Hledám dobrého lečitele (klouby)

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Leon » pon, 30. lis 2009, 19:03

Zdravim, mám problém s pravým kolenem a zatim jsem chodil nekolik měsícu na magneti bez výsledku a doktorka po mé odpovědi na otazku zda ty magnety pomohli, ze se vubec nic nezmenilo, reagovala pouze a kolik je vam let. Zkoncilo to tim ze mi napsala antiantrotikum na vyzivovani chrupavky ale spis mam pocit ze ani sama nema sajn v cem je problem. Proto bych rád vyhledal dobrého léčitele, slyšel jsem že jsou i tací co se specializují na klouby přímo. Problém je že když to dám do googlu tak nerozliším zkutečě dobré od podvodníků a lepší je když někdo osobně ví že třeba "tamten ke mě přišel a sám mi řekl co mě bolí" a podobne reference s osobní zkusenosti. Proto me zajima jestli neznate nekoho bud z Prahy ci jiznych cech ale dobrej je kazdej o kom nekdo vi ze opravdu pomaha. Diky

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Brandis » úte, 01. pro 2009, 07:25

:D (nesmeju se, jen se usmivam)...

Vis(uprime) ani me to neprekvapuje a ihned co sem si precetl byt jen nazev tveho topicku, bylo mi jasne ze jde o prave koleno ;)
To co ti ted reknu na tebe mozna zapusobi jinak nez si zvykly a mozna te to i nejakym zpusobem "rozhodi", ale ver mi ze je to tak. Mam s tim dlouhodobou zkusenost a dokonce sem kdysi resil i ten samy problem jako ty(s koleny, ja mel obje ;) ) zdroj ze ktereho sem cerpal uvedu na konci(ja ovsem teda cetl knihy od autorky ;) )

Vsechny nemoci sou "nenormalni". Tim chci rict ze je to "vychyleny" stav ktery neni pro cloveka bezny, ale ma pouze poukazat na nejakou skutecnost. Dle me zkusenosti(a i jinych) sou vsechny nemoci(vcetne urazu!!!) zpusobeny stavem mysli. Podobne jako si mozna vybavis ze treba "zaludecni vredy sou ze stresu" tak tak nejak to funguje s kazdou nemoci a kazdym urazem.

Lide to vetsinou odmitaji protoze nejsou schopni si pripustit, ze si za vsechno co je potkalo(nemoc, uraz apod.) muzou sami a sami s tim mohli neco delat...Nebudu tady rozepisovat celou podsatu veci, jen ji rychle a snad strucne nastinim, ty se zamysli jestli to PRO TEBE muze byt pravda a zarid se jak je ti libo...jak rikam ja to mam vyzkousene a dlouhodobe sem jiz nebyl nemocny ani nepamatuju.

Cely system funguje kvuli tomu principu ze "myslenky sou hmotne a tvorive". Nemoci sou projevem naseho "podvedomi" ktere se nam tak snazi dat najevo ze mame ve svem mysleni neco zmenit - ze nyni neni neco dobre. Jak vime tak myslenka ma urcitou "vibracni hladinu" a to prave takovou jak je kvalitni sama o sobe(pr. laska vyzsi nez nenavist apod.).Tim jak si lide "mysli co chteji" a neuvedomuji si ze i kdyz ty myslenky nikdo neslysi, tak na nich jedinych zalezi, vytvareji ve svem tele "zasobu" podradne energie, ktera se samozrejme nelibi jak telu, tak "podvedomi". Podvedomi tedy vyvola skrze hmotne telo adekvatni reakci tak, aby nam ukazalo spravny smer, ci aby nam "zmenilo rutinu" a nas smer se prizpusobi. Kazda nemoc je teda takova lekce od naseho "podvedomi" co na sobe mame vylepsit a na cem zamakat...vrele doporucuju precist knihy od autorky na kterou odkazu pozdeji!

Reknu ti ted tedy jen tvuj problem, dal to pak asi nema cenu resit ci se ti kdyztak pokusim odpovedet na dotazy.
Zakladni rozdeleni ktere si je potreba uvedomit, je rozdeleni tela na strany leva/prava. problemy s levou casti tela predstavuji problemy s "zenskym principem" a problemy s pravou casti tela predstavuji problem s "muzskym principem".
Jelikoz tebe boli prava cast tela, mel by si se zamerit na svuj postoj k muzum. Vzhledem k tomu ze je to koleno pomerne presne nam to specifikuje oblast mysleni. "Bolave koleno" znamena: Tvrdohlavost ega a nepristupnost cizim nazorum Zamysli se tedy nad svymi postoji k muzum ve tvem okoli a zkus si uvedomit sve chovani.

Tak jak sem to napsal, to je a nic s tim neudelas, i kdyz se ti to treba nebude libit ;) Mel by si se ale zamyslet! Dalsim z "pripojenych" principu je ten ze se lekce pri nepochopeni stale stupnuji tak aby ti davaly cim dal tim vic najevo ze potrebujes zmenu(taky tim jak se tam hromadi vice a vice te "negativity"). Je mozne ze kdyz s tim nezacnes neco delat projevi se to pozdeji tak razantne ze bude treba nutna operace apod.

Az si prostudujes ten prilozeny odkaz napis sem ja ti pisnu "novy myslenkovy vzorec" ;)

PEACE

link: http://www.inicia.cz/ranka/knihy/hay.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Louise_Hay
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Leon » úte, 01. pro 2009, 18:59

To je hezky diky, presto potrebuju zacit resit tento problem hned. Vim ze u nas funguji lecitele co umi lecit klouby lip nez doktori a vim i pripady kdy doktori spackanou operaci poslali cloveka na vozejk ktereho z toho dostal zase lecitel. Bohuzel je neznam primo proto se ptam. Ne ze bych si nevazil tveho prispevku ale neni primo odpovedi na to co hledam.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod saila » úte, 01. pro 2009, 21:36

docela zajimavy :-) tedka posledni dobou mivam pocit jakoby mi aura delala jakejs takejs stit ze hromada nebo vetsina bacilu a viru po ni sklouznou jako voda po celnim skle u auta:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Brandis » stř, 02. pro 2009, 07:22

:D (Ted uz se smeju)

Je to odpoved presne na to co hledas!!!
Jen to asi nevidis. Nejspis si to nepochopil a tedy si zaujmul stejny postoj jako vzdy - zamereny na sve ego a nepristupny zadnym jinym moznostem a nazorum(proste - JA tomu "neverim", a JA ted potrebuji neco rychle hned a nejlepe aby to za me udelal nekdo jiny-nejaky lecitel) :arrow: Klasickej pristup konzumniho ovcana.

Misto toho aby si si uvedomil ze jedinej TY si si schopnej to vylecit a ze i kdyz pujdes za lecitelem, tak on stejne jen "vyuzije tvou duveru a tvorivost TVYCH myslenek" s troskou nasmerovane energie a pomuze ti "TED HNED". Ve skutecnosti lecitel jen odebere nahromadenou "spatnou" energii, tebe to treba prestane bolet ale problem jako takovy zustava a tobe se to zase vrati pokud nezmenis mysleni (protoze tam tu "spatnou" energii budes opet dodavat)! Je to stejny jako s klasickym lekarstvim: Clovek ma treba chripku, ma horecku a tak do sebe laduje paralen aby se vylecil. Nedochazi mu ale to ze paralen jen "tlumi horecku" a se samotnou chripkou neudela nic, jen nam docasne ulevi od horecky ktera je ve sve podstate sama o sobe ochranym mechanizmem. co je potom lepsi? byt rad za horecku a nechat ji delat svou praci, nebo ji branit a vymenit delsi rekonvalescenci za "chladnejsi telo"?! POdivej se na to vse z vyssi prespektivy...

Mel by si se zamyslet! Staci se jen zachovat podle predchoziho prispevku a sam si vylecis cokoliv! Mam s tim opravdu dlouholetou praxi a vylecil sem timhle zpusobem (resp. pomohl sem k vyleceni) spouste lidem v mem okoli...Vylecil se tak treba do tydne zarostly nehet na palci u nohy, do dvou dnu hemeroidy velikosti golfoveho micku, do 5 minut bolesti hlavy, do minuty bolesti zubu, kamarad uz nemusi nosit bryle, jine kamaradce prestali menstruacni bolesti atp. (pisu jen ted konkretne co me napadlo za posledni dobu.)

No kazdopadne uvidis jak dopadnes. Jinak lecitele zadneho neznam pac ho nepotrebuju tak promin, ale s tim konkretne ti nepomuzu. Jinak osobne bych rekl ze sem ti pomohl vic nez dost...

BTW: Myslis si ze lecitel je "neco vic nez ty" ? Ze je to "nejaka jina bytost"? NENI! Narodil se stejne cistej jako ty, pouze duveruje ve sve schopnosti a trenuje je...dokazes to same...kazdy to dokaze...

PEACE
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod saila » stř, 02. pro 2009, 19:17

hele a nevis co souvisi s levym svalem nahore na rameni a pokracujici az dolu k lopatce? s tim mam velky problemy ale nevim v cem je zakopanej pes:-D

edit: a s tema menstruacnima bolestma je to jak?:-D

dost me ta knizka zauala ale do vejplaty jeste daleko.-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Brandis » čtv, 03. pro 2009, 08:10

Takhle z fleku nevim...pamatuju si toho jen par a na zbytek se vzdy musim doma kouknout do knizky :) napisu ti to sem vecer...

Jinak s tim svalem "na rameni" bych potreboval to trochu upresnit...boli te to kdyz hejbes hlavou(tedy by to byly svaly krku) nebo kdyz hybes rukou(to by byly svaly ruky a zad)? Zkus to vice rozepsat...

PEACE
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Leon » čtv, 03. pro 2009, 17:07

No ja jsem otevrenej jinejm vecem ale momentalne shanim lecitele se specializaci na koleno :D ty si mi podal alternativu. A ver tomu ze tak znela moje otazka altertnativa je vzdy dobra k prostudovani ale ty si mi neodpovedel na otazku stacilo rict bohuzel zadnyho neznam.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Brandis » čtv, 03. pro 2009, 19:56

To neni alternativa...to je vyssi level 8-) nechces, nenutim te...prijdes na to pozdeji...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod saila » čtv, 03. pro 2009, 21:33

no spis asi kdyz hejbu rukou...ale mam takovej pocit ze to je od tech svalu co jdou od hlavy a jsou nahore na rameni...a od tech uponu co jdou od ramenniho kloubu
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Bolthorn » pát, 04. pro 2009, 07:58

Brandis: Mám problém s loktem na levé ruce (tenisový loket) a dále mám teď problémi s afty v puse (cca dva měsíce neustále). Podívej se mi na to. Děkuji.

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Leon » pát, 04. pro 2009, 17:49

Brnadis: je to alternativa to ze mas na vec jiny nazor neznamena ze je ten tvuj ten pravy to ze arogante znevazujes nazory jinych a jeste jim rikas co maj delat to te rozhodne nikdy na vyssi level nedostane. Az teprve pochopis ze nevis vlastne nic pak teprve tvoje cesta poznani zacne ale asi to vypada ze tak daleko si nedosel.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Brandis » pát, 04. pro 2009, 19:36

Leonovi, Saile i Bolthornovi sem odopvedel v soukrome zprave.

Kohokoliv dalsiho by to zajimalo, necht nevaha a napise...

PEACE
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod clario » pát, 04. pro 2009, 20:34

Leon:
Musím se tu zastat toho co napsal brandis. Jak již kdysy dávno pronesl buddha tak všechno co jsme povstává v našich myšlenkách. Všechno kolem nás je jen iluzorní svět, který si utváříme v naší mysli a stejně tak i naše těla. Jakýkoliv problém, který se projevý v tvém zdraví a nebo v tvém životě pochází z tvé mysli, lépe řečeno z tvého vědomí. Jak řikal brandis, doktor ti utlumí příznaky problému, léčitel ti ty příznaky může odebrat například v podobě nahromaděné energie, ale v obou případech ti ten samotný problém zůstane a pokud se ho nezbavíš tak se tvůj problém projeví znova.
Nevím zda zrovna problém s kolenem souvisí s neochotou přijmout cizí názor a tvrdohlavostí ega, ale podle příspěvků které tu zanecháváš jsem tomu ochoten více než věřit.
Byl ti tu nastíněn způsob, jak se sám zbavit problému, na rozdíl od toho aby si se zbavoval za pomocí léčitele jeho příznaků. Volba je jen na tobě můžeš dál odmítat to co ti tu bylo řečeno a plivat kolem a nebo to zkusit přijmout. Máš moc se svého problému zbavit v jediném okamžiku, ale tvé vlastní ego ji před tebou pořád skrývá. Ta volba je jen tvá.

