Energia skutočne ?

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Energia skutočne ?

Příspěvekod ANNO » úte, 19. kvě 2009, 21:19

Hmm pokial je pravda že človek dokaže vypordukovať toľko energie ako elektrareň tak potom v čom je problem že ju nedokažeme využit len tak ako som tu už niekde čital mnohi z vás hovorili že je na toto a toto potreba veľa energie ale koľko je dosť ked ju mame toľko a prečo ju nedokažeme hned využivať...

Ja som sa nad tim takto zamyslel:
1.Ta energia ktora v nas je ak je je naozaj toľko tak ju využivame na pohib a podobne
2.Kde si bolo pisane že využivame len 70 percent tejto energie(30%tych vraj ostava v zasobe,,fakt neviem),neviem teraz ale keď mame ozaj toľko enegie prečo ju fakt nedokažeme využit
3.Nastava tu dalši problem alebo otazka že je to asi kôli tomu že počas tich rokov vyvoja sme prišli o tieto sily ako bolo vravene (uzavrenie 3 oka,nevyuživanie energie a podobne)
4.No lenže da sa to naučiť samozrejme da sa to aj s touto energiou
5.A tu je ta dalšia otazka Keď že teda sa to naučime využivat aj tich zvyšnich 30 percent potom by sme mali zvladnuť take Kinezy ako je napriklad telekineza ako nič tak fakt neviem pište čo si myslite :?: :?: :arrow: :|
Je len na vás čomu budete veriť.

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Energia skutočne ?

Příspěvekod Heimdall » úte, 19. kvě 2009, 22:58

No těžko říct, škatulkovat energii do procent není moc praktické :D .

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Energia skutočne ?

Příspěvekod Helias » stř, 20. kvě 2009, 12:31

No podle mě, prakticky je možné tuto energii využít, ale je těžké ji transformovat pro svůj záměr. Dále k té kinezi ... je to možné, je tu i vlákno o telekinezi a podle zúčastněných členů fóra jim to i skutečně jde. Je k tomu ale potřeba hodně trpělivosti, zkoušení, tréningu a hlavně víry.
Carpe Diem

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

no

Příspěvekod ANNO » stř, 20. kvě 2009, 14:16

asi tak
Ja som telekinezu dokazal hned na prvi pokus ale bola slaba velmi ani som si nebol isty ci sa to pohlo alebo nie :D
len tak pri telekineze ked ju robim tak vidim ako mi sprst vichadza strieborna snurka pomocov ktorej tlacim predmet ale je ohibna je ju velmi slabo vidiet ? neviete čo to je ?
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Energia skutočne ?

Příspěvekod ATA » sob, 23. kvě 2009, 09:52

Nejspiš energie jak daleko to od toho těla vidiš ? ja vetšinou vidim vrstvičku kolem prstu par mm rika se že je to 1 vrastava aury ,etericky tělo...
nekdy je videt i nekolik cm ve zvaštnich pripadech treba i 40 a barevná ale to se mi stava jen malo kdy. Vetšinou de spiš citit než vidět třeba pri hromadeni nergie mezi rukama.

U mě nema barvvu stribrnou ale spiš bych to popsal jako vzduch z jinou optickou hustotou neco jako když se vlni horkej vzduch nad silnici z prstu mi nejvic vyzařuje tesne pod nechty.Barva ma nekdy nadech do modra pripadne fialova.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Energia skutočne ?

Příspěvekod Etellyen » sob, 23. kvě 2009, 10:14

jo u me je to podobny jak u tebe ato..akorat jednou tam vidm modrou a pak zelenou nebo zlutou:D ale spis jen neco stim vzuchem jak si rikal:D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Energia skutočne ?

Příspěvekod saila » ned, 24. kvě 2009, 14:58

ATA: presne jsem si vzdycky rikala jestli neni neco blbe kdyz vsichni rikaj jaky videj barevny aury a ja jsem vzdycky taky videla takovy jako teteleni vzduchu kolem tela, a u jednoho kamarada jsem videla vylozene no pospala bych to asi jako neco mezi timhle a takovou magnetickou aurou? nevim jak to popsat.. proste je to takovy jako ten tetelivej vzduch ale ma to stalejsi konzistenci ze se to neteteli
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Energia skutočne ?

Příspěvekod acdcpetr » pon, 25. kvě 2009, 23:03

jo asi vim co myslis to se mi stava casto, treba kdyz me ucitelka nudi a uz jsem v takovym tom polospanku a koukam na lidi tak maj kolem sebe (cca asi 5-10 cm) neco, nema to barvu, neteteli se to nijak, ale je to rozeznatelne od pozadi...pohybuje se to s nimy popr se to trochu natahne pri prudkym pohybu jako by je to dobihalo...
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Energia skutočne ?

Příspěvekod Etellyen » úte, 26. kvě 2009, 07:05

jj toe aura vidim ti stejne
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Rio

Re: Energia skutočne ?

Příspěvekod Rio » úte, 26. kvě 2009, 10:53

souhlas je to takové jako mlé?né nebo kou?ov? šedivé
Naposledy upravil(a) Rio dne pát, 21. srp 2009, 00:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Energia skutočne ?

Příspěvekod Tidus » stř, 27. kvě 2009, 07:40

Nebo je to jen vtisklej obraz nasitnici.... Kdyz se na neco chvili koukate, tak to na sitnici necha otisk. Pak zavrete oci porad treba vidite obrysy, nebo treba i detaily. To je podle me nejvetsi problem u videni aury. Mockrat uz jsem si myslel, ze vidim auru, ale zatim vzdy to bylo jen tohle. Zkuste si pak zavrit oci..... urcite to tam uvidite.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Energia skutočne ?

Příspěvekod ATA » stř, 27. kvě 2009, 11:28

Da se to trochu odlišit tak že negativni paobraz zustane vždy na stejnym miste v zornym poly ale aura na tom bude nezavislá bude vidět idyž se bude pohybovat a na vytvořeni negativni obrazu ta doba bude kratká
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů