Barva aury

Barva vaší aury

Červenou
0
Žádná hlasování
Oranžová
1
8%
Žlutá
1
8%
Zelená
0
Žádná hlasování
Modrou
8
62%
Fialová
1
8%
Růžová
0
Žádná hlasování
Bílá
1
8%
Zlatá
1
8%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
shinigami
Příspěvky: 3
Registrován: pát, 29. kvě 2009, 19:50

Barva aury

Příspěvekod shinigami » úte, 16. čer 2009, 16:57

Takže jsem trénoval vidění aury a už to dokážu. Mám světle modrou... může mi někdo říct co to znamená?
Hlasujte jakou barvu máte vy. Zajímá mě které barvy ja na fóru nejvíce :)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod saila » úte, 16. čer 2009, 19:07

no myslim ze tohle neni asi moc objektivni jelikoz kazdej to vnima jinak takze ty muzes svoji auru videt modrou ale nekdo jinej ji uvidi treba zlutou:-D treba ja mam ted auru jako kdyz nechas rozmeknou piskot mezi dvema pulkama biliho hrozna a pak to i s tim hroznem snis:-D tak asi takovou chut:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
unga
Příspěvky: 45
Registrován: sob, 28. bře 2009, 18:59

Re: Barva aury

Příspěvekod unga » úte, 16. čer 2009, 22:27

Zrovna dneska jsem sledoval rozostřeně svůj nos. Zdálo se mi, že okolo nej vidím světle modrou záři, tak jsem si řekl možná aura někde se podívám co ta barva znamená. A tady tenhle topic. A tak je to každou chvíli s něčím.

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod noobius » úte, 16. čer 2009, 22:57

Každej vnímá barvu aury jinak? Hmm,zajímavý,já myslel že když se budou dva koukat na jednoho,tak uvidí více méně to samé neb barva aury vyjadřuje myšlenky,zdraví a já nevim co všechno, pozorovaného objektu. Takže pak by každej pozorovatel viděl "někoho jiného", nebo se pletu? Klidně mě opravte:)
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod saila » stř, 17. čer 2009, 21:24

noobius: tak vem to logicky dejme tomu cervena pro nekoho barva agrese pro nekoho barva lasky a nejakej clovek ji bude mit on bude nas**** jak delo ale ty jelikoz pro tebe je to ta laska si budes myslet ze je zamilovanej...
a myslim to bez reci tela...je jasny ze ty dve vlastnosti se daj rozeznat podle reci tela ale beru jenom auru jako takovou bez toho cloveka:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod Etellyen » čtv, 18. čer 2009, 06:13

nevim jestli uz to nekdo napsal ale barva aury se muze stale menit podle nalady zrdavotniho stavu a duchovniho rustu...i kdyz ma clovekj jakousi zakladni barvu tak ta se muze taky kdykoliv zmenit
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod noobius » čtv, 18. čer 2009, 19:02

saila:Nevím,bohužel na toto téma nemůžu moc polemizovat,protože sám aury nevidim, takže se můžu jen domnívat, ale jak říkám, z dostunpné literatury si stojim za svým názorem.Pokud to vezmu logicky,musí se na barvu aury člověka vztahovat stejná pravidla jako na auru barev. Kdysi jsem četl návod na vidění aury od Roberta Bruce a ten popisuje, že je dobré začít trénovat vidění aury sledováním aury základních barev...třeba červeného trička. Píše tam i jakou narvu aury toho červeného trika by člověk měl vidět. Analogicky by to mělo fungovat i aury člověka a to, že pro někoho znamená červená lásku a pro jiného vztek, tak to je už věc interpretace a né samotného vidění ne?Pokud tedy samotná schopnost vidět auru,sama dotyčnému pozorovateli nezprostředkovává barvu aury pozorovaného,tak aby to správně pochopil...Ale to se mi zdá také nepravděpodobné, protože pak všechny návody pro vidění aury, kde se píše (např.) černá znamená bolest, by byly k ničemu...
Tím jsem vyčerpal vše co mě napadlo :mrgreen:
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod Etellyen » čtv, 18. čer 2009, 20:52

http://tajemno.najdise.cz/aura-videni-aury se vsim co ej tam popsany souhlasim...rozhodne doporucuju precist.. a kdo se chce naucit videt auru tak podle tady toho to de dobre + je tam poradna :eek:
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod Etellyen » čtv, 18. čer 2009, 21:03

podle prikladu na tech strankach sem si vypocital ze mam bronzovou a tu tady nemate:D
a podle jejich vyznamu:

Bronzová – humanitární sklony a sebeobětování, tato barva je vlastně barvou podzimu a její narezlost je často silně přitažlivá. Člověk s touto základní barvou je starostlivý, má pečovatelské sklony a je velice humánní. Negativní působení této barvy se projevuje směrem k nositeli tím, že tento bývá často ostatními využíván. Měl by se naučit více používat slůvka „ne“.

nevim ale zas tak hodnej clovek spis nejsem...mozna by to souhlasilo ale nepride mi ze by me nekdo vyuzival:D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod ATA » pát, 19. čer 2009, 00:12

Videni aury barev mě přijde dost jako blbost protože sou to temer vždy jen negativni paobrazi na sitnici naštesi se to da docela snadno odlišit
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod blaza » pát, 19. čer 2009, 10:33

K cemu potrebujete videt nekoho auru? Pride mi to zbytecne. Nejsme tu k tomu abysme hodnotili, nebo pretvareli vlastnosti(barvy) druhych. Jsme tu k tomu, coz uz nekolikrat napsal Sunny - abychom zmenili sebe. To, ze uvidite nekoho auru je sice hezky, ale da se to zjistit uz z horoskopu. Napriklad cervena, jak tam psali je vudcovstvi,ego,agrese. To je jasnej lev. Ale neni to asi tak jednoduchy, to netvrdim. Ne kazdej odpovida presne ty charakteristice. Je tam napriklad i barva Indigova, coz uz zavani inkarnaci indigovych deti z vesmiru. Nebo je taky mozny, ze se jedna o prevazujici nejvice aktivni cakru. Myslim si, ze mam stribrnou :)

Stříbrná – intuice, idealismus, snění a vizionářství. Najít tuto barvu jako základní není obvyklé. Pokud ano, pak je takový člověk plný ideálů, ale při jejich uskutečňování velmi nepraktický. Negativní stránkou je přílišné snění a často ztráta motivace.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod noobius » pát, 19. čer 2009, 13:28

K cemu potrebujete videt nekoho auru?
To je jednoduché, dají se tam vidět nemoci atd. Nenapadá mě lepšího využití než pomoci někomu odhalit rozvíjející se nemoc a zabránit příčině té nemoci,ale to už zase zaléží na dalších věcěch. Mno a jak říkáš...změnili sebe Tak můžeš pozorovat i svou auru,dozvíš se tak třeba něco o sobě.Ano jsou i jiné způsoby,ale každému vyhovuje jiný,tak asi proto...
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva aury

Příspěvekod Helias » sob, 20. čer 2009, 11:17

Další plus při trénování vidění aury je stimulace čakry třetího oka ...
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Barva aury

Příspěvekod Tidus » čtv, 23. črc 2009, 15:55

Me kouknul na auru chlapik, kterymu opravdu verim. Je to jeden kartar, se kterym jsem se kdysi videl. Mam po leve strane fialovou, kolem hlavy zlutou, na hrudniku oranzovou a na tvari kousek zelene. Vysvetloval mi i, co to vsechno znamena... Kdyz ale nekdy mrknu na nejake ty vypocty, tak to na me nikdy nesedelo....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Barva aury

Příspěvekod Vit » ned, 26. pro 2010, 21:19

S těmi výpočty mám stejnou zkušenost. Nefunkční.

Ale u té barvy, že to každý interpretuje jinak, s tím nesouhlasím. Vy přesně poznáte, co to znamená. Znám to z vlastní zkušenosti.
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Barva aury

Příspěvekod IamI » ned, 26. pro 2010, 22:58

Videni aury barev mě přijde dost jako blbost protože sou to temer vždy jen negativni paobrazi na sitnici naštesi se to da docela snadno odlišit
Skvělá a vyčerpávající odpověď, nenapadá mě nic čím ji vylepšit :).
Snad jen u tvrzení že "se to dá docela snadno odlišit" takový optimista nejsem, některým lidem se to ani za pár let nebo desítek let nepovede, a jsou přesvědčeni že auru vidí, dokonce pár z nich se tím celkem úspěšně i živí.
Na druhou stranu z metafyzického úhlu pohledu, pokud někdo opravdu věří že aura je a je vidět, tak by ji asi uvidět měl. Když už ne v tomto tak aspoň v některém svém dalším životě ;)
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů