Energetické vysávání

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Energetické vysávání

Příspěvekod noobius » stř, 05. lis 2008, 23:24

Včera mě napadla taková věc... seděl sem znuděnej na přednášce a najednou sem neměl energii ani na to abych udržel víčka,nechat se,tak sem na místě usnul. Stálo mě to opravdu hodně přemáhání abych se udržel v bdělém stavu. No a proč to píšu... Za několik minut bylo vše zase normální. A pak mě došlo,že to není poprvé co se mi to stalo na této přednášce. Nemyslím si že by to bylo tím, že učitel byl tak nudný...musel sem psát a ať mě to baví sebe míň tak už jen to psaní mě vždy udrží v bdělém stavu. Takže jediné vysvětlení co mi napadá je,že mi tu energii nějaký energetický upír bere... Třeba mu tamoje chutná a tak si dycky "kousne" když máme stejnou hodinu. Nejaké rady jak se tomu bránit? ať vim pro příště? Napadl mě energetický štít,ale z toho co sem dělal malý výzkum na netu,tak je k ničemu,páč je z energie a tu si upír vysaje taky:) Druhá možnost by byla mu zkusit poslat víc než chce a "přetížit" ho,na druhou stranu, třeba ho to jen posílí...A taky nevim jak ho vystopovat :?:

Setkali jste se už přímo s nějakým energetickým upírem? Já doteď jen občas o nich čet,ale to bylo tak vše.
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod nou » čtv, 06. lis 2008, 09:23

hej mne sa to tiez uz par krat stalo ze som na prednaske takmer odpadol a zachvilu som bol ako rybicka. neviem ci za tym moze byt nejaky energeticky upir alebo len nuda z daneho prenasajuceho. stava sa mi totiz na jednyc cviceniach ze neustale zaspavam pretoze vsetko co sa tam prebera uz ovladam.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod ATA » čtv, 06. lis 2008, 11:05

No na prednaškach to je nekdy fakt strasny z jedne sem musel utyct sem citil jak me vysavaji asi to tam bude sot tim prostredim a nebude to jedne upir asle spiš všeci snaži si zvyšit hladinu energie a tak si kradou navzajem.Setakal sem i s visavanim od konkretni osoby ale to byl trošku jinej pripad potrebovala pomoct a tim jak na me mislela tak se napichla a odsavala energiji problemy se viskytly až když ji odsala moc ale aspon sem zjictil kde mam problemy v enrgetickym sitemu a co zlepšit když sem to zpravyl tak me už takovej vydej energie neohrozil.Jak se proti odsavani brani zatim nevym dost učiny je se odpojit prerušit spojni ale to mu bohužel nezabrani vytvořit ho znova stity sem zatim moc netestoval par etstu co sem delal fungovalo tak na pul.Pak sou i dalši metody obrany ale ty sem nechtel moc použit protože už sou agresivnejsi nechtel sem tomu co odsává ublížit vetšina lidi to neděla vedomě.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod Brandis » čtv, 06. lis 2008, 12:56

Me se tedy neco podobneho take stalo. V te dobe sem ale o "energii" nemel zadne poneti. Od doby kdy jsem zjistil "jak to funguje" se mi to nestalo ci jsem se ubranil...
Mam maly napad na reseni. V posledni dobe me nejvice oslovila kniha Celestynske proroctvi, kde jsou tyto energeticke vztahy mezi lidmi krasne vysvetleny a prijde mi to pravdive. Pokud te tedy lide vysavaji, nejlepsi co muzes udelat je, dobrovolne a s laskou jim tu energii poskytnout, protoze ji obratem dostanes "z vesmiru" zpet ve vetsim mnozstvi nez ji davas tzn. muze to byt pro tebe prinosem. V par pripadech sem si to jiz overil a myslim ze to funguje bezchybne...stanes se jakoby "svodicem vesmirne energie" kterou budes sirit dal. Staci ti k tomu jen si v sobe vyvolat pocit lasky ke vsem v poslucharne a snazit se zbavit pocitu ze te nekdo okrada a ublizuje ti.
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod Tidus » pát, 07. lis 2008, 22:36

Takovych lidi mam ve svem okoli pomerne dost. Casto to citim v pritomnosti konkretnich osob. Vsiml jsem si, ze maji spolecne rysi. Nerikam ze to tak je vzdy ale verim, ze vetsinou je to tak. Jsou to lidi, kteri se snazi ziskat prevahu, snazi se, aby je kazdy videl v tom nejlepsim svetle a porat zavodi o nejvyzsi postaveni. Muze vas i vysavat kamos, ktery si vas vazi. Byvaji to takovy "nafoukani" lide. Pouzil jsem uvozovky, protze to toto slovo presne nevystihuje. Jsou to lide kteri kdyz vecer na intru usiname tak funi a chrapou a je jim vzdy jedno ze rusi ostatni, kdyz ji tak mlaska a funi a zase je jim jedno, ze ostatni rusi. Dale uvedu jeden priklad. Pokud bych byl nekde s pritelkyni a kamosem, tak dobry kamos by se snazil, abych pred pritelkyni vypadal v dobrem svetle a nevadi mu, ze sam se tolik nevysvihne. Kdyzto kamos "upir" se snazi sam vypadat v tom nejlepsim svetle. Vysava ostatni a snazi se myt vzdy prevahu nad ostatnimi. Casto to byvaji egoisti.

Mozna pisu blbosti a vsechno je jinak ale konkretne ty co jsou kolem me maj tohle spolecny.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod ATA » sob, 08. lis 2008, 19:26

dobře je to popsany v celestinskym proroctvy -ovladaci dramata lae to je jen jena čast nekteři upiři se napichnou aniž by to museli použit a ti nejhorši to delaj učelove a zneuuživaj svejch znalosti a schopnosti
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

The0
Příspěvky: 37
Registrován: úte, 03. čer 2008, 22:57

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod The0 » ned, 14. pro 2008, 23:20

Mno enegreticti upiri jsou fakt neprijemni, berou si z aury cloveka energii pro sebe, protoze jim z nejakeho duvodu chybi...vetsinou to byvaji starsi lide, nemocni apod., ochrana samozrejme je mozna, popsano v knizce napr. od judy hall - umeni psychicke obrany, kterou sem tu nekde uvedl ...... Ale vsechno zle je k necemu dobre :)
Prej na ne pusobi cesnek, nezkousel sem .... :)
:-):-):-):-):-):-):-):-)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod saila » úte, 23. pro 2008, 12:55

jo duchodci jsou "zlo" treba kdyz je clovek v mhdecku.
me osobne se obcas stane ze nekde v tom metru nebo jinde ucejtim z nekoho ze ma fakt dobrou energii (ja osobne to cejtim treba jako kdyz si kousnete do krasne zraly hodne stavnaty nektarikny) tak neodolam a trochu ochutnam...
zkuste si kousnout do neceho fakt dobryho a pak to odlozte...:-D
takze tim chci rict ze ja kdyz uz saju tak to neni z duvodu ze bych ji potrebovala ale ze mi proste chutna.....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod acdcpetr » čtv, 25. pro 2008, 23:40

Me chutna pocit ze jsem nekomu pomohl...pokusim se tim nakym lidem zlepsit naladu...posledni dobou mam kolem sebe samy depresaky :D furt rvou nic jim neni dobre...pokusim se jim nakou pozitivni energii poslat.
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod noobius » pon, 29. pro 2008, 22:56

Mno já kdysi někde četl, že naše tělo je naše svatyně, že si ho máme chránit. Neubližovat cizímu, ani svému tělu, ale chránit ho. I to energetické vysávání by se podle mě mohlo brát jako útok. Takže jedině obrana, žádné posílání navíc k "vysavačovi" :lol: . Já se pokoušim o energetické štíty, sice občas si říkam, že energetický štít od slova energie se dá asi taky hezky vysát:D Záleží asi na tom jak je udělanej, jakým přáním naimpregnovanej. Teď mě tak napadá...co poslat upírovi víc energie než by chtěl? Tak trošku mu "přetížit obvody"... Né že bych to dělal nebohejm důchodcům co nic netuší...ale těm upírům kteříto dělají vědomě...
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod acdcpetr » úte, 30. pro 2008, 17:32

No jenže jak poznáš, že to dělaj vědomě? Btw, já jsem nemyslel že bych to poslal upírům, jen že bych mohl působit jako opak upíra na obyčejný lidi (jo jsem napsal depresáky, což upíři asi bejvaj, ale zas až takový nemyslim, jen myslim lidi, co si nedokážou všimnout pěkných vecí, proto nejsou vždy veselí)
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
Rolnro
Příspěvky: 4
Registrován: úte, 16. pro 2008, 14:41
Bydliště: Olomouc (internát Přerov)
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod Rolnro » sob, 31. led 2009, 10:15

Prosím, můžu se zaptat? Rozumím tomu dobře, že energetický štít je v poctatě myšlenka, kterou nedovolíme nikomu brát naši energii ?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod ATA » sob, 31. led 2009, 11:06

Je to myšlenka,informace,energie i skutečnej štit zaleži jen z jakyho pohledu se na to divaš.

Mužeš ho použit proti vysávaní ale zaleži na tom co to bude za štit a co te bude vysávat.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Laura
Příspěvky: 4
Registrován: ned, 29. bře 2009, 18:26

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod Laura » stř, 01. dub 2009, 12:00

To co tady čtu je vážně zajímavý. A já myslela, že si ta léčitelka dělala srandu. No abych to vysvětlila. Nedávno jsem zjistila, že se svou "energií" neumím zachátet. Pověděla mi to léčitelka, u které jsem byla. Chtěla jsem, aby u mě zkusila Automatickou kresbu (určení zdravotního stavu). Stává se mi totiž, že v davu omdlívám. :frow: Naštěstí né moc často! Je docela trapný, když se před ostatními skácíte k zemi. Tohle mě trápí několik let a byla jsem si nechat udělat i vyšetření v nemocnici, aby mi řekli co mi je, ale nikdo na nic nepřišel - prý si vymýšlím. Tak před týdnem jsem zjistila, že ve vedlejší vesnici bydlí nějaká léčitelka, která tu Automatickou kresbu umí a tak jsem k ní zašla. A ona mi právě řekla, že neumím zacházet s energií kterou mám. Že si každý ode mě vezme energie kolik potřebuje a mně už žádná nezbyde a tak jdu ke dnu. Do teď jsem si myslela, že si ze mě dělala dobrý den, ale co tady čtu, tak by na tom co řekla něco být mohlo. No každopádně si o tom zkusím něco najít a obrnit se. :D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod ATA » stř, 01. dub 2009, 15:41

Proti vysavani se da branit ruznejma zpusobama bude dost zaležet na tom jestly je problem v tom že ti tu energiji snadno keradou nebo to muže byt taky v tom že ji maš malo to muže mit taky dost pričin.

Bych mohl zkusit zjistit na dalku kde je problem ale na to potrebuju tvoje povoleni kdyžatk dej vedet.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Laura
Příspěvky: 4
Registrován: ned, 29. bře 2009, 18:26

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod Laura » stř, 01. dub 2009, 18:10

No ta léčitelka říkala něco jako, že neumím přijímat energii (něco s čakrami). Od té doby se pokouším meditovat (to mi doporučila), ale jestli to funguje to je ve hvězdách. Pokud se pokusíš zjistit kde je problém budu ráda.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod ATA » stř, 01. dub 2009, 19:02

Idelani by bylo nekde pokecat treba na ICQ abych se mohl lip napojit a taky to chce zkusit par veci. Zatim sem dival na enrgiji tu mas tak prumer 91+ 1,1-
zablokovany to taky moc nemaš bude to pak potreba vzit podrobnejš a mrknout jak prijimaj jednotlyvy čakry .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod Akuza » pon, 13. dub 2009, 11:15

Laura: Lepší, když se naučíš energii přijímat z okolí, kde jí je vždy dostatek..a ostatní ať si berou kolik chtějí, když si to pak dokážeš načerpat z okolí, aspoň na okolí budeš působit jakože z tebe energie jen září(což bude pravda). Jediný problém, který se naskýtá je jak tu energii přijímat, nechat ji stále proudit skrze sebe. Já bych zkusil na tvém místě asi reiki, protáhnutí energetických kanálů by mělo pomoct s prací s energií..taky jsem dřív omdlíval a nemam rád davy. Proti omdlévání mi pomohlo kydž jsem začal při prvotním příznacích hluboce dýchat a řekl si, že to protě překonám
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Energetické vysávání

Příspěvekod GeorgeLD » pon, 13. dub 2009, 14:48

To mi pripomelo jeden muj zazitek z minuleho leta, kdyz jsem odesel na hory na samotku do lesika. Byl jsem tam celkem pet dni uplne sam. Kdyz jsem se potom vratil zpatky do mesta (jsem z Ostravy) a octl jsem se najednou mezi vsemi temi lidmi, tak jsem citil velkou zmenu - konkretne, vsiml jsem si, ze mezi nimi panuje velky myslenkovy smog, ale ne ledajaky, protoze mou mysli letaly same zle myslenky, v tom lese daleko od lidi nic takoveho nebylo. A samozrejme, ten myslenkovy smog pusobi uplne na kazdeho, ale ono si toho clovek nevsimne, kdyz v tom denodene je. Takze protoze se tomu smogu stejnetak neda vyhnout a nekdo by popsal problem, ze v davech omdliva... beru to trosku z jineho uhlu pohledu... tak bych si myslel, ze by si ten clovek mel vice upevnit svoji mysl. Takze meditace neni spatny napad, ale meditace je stejne nastroj. Jde o to, ze kdyz clovek dosahl urcite urovne v Soustredeni, tak si myslim, ze by urcite neomdlival v davech. Takze bych pouzil meditaci jako nastroj k upevneni mysli. Jde o to, ze kdyz pujdes meditovat, uz to samotne uceni se meditovat te privede k tomu, ze se budes ucit vyporadavat se se svym vlasnim smogem myslenek - takze kdyz to reknu jinymi slovy, pouzit meditaci jako prostredek ke smerovani usili na zlepseni mysli. Ja bych ale stejne radeji odkazal na Qi Gong, rekl bych ze to pujde rychleji a jeste si clovek i trochu procisti telo. Ale to jsou stejne dalsi nastroje, cil je upevnit si mysl a meditace nebo cviceni jsou doplnky. Takze bych rekl toto: "Az se setkas s udalostmi v kazdodennim zivote, ktere namahaji tvoji mysl, vyuzij je k tomu, aby jsi ji zlepsila, zatni zuby a zkus to vydrzet do nejvyssi mozne miry." A takhle se urcite zlepsis, krucek po krucku.


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti