... Mě je stačilo cvičit prvních 14 dní a i po půl roce energii cítím stále tak dobře, jako po dokončení těch cviků... Jinak co se týče toho škubání v rukou, tak se mi totp stalo pouze jednou, když jsem předával energii někomu jinýmu a to škubnutí bylo pouze v jednom prstu - tuším že to byl ukazováček, nikoliv tedy v ruce celé...

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » úte, 23. lis 2010, 20:29

ok :) O těch cvičeních vím. :) Před pár dny jsem posílal energii paralelně 3 lidem najednou, mně to nabylo, ale jim nepřišlo nic, nechápu, nemáte zkušenost?
Errare humanum est

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod ATA » úte, 23. lis 2010, 21:05

Lepši bude aspon ze začatku posilat vždy jen jednomu pak jde pres napojeni poznat jestly to pusoby pripadne i nejak zpetna vazba pokud se posial vic lidem muže byt probelm ze zamerenim a energie se ztrati někde cestou na to nekdy pomuže si v podvedomi udelat program a řict že se k te osobe bude posilat ta a ta energie třeba po dobu 5 min pak už to nevyžaduje se na tolik soustredit .Stat se muže spousta ruznejch věci jednou spekuloval nad tim ejtly je možny že když budu treba napojenej na 2 lidi tak jetly vznikne spojeni i mezi nima preze me a muže se přes nej něco prenášet.

Jak poznals že jim nic neprišlo?

Dost taky zaleži na jejich aktulanim stavu kolik v sobe maj bordeu jak sou otevřeni prijmu taky na tipu energie a na jake urovni pracuje .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » úte, 23. lis 2010, 21:19

Ani jeden z nich nic necítil. Týden předtím jsem posílal jen jednomu z nich a cítil to. :)
Errare humanum est

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod clario » stř, 24. lis 2010, 23:05

Dobrovolně se přiznávám, že sem jeden z těch tří co nic necítili :lol: .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Arouet
Příspěvky: 22
Registrován: sob, 14. čer 2008, 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Arouet » stř, 24. lis 2010, 23:23

:-D Chtělo by to nějakej REIKI metr :-D Co já vím, tak jediný člověk schopen tohoto činu je ATA. :) Co myslíš ATO? Naposledy, co si pamatuju, tak jsi předělácal stupnici a cejchovals ho :) Jak na tom jsi? Myslím tedy zařízení na měření vibrací a snad i energie :)
Errare humanum est

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod ATA » čtv, 25. lis 2010, 00:21

Kyvadlem to merit jde pokud zrovna spolupracuje -zrovna stavkuje

pristrojove jde měřit odezva organizmu EEG,EKG,dech,odpor kuže...

energiji zatim nic primo zmerit neumi problem je že nikdo ani nevy co to poradne je v posledni dobe sem našel par zjimavejch veci jak by merit šlo ale porad to asi nebude primo ta energie aspiš až dusledky.
:kavantovy jevy RNG, biofotony , zemna v EMG spektru ,zmena biopotencialu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Bafikybaf
Příspěvky: 36
Registrován: pon, 28. led 2013, 23:39

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod Bafikybaf » čtv, 12. zář 2013, 14:23

mohl by mi někdo doporucit nejakeho ucitele reiki ci jestli mi zasvedceni vubec k necemu bude kdyz treba v rukou cejtim energii jako bych kolem prstu mel navleceny kus latky teda kdyz se na ruce zrovna soustredim :D

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: REIKI dnes?

Příspěvekod zebyja » čtv, 12. zář 2013, 15:37

Konkrétní mě spolehlivý nikdo nenapadá.. Ale u kvalitního Mistra zpravidla platí, že:
1.) nepřijme každého
2.) seminář trvá dlouho (min. týden) (nebo je každý stupeň rozdělen do několika víkendu, to je podle mě ještě lepší)
3.) nebývá to drahé, často to pokrývá jen náklady na živobytí mistra a pronájmy prostorů..
4.) kvalitní mistr netvrdí, že Reiki je ta nejlepší metoda, ale je velmi tolerantní k ostatním léčebným metodám a často je sám provozuje v určitých případech raději..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host