Psi wheel cvičení

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Psi wheel cvičení

Příspěvekod OZiiK » stř, 28. zář 2016, 18:50

Zajimalo by mě jak mám dlouho cvičit aby psi wheel fungoval. Mám skliknu jehlu zkrátka vše co k tomu potřebuji ale nevim jak dlouho cvičit myslíte že jedna hodina každý den pomůže? Děkuji
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Psi wheel cvičení

Příspěvekod clario » stř, 28. zář 2016, 20:12

To je možná i zbytečně moc. Spíš bych doporučil tak pět až deset minut (případně patnáct) a třeba víckrát denně. A ve chvílích kdy nejsi dál schopen udržet pozornost či se dostavují vyšší pocity nepohodlí, odlož cvičení i kdyby jsi s ním strávil třeba jen minutu. Nemělo by pak moc smysl. Mnohem spíš než hodinovou seanci nad psi wheelem bych ti doporučil tento čas trávit meditací, cvičením koncentrace a energetickým cvičením. To tě při telekinezi nakopne více než samotné koukání na psi wheel. Ten je ale samozřejmě důležitý také, jen u něj neplatí přímá úměra mezi délkou cvičení a užitkem.

K samotnému cvičení. Pokud jsi začátečník, tak se na sklenku zatím klidně vyprdni. Osobně bych do začátku doporučil pracovat bez sklenice a s rukama u psi wheelu. Ano, hodně kritiků tvrdí, že je to teplý vzduch z rukou, který s ním hýbe, ale to nám vůbec nemusí vadit i když je to z části pravda. Když ti to půjde s rukama, tak je dáš dál a pak je dáš pryč úplně. Po čase jej můžeš ovládat i s opačné strany místnosti. No a v této fázi bych přistoupil k oné skleničce a začal celý proces znovu jako předtím, nejdřív s rukama kolem atd. Jinak ti přeji hodně štěstí ;).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host