Prosím poraďte

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Prosím poraďte

Příspěvekod Jarda » stř, 13. srp 2008, 09:48

Potřebuju poradit, protože nevim co se vlastně stalo. Kecal jsem se svojí sestrou o manipulaci s energií bylo večer kolem 22:00. Zkoušel jsem ji vyčistit od negativní energie(protože se neustále rozčiluje apod.) tak, že jsem ji dal ruku na čelo (když si lehla) a představoval jsem si jak se vytváří štít a jak z ní prozařuje světlo. Chvíli jsem si to představoval tak 30sek. víc ne pak jsem si představoval jak negativní nasávám do tý ruky co byla na jejím čele a jak ji pomalu odtahávám. Sestra se za chvíli probrala asi tak po 30sek. od tý doby co jsem dal ruku pryč. Prý "usnula" a byla v černo-bílo-fialovým tunelu kterej se točil do spirály. A věděla tam že se něco změní (neví jestli k lepšímu nebo k horšímu mělo to neutrální charakter) Pak ji něco vtáhlo zpět. Prej měla pocit že je 6 ráno je jí zima oprava myslela zima jako roční období a rodiče jdou do práce. Když jsem se ptal jestli se cejtí líp, odpověděla že jo.

Pokud někdo ví co se vlastně stalo tak odepište
Naposledy upravil(a) Jarda dne pon, 18. srp 2008, 14:32, celkem upraveno 1 x.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Korina
Příspěvky: 28
Registrován: úte, 01. črc 2008, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím poraďte

Příspěvekod Korina » stř, 13. srp 2008, 13:22

Řekla bych, že důležitější je položit si otázku co jsi udělal vlastně ty? :D
Už tvůj postup mi přijde při nejmenším podezřelý. Já se vždycky nejdříve snažím zbavit negativní energie a teprve potom se snažím zvýšit své vibrace.

Každopádně jediné co je z tvého příspěvku jasné je, že máš určitě v sobě velký potenciál pro práci s energií. Jen se s ní naučit pořádně zacházet. :) ;)
Když se chce všechno jde. ;)

Naším úkolem je naučit se žít a né zabíjet.
(Nikolw)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Korina

Příspěvekod Jarda » stř, 13. srp 2008, 13:44

Jo přesně tak snažím se zjistit co jsem udělal, protože tohle se stát nemělo, možná bych to moch zopakovat nebylo to nic náročný, ale nechci to opakovat dokud nezjistím co se vlastně stalo. Jestli ti připadám podezřelý je to možná tím avatarem ;-) je trochu zavádějící ale líbí se mi. Jinak si myslim že moc negativní energie v sobě nemám (je to muůj názor skutečnost může být jakákoliv)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Korina
Příspěvky: 28
Registrován: úte, 01. črc 2008, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím poraďte

Příspěvekod Korina » stř, 13. srp 2008, 13:55

Podezřelý mi nepřijdeš, :) jen ten tvůj postup, protože to jak jsi to udělal mohlo vyvolat skoro cokoli(nic vysloveně špatného). :D Ale nemyslím si že by jsi tím něco zkazil. Pro jistotu bych to ale neopakovala.

Spíš se zaměř na sebe. Nevím jestli už provozuješ AC nebo se k tomu chystáš. Každopadně by to pro tebe neměl být žádný problém.
A co se sestry týče té bych doporučila radši meditaci a vlastní práci na sobě. Ty jí v tom můžeš max. podpořit. :D
Sama uznávám spíš pasivní pomoc než aktivní, protože stejně si na všechno potřebuje každý přijít sám. :) ;)

Tak mnoho zdaru :)
Když se chce všechno jde. ;)

Naším úkolem je naučit se žít a né zabíjet.
(Nikolw)

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Prosím poraďte

Příspěvekod Jarda » stř, 13. srp 2008, 14:18

Ten postup je podezřelý možná proto, že jsem improvizoval.

Jinak jsem zaměřený na sebe tak jak to jen jde. Chtěl jsem zkusit jak umim pracovat s energií.
Je mi jasný že se sestra musí zbavit svýho špatnýho JÁ sama, chtěl jsem ji jen trochu pomoct.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím poraďte

Příspěvekod Helias » stř, 13. srp 2008, 15:20

Nevím, co se mohlo stát, mě spíš zaujalo, toto:
... pak jsem si představoval jak negativní nasávám do tý ruky co byla na jejím čele a jak ji pomalu odtahávám ...
Co přesně sis představoval? Toto je totiž nebezpečné v tom ohledu, že tu negativní energii v sobě můžeš přechovávat. Měl by sis představit, že jsi jen prostředníkem, kanálem, přes který tato energie proudí, aby se v tobě nehromadila, ale vyzařovala do okolí ... jinak nemyslím si, že by se přihodilo něco špatného, spíš se mi zdá, že se dostala do transu nebo hlubokého uvolnění ... ale je nanejvýš zajímavé, jak rychle ...
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Helias

Příspěvekod Jarda » stř, 13. srp 2008, 16:35

Představoval jsem si jak ji držim v ruce a pak jsem si představil že jsem "utřel do koberce" a pak (asi po 5minutách) jsem si šel umít ruce pod tekoucí vodu a představoval jsem si jak voda bere tu energii pryč.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím poraďte

Příspěvekod Helias » stř, 13. srp 2008, 17:14

To by mohlo fungovat, ještě sem to nezkoušel, tak nevím. Ale myslím si, že pro příště bude lepší, když si představíš, že jsi prostředník, klidně to i řekni: "Jsem pouze prostředníkem, dělám to s největší láskou a pokorou a v rámci nejvyššího dobra pro mne a všechny zúčastněné." (toto se používá při reiki)
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Helias

Příspěvekod Jarda » stř, 13. srp 2008, 19:53

Jo tak nějak jsem to myslel a myslim si že by ta špatná energie na mě měla nějakej učinek, nedělá mi problémy se zbavit špatný energie. Zajímá mě co se stalo.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů