Pravidla aneb Desatero spokojeného uživatele

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Pravidla aneb Desatero spokojeného uživatele

Příspěvekod Sunny:-) » stř, 23. črc 2008, 01:30

Desatero spokojeného uživatele

1. Nepleťte si toto fórum s chatem, ať sem přispíváte jakkoliv, stále je to ještě pořád fórum, a tak příspěvky toho typu, že s někým pouze souhlasíte nebo něco podobného, jsou naprosto zbytečné.. Je fajn, že s tím někým souhlasíte, ale to moc lidí nezajímá, takže když už to chcete napsat, tak to aspoň rozepište ať je z toho hodnotný příspěvek pro všechny. A nebo je tu od toho Tlachání.

2.
Než něco napíšete, tak se nad tím zamyslete, jestli je to opravdu k tématu a jestli to nějakým způsobem téma obohacuje.. Příspěvky jiného typu jsou opět zbytečné a pokud je chcete dotyčnému opravdu nutně sdělit..jsou tu od toho soukromé zprávy ne forum.

3. Snažte se svůj příspěvek zařadit do správné kategorie.

4. Jakékoliv nadávky či urážení nebo podobné napadání někoho v té či oné formě nebude tolerováno a bude vymazáno. Jestli chcete někomu nutně sdělit, že je "pako vypatlaný", ví to už uživatel sám nebo mu to sdělte opět prostřednictvím SZ.

5. Nepište své příspěvky pokud možno PŘÍMO za sebou a BEZ jakékoliv reakce jiného uživatele. Pokud se chcete vyjadřovat k vícero uživatelům, napište na začátek odstavce komu to směřujete ..2 xyz, pro xyz atd a vyvarujte se zbytečného psaní dvou a více příspěvků za sebou. (něco jiného je když napíšete příspěvek dopoledne a večer k němu něco doplníte, ale i zde je k dispozici tlačítko edit)

6. Pokud se vám příspěvek zobrazí 2x, použijte tlačítko smazat, případně edit.

7. Pokud citujete dlouhý příspěvek, či pokud je v něm obsažena již i jiná citace, tak tam ponechte jen tu podstatnou část (tzn. část na kterou reagujete či její hlavní obsah).

8. Zároveň pokud píšete příspěvek, který přímo reaguje na ten poslední, je jeho následná citace opět zbytečná.

9. Pokud zakládáte nové téma, využívejte rozumně možnosti kolonky Předmět (tzn. Název topicu by měl plně vystihovat to o čem bude váš příspěvek pojednávat). Usnadníte tím orientaci na foru a zabráníte tím duplicitě témat.

10. V neposlední řadě bych apeloval na důležitost slušného vyjadřování na tomto fóru.

Doufám, že toto "Desatero" vezmete na vědomí a přispějete tím k zkvalitnění celého fora pro všechny jeho případné uživatele. Zároveň nám tím ušetříte práci s mazáním, případně přesouváním. moderátoři


Speciální dodatky:

11. V bodě 4. jsme kdysi napsali, že zde nebude tolerováno napadání ostatních v žádné formě.. Bohužel většina si to přebrala po svém a tak bych vás chtěl moc poprosit, abyste vzali na vědomí tento 11. bod. VŠICHNI bez rozdílů bychom měli tolerovat názory ostatních, neměli bychom se vzájemně nijak napadat, urážet ani shazovat. Každý z nás má právo na svůj názor, ale to vše lze i ve vší slušnosti a vzájemné úctě jeden k druhému.. To znamená bez upřednostňování svého vlastního pohledu jako jediného správného. Nikdo z nás není dokonalý, a tudíž nemá nejmenší smysl se zde mezi sebou dohadovat a kritizovat. Všichni se zde vzájemně známe, a proto nevidím jediný důvod, proč by zde neměla vládnout plně přátelská a pohodová atmosféra. Jak jednou poznamenal admin, toto forum se stalo jakousi poklidnou oázou, kde každý z nás může svobodně a plně otevřeně mluvit o tom, co nás všechny spojuje.. už jen proto není důvod hádat se ještě i zde. (ve světě okolo už je toho i tak dost)
Proto vás všechny prosím, tolerujte názory ostatních a nekritizujte je za jejich pohled na věc. (všichni si ještě vyvíjíme a kdo může poté říct, kdo se mýlí a kdo nikoliv?) Nemám nic proti konstruktivní a otevřené diskuzi, kde si každý řekne svůj jedinečný pohled na věc a inspiruje to všechny.. Nemám ale v oblibě dohadování a hádky v jakékoliv podobě, dělá to zbytečně napjatou a nepřátelskou atmosféru, která nikam nevede.. proto se toho prosím vyvarujte a naopak vašimi příspěvky podporujte jen pohodu a kamarádství na foru.

Děkuji Sunny:-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host