& LOVE
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Bolthorn » pát, 04. pro 2009, 20:48

Velice děkuji Brandisovi za odpověď. To co napsal, že mi způsobuje dané problémy, tak plně souhlasí s mou situací ve které nyní jsem a zároveň i s mým myšlením. Já jsem třeba na afty zkoušel všechno možné a i když se mi jedna zahojila, do dvou dnů tu bylra další. Takže naprosto věřím, že za tohle si mohu sám.

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod IamI » ned, 06. pro 2009, 23:03

Pokud bych já osobně měl nějaký zdravotní problém a hledal bych nějakého léčitele který by mě pomohl tak jediné co mě napadá je tohle:
http://www.volweb.cz/ivang/
Bohužel nebo spíš bohudík jsem nemel možnost ho vyzkoušet, ale je to jediný člověk který mě napadá.
Sice je z Brna, ale léčí na dálku a osobní kontakt není vůbec potřeba. Nabízí asi půl roční "zkušební dobu" zdarma což je myslím si celkem fér, na druhou stranu je otázka na kolik to je rychlé při akutních problémech. Každopádně doporučuji spojit se s ním co nejdřív nejlíp telefonicky a probrat co a jak s tím.
Pokud bys na něco s tím kolenem přišel tak to tu prosím napiš, manželka má úplně stejný problém a dokonce i stejný způsob léčby. Na léčitele ji nepřemluvím a bez jejího vědomí to domlouvat nechci.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod saila » pon, 07. pro 2009, 00:18

leon: ted me napada z jednoho videa jak moc intenzivne konzumujes mlecne vyrobky?:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Bolthorn
Příspěvky: 59
Registrován: pát, 30. říj 2009, 19:16

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Bolthorn » pon, 07. pro 2009, 07:20

:lol: Prd léčitel, hezky bumbat mlíčko. To je pravda.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Brandis » pon, 07. pro 2009, 10:23

Neni treba hledat priciny ve "vnejsim svete"(nedostatek vapniku). Tam nejsou! Vsechny, na ktere prijdete jsou jen moznymi "spousteci" kteri jsou stejne jen reakci na akci vaseho mysleni...

Neni to tak př.(konkretne) : mam nedostatek vapniku(akce) a tak mi praskaji kosti (reakce)...

Je to tak př. (obecne): mam "chybu" v mysleni(akce), ta vyvovla odezvu v hmotnem svete(reakce) a ta se projevi na fyzicke urovni(projev)...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Leon
Příspěvky: 79
Registrován: čtv, 24. črc 2008, 18:25

Re: Hledám dobrého lečitele (klouby)

Příspěvekod Leon » pon, 07. pro 2009, 10:59

clario: Ja ale kolem sebe neplivu a nic nezavrhuju ale proste se jen ptam na lecitele. Asi jsem nemel zminovat svuj problem protoze to zavadi na co se ptam proto jsem zopakoval ze shanim lecitele na co ho potrebuju je jina otazka a kdyz se me nekdo zepta kdy jede autobus muzu mu rict kdy jede vlak ale na to se ten clovek nepta a momentalne mi jde pouze o informaci jestli nekdo zna dobreho lecitele pres koleno. Berte me jako na zakaznika co vyhledava sluzbu. Taky mi nenavazite debrecinku kdyz chci vysocinu, sice mi ji muzete doporucit ale musite respektovat ze ja mam pravo si ji nevzit. Ja vam slibuju ze vsechny navrhy prostuduju ale to je maximum. Navic neberete v potaz moje zkusenosti ktere mam ve kterych lecitel jednorazove a trvale vylecil a zachranil zivot memu bratrovi. Takze respekt vsem a peace


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů