Projevy práce s energií na fyz. těle

jk0man
Příspěvky: 39
Registrován: ned, 14. zář 2008, 08:12

Projevy práce s energií na fyz. těle

Příspěvekod jk0man » ned, 13. pro 2009, 14:58

Při práci s energií pomocí vizualizace ale i jinými způsoby jsem vypozoroval, že se to na mém fyzickém těle určitým způsobem projevuje.
Když pracuju celkově se svým energetickým systémem, vždycky mi začne téct z nosu. Nebo přesněji ne přímo téct, ale ucpe se mi a dá se smrkat. A to i pokud jsme úplně zdravý.
Dále, když se zbavuju energetických bloků, tak nejdříve se uvolní nějaká negativní energie, která se nějčastěji projeví bolestí hlavy (případně jiné části těla, ale hlava je nejčastější). A když se i té negativní zbavím, čili odstraním další bloky a nechám ji odtéct, začnou mi vstávat vlasy na hlavě (něco jako husí kůže ale s vlasy) a mám zvláštní pocit. A tehdy vím, že jsem tu danou oblast dobře pročistil.

Zažíváte něco podobného? Podělte se o své zážitky a vyjádřete svůj názor na ty mé.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Projevy práce s energií na fyz. těle

Příspěvekod Pete » ned, 13. pro 2009, 18:06

Bolest hlavy je pri zvysene negativni energii normalni, pamatuju si jak jsem posilal energii kamosovi ktery mel opici, ho prestala bolet hlava ale me zacala :lol: sice sem to zkousel jen parkrat, ale problem s nosem ani s vlasy sem nemel.. ale rekl bych ze je to normalni

Jinak jakym zpusobem si odstranujes bloky ? Na procisteni negativni energie sem pouzival mantry, popr svicku a na zvyseni energie posilani si navzajem, nebo zas mantry.. ale energetickych bloku jsem se jeste nezbavoval, muzes mi prosimte rict jakym zpusobem to delas ?
Deus est Homo

jk0man
Příspěvky: 39
Registrován: ned, 14. zář 2008, 08:12

Re: Projevy práce s energií na fyz. těle

Příspěvekod jk0man » ned, 13. pro 2009, 23:10

Jasně, bolavá hlava je normální :-D Mi šlo spíš o to, co po ní následuje - ty vlasy :-D
Jinak zbavování bloků - buď to dělám v meditaci, kdy si přivolám to, co blok způsobuje a nějakým způsobem to zpracuju. A nebo - což dělám nově - používám metodu EFT. Je založena na existenci energetických meridiánů (které se využívají také např. při akupunktuře) a funguje jednoduše. Člověk si vyvolá nějaký blok (něco co mu způsobuje špatný pocit, něco co ho brzdí, nějakou vzpomínku), provede proceduru aby podvědomí spolupracovalo (afirmace) a náledně poťukává na určité body těch meridiánů. Tím se tam energie rozproudí a výsledkem je, že se blok nejčastěji rozpustí. Kupodivu, jak je ta metoda jednoduchá, je, jak vidím, velmi účinná. To můžu potvrdit nejen tím, že ty bloky skutečně zmizí, ale také těmi následky, které mám po jejich odstranění stejné jako u toho meditačního postupu (vlasy, nos, ...).

EFT: http://www.emofree.com/
Tam si můžeš stáhnout i zdarma manuál, případně můžu uploadnout jeho českou verzi. Je to už trochu zpopularizované, nicméně funguje to.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Projevy práce s energií na fyz. těle

Příspěvekod Pete » pon, 14. pro 2009, 00:05

Byl bych moc rad za ten cesky manual
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Projevy práce s energií na fyz. těle

Příspěvekod ATA » pon, 14. pro 2009, 00:26

co se tyče bolesti hlavy hlavni duvody

energetické přetížení
-moc energie v hlavě ---)prevest do bricha,nebo nechat cirkulovat
-moc silny proudění ---) snížit proud telo neni zvykly

negativní energie
a)z těla
-vytvořena aktualně treba spustenim vzpomnky -emočni reakce
-vyplavená do těla při rozpoštení bloku
b)energeticej přenos od někoho jinyho ----)odpojeni ,šity,odstraneni neg

bolest jinejch časti těla
-hromadeni energie
-proráženi bloku

Nos
-možná zvišeni energie v hlave --)prokrveni sliznic vic sople
-čistěni

vlasy
-možná silnej prud enregie přes hlavu

EFT-zatim sem nezkoušel jen me tak napada odtrani to i pričinu bloku nebo jen blok
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Arinat
Příspěvky: 68
Registrován: úte, 30. zář 2008, 22:13

Re: Projevy práce s energií na fyz. těle

Příspěvekod Arinat » pon, 14. pro 2009, 17:55

Souvisí s negativní energií i astrální larvy? myslím, že se to řešilo i na minulém fóru.. Bohužel nikde jsem nenašel pořádné vysvětlení

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Projevy práce s energií na fyz. těle

Příspěvekod ATA » pon, 14. pro 2009, 17:57

něco malo sem o tom psal v tematu gateway
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

jk0man
Příspěvky: 39
Registrován: ned, 14. zář 2008, 08:12

Re: Projevy práce s energií na fyz. těle

Příspěvekod jk0man » úte, 15. pro 2009, 18:25

EFT.. no podle mě to řeší i příčinu, páč udajně to působí dlouhodobě. A z podstaty té metody to je možné.
Český EFT manuál zde: http://uloz.to/3331632/efm.pdf
Doporučuji si přečíst ty úvodní "nudné" stránky (jmenovitě hlavně kapitolu "Otevřený dopis"), kde objevitel metody píše, jak k tomu všemu přišel a jak to funguje.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Projevy práce s energií na fyz. těle

Příspěvekod Pete » úte, 05. led 2010, 23:26

Nejak sem nenasel ty meridialy, ty akupunkturni body na kterych se poklepava, v manualu je pouze napsane karate chop bod atd.. nevis o nejakych obrazcich popr videich kde by tyto body byli ukazane ?
Deus est Homo


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů