Zmrzlina NWIO©

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod Prince_Rakeem » pon, 29. zář 2008, 00:43

vazen forari :)
prichazim pomoci vam, vsem slepym i hluchym, at velkym magum, nebo zaklinacum a v posledni rade i nasim nebeskym spasitelum Astara Serana. ;) Prichazime s tvz. zmrzlinovym booomem :D co vyresi vase problemy, vase badani o nicem vedouci k nicemu ba i domeneky o zivote zivoucim a vase osobni pohrebni arie smrti. Je na case mnohe z vas probrat a to radnou davkou zmrzliny. V posledni dobe se tu pise o tom a tamtom a dohromady to dava radnou snusku nebo jeden velikanskej kopec niceho.

A k cemu to? No prece k nicemu :D -Je to totiz vsechno Jedno!- :lol:
A proc?

(mala omluva tem co sem prinesli neco uzitecneho, ale oni urcite vedi) ;)

Obrázek
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 29. zář 2008, 02:21

Moji Milí drahoušové zkostanatělí,

již nějaký pátek vás pozorujem a došli jsme k nelichotivému závěru. Ať již si to uvědomujete nebo ne, což v 99,9% z vás plně převládá, tak již pěkně dlouho sedíte na svých vlastních zadečkách, hezky si je oprašujete, žvaníte o největších učenostech a přitom zvednout svoje upatlané nožičky to nic. Lepší tlachat na celém fóru o milionu teoriích a vašich, ale zrovny těch vašich.. nejlepších názorech na věc.. O vy mocní.. Aštáři pomaštění! Obrázek
Obrázek

Každý z vás si udělal ve svém srdci trůn vlastnímu egu a vaší domnělé dokonalosti a bezchybnosti, ale viděli jste se vůbec?.. Málo který z vás ví skutečně, co vůbec mluví, místo toho upadáte jen do svých vlastních iluzí a pastí, které se na vás nabalují, omotávají a postupně vás stahují.. Stále ještě nejste doma, co to tu dnes žvanim?.. Jedem dál.. Nejen že se dohadujete o tom čí iluze je lepší, ale pořádně ani nechcete poodkrýt svět mimo vaše vlastní tlachání a myšlenkové super výtvory. Stavíte si falešné hrady s falešnými modlami vás samotných uvnitř. Napadá mě přirovnání leda tak ke spolku zombíí, které se vesele ukládají do hrobu a ještě si přitom vzájemně blahopřejí, jací že to nejsou koumáci! Smekám před vámi, mrtvolky naše fórové. Obrázek

Mimochodem víte jak víme, že zrovny vy, kteří toto čtete spadáte do popisované kategorie?.. jednoduše. Pohybujete se na fóru, píšete své super tlachy a ještě ani jednou.. ani jednou jedinkrát vás nenapadlo, že to nemá vůbec žádný význam. Vůbec vám nedošlo, že sebelepší vaše výtvory jsou jen mrtvá slova, která okolo vás jen omotávají vaší osobní smyčku smrti. Tohle.. všechny vaše spory, hádky o "lepší pravdu".. cožpak vážně nevidíte, to NIC, co děláte?.. Čím si zaděláváte život a ještě si u toho gratulujete k vaší převelké duchovnosti.. Ó vy naši Aštáři všemocní!
Obrázek
Tento topic vám chce ukázat za jakou iluzí se právě ženete, čemu věnujete svůj čas, svoji energii ..a přitom to nemá vůbec žádný význam.. je to míň než zašustění větru ve větvích. Tolik k vašim moudrám. Každý komu došlo, jak je tohle vše prázdné, už zavřel svoji pusu a vydal se dál, tak co tady ještě vy plesnivci pohledáváte??

Chcete říci CO je ona ZMRZLINA?.. To o čem hlavy pomaštěné vedou maximalně mrtvé tlachání, k čemuž se ale nepřiblíží ani o milimetr.. je to ŽIVOT, Energie, která vás povede dál.. k většímu a většímu uvědomění.. K vaší Svobodě vnitřní i vnější, ke skutečnému základu vás samotných, co jste zač, co tady chcete a kudy vubec dál.. k vašemu Probuzení! Zmrzlina je vaše osobní spojení se Zdrojem veškeré energie.. Čím větší uvědomění máte, čím více ho hlavně aplikujete v praxi v každodenním životě.. tím víc máte Energie, Zmrzliny.. Zmrzlina je Smích, je to Radost ..je to čistě Bytí! Schválně vážení plesnivci, kolikpak ji asi tak právě teď máte?
Obrázek
Naše poselství je stručné leč přímé. Přestaňte se honit za vlastními ocasy a skutečně začněte něco dělat! Zjistěte KDO skutečně jste, učte se z každého okamžiku, z každé situace. Pozorujte své reakce a zjistěte kdo skutečně jste zač, PROČ reagujete, jak reagujete.. Osvoboďte se od vaší přemoudřelé plesnivé dokonalosti a podívejte se do zrcadla a skutečně začněte se sebou něco dělat! Jak poznáte, že jdete správným směrem? Budete mít čím dál tím více energie, budete více a více šťastnější a budete skutečně ŽÍT, budete opět ve spojení se ZDROJEM. Teď je tu jen banda žvanilů, která si přečte spoustu chytrých keců, ale ve svém životě se neřídí ničím, jen dokáže tlachat o vlastní úžasnosti. Buďte teď a tady a Probuďte se! Obrázek

Obrázek


NWIO - New World Ice-cream Order

Moji milí.. Věc se má následovně, máte na výběr ze dvou cest. Buď budete hnípat ve vlastních hrobech jako doteď a budete se bát húúú NWO.. ježiš Kropáčku ono se bude zdražovat.. ježiš a tohle se děje a tamto.. a můj názor je ten a ten.. smrdíte jak plesnivý brambory. (ve výčtu není vše co se zde řeší, ale je tím míněno téměř vše zde) Vaše energie je na bodu mrazu, možny ještě níž, o myšlení a vůbec žití ani nemluvě. Obrázek
Nebo.. se můžete probrat a uvědomit si jak je tohle povrchní, jak je to zbytečné a prázdné, protože v tom není ani kapka Života a skutečně vezmete život opět pevně do svých rukou a začnete žít s Energií.

Všichni rádi debatujete o nesmrtelnosti brouka.. trocha plesnivin: Všichni víte, že Změna se nějaká děje, vše se zhoršuje, čímž vám poskytuje největší možnou učební míru. Co ale děláte? Kydáte na to, žádné poučení. Přijměte vše takové jaké je a učte se z každého okamžiku, buďte pouze v tomto okamžiku. Žijte.
Ve vašem případě je to Zmrzlina nebo smrt. Buď se proberete a posunete dál s vyšším uvědoměním ze všeho.. s otevřeností v srdci.. nebo zůstanete stát ve vašich rozpadajících se hradech a co to půjde, budete držet vše okolo sebe tak jak je.. cožpak nevíte, že nehybnost = smrt?
Vše jde dál, vše se mění. Musíte i vy, jinak jste už teď pod drnem. Najděte cestu opět k Vám.. ne k vám.. ale k Vám.. tam hluboko zakopaných skutečných Vás, kteří sem přišli s nějakým úkolem, s nějakou svou poutí za Probuzením.. Probuďte se děti spící! Obrázek

Jestli chcete rozdávat Zmrzlinu a tančit ve víru Bytí, musíte napřed vymést vlastní svinstvo hezky na povrch a uklidit ten váš vnitřní Superhumus. Buďte pozorní a ostražití v každé chvíli a pořádně vyměťte všechny kouty a nechte čistou vyšší Energii (=Zmrzlinu) do vás vstoupit a ukázat vám vaši Cestu dál. Učte se od sebe samých. Nechť vaše každodenní životy jsou vám vaší knihou Uvědomění, vaší Cestou k Probuzení. Přijměte Život (..Radost, Smích, Bytí) opět do svého života!

Za Zmrzlinu! Obrázek
Obrázek
Vaši Zmrzlináři Obrázek
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod Akuza » stř, 01. říj 2008, 15:58

Hezký příspěvek..pro mě teď celkem aktuální..snaha o změnu by byla, ale dát věci do činnorodého pohybu je pro mě oříškem s tlustou skořápkou. Připadám si jako nedokončená socha ..a tesař v nedohlednu...
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod matrixnet » stř, 01. říj 2008, 17:57

To je fajn že je někdo tak nad věcí, našel jsem par takových vět k zamyšlení

Nepátrat, nezkoumat, nešpekulovat a člověk pozná, že nejsou tajemství, zázraky, ale že je to jen Jeho Život a že to je Jeho Zázrak. (František Drtikol)
Když člověk mlčí, žije Slovo. (František Drtikol)
Vědoucí nemluví, mluvící neví. (neznámý autor)
Vím vše, protože mlčím, abych slyšel..... motto STASI
Když chci něco rozřešit, nebudu o té věci přemýšlet, budu o ní mlčet. (František Drtikol)
Mlčení = Klid: tělem, jazykem, myšlenkami, pocity, dechem, vědomím, mlčením. (František Drtikol)
Nejvyšší filosofií jest držet hubu. (František Drtikol)

ale pro forum je to bohužel špatné, když někdo ví a mlčí, protože i z takových ne zrovna informativně hodnotných příspěvků se může někdo poučit a najít tam to své :-? , nebo se tomu může aspoň zasmát :D
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod Helias » stř, 01. říj 2008, 21:34

Při čtení tohoto příspěvku jsem si uvědomil hodně věcí a hodně věcí jsem si i potvrdil.

Ačkoliv někdo toto fórum bere jako podporu, případně inspirační koutek či místo relativně zodpovězených otázek ;) a sám si jde svou vlastní Cestou.
Uznávám, že je zde hodně témat naprosto zbytečných, které nikomu nepomůžou k ničemu, ale člověk je zvýdavý tvor a tyto informace, navenek zbytečné, mu pomůžou na jeho Cestě (ikdyž často i brzdí).
A taky uznávám, že do této skupiny částečně patřím ... :oops: . Aštar navždy ... :lol: .
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod Brandis » čtv, 02. říj 2008, 07:36

Nazdarek, dlouho sem nic nenapsal ale k tomuhle si to nemuzu odpustit :D Je celkem chvalihodne ze mate zajem o lidi, o to aby neresili kraviny a trochu se zajimali o zivot sam. Myslim si ale ze stejne jak my(JA) jsme si museli projit celym tim kolobehem ziskavani informaci a pridruzovani se nekam, aby sme nekam patrili a meli si s kym popovidat aby nam vyvoj sel co nejlepe, tak spousta jinych si tim musi projit a prodiskutovat "nesmrtelnost brouka" zase z jineho uhlu. Nam uz to prijde jako objevene, my uz sme TO totiz uz resili, jsou ale lide pro ktere je to treba novinka. Stejne tak spousty zbytecnych temat, nejsou v podstate zbytecne, spouste lidem muzou prinest radost, zabavu ci uvedomeni a byt by to bylo jen jedno z toho je to urcite pozitivni...
My co si uvedomujeme, ci lepe, vidime ve vecech uz jen kraviny, protoze uz si myslime ze sme objevili "system" a zbytek je pro nas spise pritezi, by sme si meli vice uvedomit ze NEJSME SAMI A TO CO PRO NAS NEMUSI MIT VYZNAM, MUZE BYT PRO JINEHO SPASOU!
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod Jarda » pon, 06. říj 2008, 20:07

Za zmrzlinuuu !!! :D

Pro moderátory: prosím nemazat tento výkřik značí můj souhlas se Sunnym
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod ATA » pon, 06. říj 2008, 23:50

Obrázek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Pernee
Příspěvky: 72
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 12:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod Pernee » sob, 18. říj 2008, 15:51

Všiml jsem si, že poslední dobou sem vůbec nechodím. Kde jsou ty časy, co jsem tu byl aspon hodinu denně....už mě tu nepřijde většina článků zajímavá, dávají mě "nic". Ale některé mě pořád zajímají. Ovšem už radši tolik nepřispívám, protože topicy, který čtu, mě spíše zajímají z toho důvodu, že o tom nic nevim :) .

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod acdcpetr » ned, 11. led 2009, 23:11

Všechno co tu je je důležité. Nebýt všeho tak jak je tak nic není tak jak je teď ne? :D nedává smysl, vim, ale určitě znáte ty myšlenky co nejdou moc říct slovy :D
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod saila » pon, 12. led 2009, 13:09

Souhlasím se zmrzlinari:-D, neco podobnyho mi rikal jeden známej jenomže jak uz bylo řečeno tak vy a i ten známej to uz máte za sebou tohleto co se tu řeší takze si neuvědomujete ze nas na nižším levelu muze i tohle postrcit kupředu, nebo vy kdyz hrajete nejakou hru tak začínáte od 10.levelu?
Treba nekdo kdo vidí dejme tomu nejaky démony tak defakto treba takhle komunikuje se svym podvědomím, a kdyz uz nic tak vsechno spatny je k něčemu dobry...:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Zmrzlina NWIO©

Příspěvekod ArMi » úte, 26. črc 2016, 23:39

Souhlasím se zmrzlinari:-D, neco podobnyho mi rikal jeden známej jenomže jak uz bylo řečeno tak vy a i ten známej to uz máte za sebou tohleto co se tu řeší takze si neuvědomujete ze nas na nižším levelu muze ....
Saila má v tomto naprostou pravdu.

Každý z lidí potřebuje něco trochu jiného teď a tady v této realitě. A to, co potřebuje prožít, zná jen jeho přítomné vědomí. Dokonce ani jeho vlastní multidimenzionální Já či duše to nemusí plně chápat. Váš třídimenzionální nástroj je kotvou světla, sběrnou prožitku v této realitě.
Za zmrzlinuuu !!!
A kolik té zmrzliny jsi za těch 8 let nachytal? Asi moc ne, protože ti všechna roztála :).
Osvoboďte se od vaší přemoudřelé plesnivé dokonalosti a podívejte se do zrcadla a skutečně začněte se sebou něco dělat! Jak poznáte, že jdete správným směrem? Budete mít čím dál tím více energie, budete více a více šťastnější a budete skutečně ŽÍT, budete opět ve spojení se ZDROJEM.
To se ti skvěle říká, ale daleko hůře se to prakticky realizuje. Ne všichni mají takové štěstí jako ty. Mě to spíše připadá jako kdyby ti někdo umetal cestičku životem. Pak mohu jen tiše závidět.
A ještě jedna jedovatá poznámka: První kroky, pokud se někdo upřímě snaží, nevedou do říše hojnosti, jak píšeš, ale právě na poušť. (to říkal třeba P. Velechovský na modré alfě) Mystici tomu říkají temná noc ducha - a těch temných nocí je více. Teprve po prokousání se k tomu zdroji dostaneš, dříve je to iluze.
Přesně tak se pozná, že někdo začal skutečně postupovat.

A bohužel jsou mezi lidmi i tací, kteří v tomto životě nemají šanci poznat světlo ducha (to zase napsal Mistelle). Pro ně může být to nejvyšší, čeho mohou dosáhnout, čtení textů podobných některým na tomto fóru.
Všichni rádi debatujete o nesmrtelnosti brouka.. trocha plesnivin: Všichni víte, že Změna se nějaká děje, vše se zhoršuje, čímž vám poskytuje největší možnou učební míru. Co ale děláte? Kydáte na to, žádné poučení. Přijměte vše takové jaké je a učte se z každého okamžiku, buďte pouze v tomto okamžiku. Žijte.
Ve vašem případě je to Zmrzlina nebo smrt.
Opravdoví mistři učí žáky takové věci, které sami nedělají (to napsal Spěváček).

Podle mě je občas třeba dodat nějakou inspiraci. Kdybys ji nedodal, tak by skoro nikdo nenašel správnou cestu. Mistr Hauser na jedné přednášce říkal, že začátečníci jsou jako housenky. Žerou všechny duchovní inspirace. A kdybys ty Sunny jim tu potravu nedal, tak by pak by trpěli hladem. Už jenom proto je diskuse nejen potřebná, ale i nezbytná. A i ty jsi se rozhodl napsat množství příspevků, třeba zde a tady se vyznáváš z pařanství viewtopic.php?f=38&t=134&p=1203&hilit=v ... 3%AD#p1203 - ale to je v pořádku, nikdo z nás není dokonalý. A dokonce je to velmi dobře, že ze sebe neděláš poustevníka.

Napsal jsi i toto:
viewtopic.php?f=32&t=160Toto forum je nyní informačně hrozně prázdné, proto kdokoliv z vás by nám ho chtěl pomoct "naplnit" a rozšířit o své znalosti a zkušenosti bude více než vítán.
Kdyby všichni mlčeli, tak by tu nebylo vůbec nic.

Vždy ovšem záleží jak je diskuse vedena. Někdy je diskuse skutečně destruktivní, ale tohoto zjevu jsem si na tomto fóru naštěstí nevšiml. Pro některé lidi je i tento typ vzájemného obviňování to nejvyšší, čeho mohou dosáhnout. Pak je to po nějaké době unaví a budou hledat něco vyššího.

Přežraná housenka se zakuklí a pak nedělá nic. Jen se stáhne do sebe a v klidu rozjímá a odtáhne se od světa. Pokud ses dostal do této fáze a přežral ses duchovních inspirací tak to neznamená, že všichni jsou na tom tak jako ty.

Jenže pak se z kukly stane motýl a ten se zase vrací do světa. Motýl se živí nektarem, ale nektar není potrava pro housenky. Analogicky by se měl člověk, který obnovil vnitřní jednotu a jedná ve spojení s Bohem vrátit zpět do světa. Třeba takový Buddha či Ježíš po dosažení osvícení učili mnoho žáků.


Zpět na “Práce s energií”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti