Energie - líbání ve spánku

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Energie - líbání ve spánku

Příspěvekod Orichi » čtv, 07. kvě 2009, 14:59

Předchvílí jsem rozkoukal jeden film, jmenuje se "Mé borůvkové noci". Zatím jsem shlédl jen část, ale odehrála se v něm jedna scéna. Ženu, která usla v sedě opřená hlavou o stůl, něžně políbil jistý mladík.
Přivedlo mě to na vzpomínky ze vztahu s bývalou přítelkyní. Především jde o to políbení ve spánku, nevím jestli jste to někdy někdo zažil, ale když sme s přítelkyní bývali ve spánku k sobě schoulení, občas se stalo, že jeden druhého nevědomky podvědomě políbil. Je to hrozně krásný a příjemný, vyvoláváto v člověku pocit mimorealitní existence. Odvážil bych se to přirovnat k pocitu, který musí nastávat když duše odchází ve štěstí na věčnost (zní to divně, ale nevím jak bych to nazval). Nejedná se však o pocity fyzického těla, ale o pocity duše. Občas bývá až k zlosti probudit se z těchto příjemností, ale pamatuji si, že jsem byl poté vždy jak uhranutý, nabytý příjemnou energií. Jako by jste se napili sklenky čistého dobra a lásky. Chápu, že mnohým tenhle text pravděpodobně přijde k posměchu, ale moc by mě zajímalo jestli jste někdy někdo něco podobného taky zažil. Je to jako by jste se líbali s andělem nebo tak něco.
Myslíte, že energie muže a ženy je odlišná ? Případně zda duše má city ?
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Energie - líbání ve spánku

Příspěvekod Helias » pát, 08. kvě 2009, 11:03

Mužská a ženská energie je určitě rozdílná. Pro naše rozdílná těla a rozdílná myšlení je potřeba rozdílné energie. S těmi city si nejsem jistý. Řekl bych, že nějakou formu citů má, ale ne takovou, jak ji cítíme my. Myslím si, že má mnohem čistší formu citů, že duše cítí např. čiré dobro, lásku, štěstí, ... svobodu.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Energie - líbání ve spánku

Příspěvekod blaza » sob, 23. kvě 2009, 12:10

Me to pripomelo tu scenu, kterou sem videl v hodne komediich. Jak ten typek spi a zda se mu, jak mu naka sexy holka lize ucho. Pak se probere a tam je pes :). To byla ale ta mene prijemna varianta :o).
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů