Energie při meditaci

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Energie při meditaci

Příspěvekod Prince_Rakeem » ned, 01. bře 2009, 15:11

Dlouho jsem zvažoval jestli sem přidat toto téma, ale nakonec jsem se rozhodl takto, jelikož mě zajímají vaše zkušenosti a názory.
Když večer ulehám do postele a jdu spát skoro vždy si lehnu na záda a snažím se meditovat. Po nějaké chvilce když už je uvolněno tělo a vnímání, tak mám zajímavé zkušenosti s právě vnímáním okolních podmětů, nebo snad z jejich energie. Určitě znáte když při změně teploty věci mění strukturu a třeba se roztahují nebo naopak smrskávají. Tak zejména u tohoto jevu se mi to stává nejvýrazněji. Uvedu příklad:
Jak si tak ležím a medituji, všechno je krásné a super tak sem tam lupne/praskne nějaká věc. Nejlépe toho docílíte, když máte pěkně vyhřátý pokoj a pootevřete si okno, aby jste vyvětrali a venku je velká zima. Za pár okamžiků se nejvíc plastové předměty začínají projevovat :) to zmíněné tzv. práskání :P Ovšem to je extrémní příklad, tyto úkazy se dějí i jen tak. Takže přejdu k věci.
Ležím si medituji a jak už jsem v tom meditativním stavu kdy je tělo na energii vysoce citlivé tak praskne nějaký ten předmět. V tu chvíli to vnímám jako když celým mým tělem projde vibrace, něco jako velice silná vibrační vlna. I v očích se mi zableskne jako když máte normálně zavřené oči ve tmě a někdo rožne světlo.
Kompletně je to celkem zajímaví jev, jelikož je velice energeticky silný.
Stává se vám to taky tak? :)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Energie při meditaci

Příspěvekod saila » ned, 01. bře 2009, 18:24

no ja taky takhle medituju a mam k tomu spunty v usich coz mam kazdou noc, ale to tu nebudu rozebirat... no taktaky obvas neco i pres to uslysim nebo se mi to mozna jenom zda ale tak maximalne se leknu:-D a silne se mi rozbusi srdce:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů