Aura v zrcadle?

karel.ov
Příspěvky: 8
Registrován: sob, 19. črc 2008, 20:10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Aura v zrcadle?

Příspěvekod karel.ov » stř, 30. črc 2008, 09:47

Zdravim všechny, měl bych dotaz na zkušenější kdo umí vidět auru.... Je li možné vidět svou auru v zrcadle a jak dalece to zkresluje, nebo jestli to je možné jen přimo bez odrazu od zakehokoli povrchu....děkuji za odpověď ;)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod clario » stř, 30. črc 2008, 14:31

Aura je v zrcadle viditelná, dokonce jsem slyšel i o možnosti vyčíst ji s fotografie, to už ale musí být člověk trochu rozvinutější. Nejsem až tak povolaný, abych ti zodpověděl na kolik a jestli vůbec zrcadlo auru zkresluje, sám vidím jen základní vrstvu, ale dle měho názoru by zkreslovat nemělo, několik technik pro osvojení si vidění aury se zrcadlem přímo pracuje.

Jedním z nejpovolanějších lidí na našem fóru ohledně otázek týkajících se aury bude bezesporu Twiggina. http://tajemno.najdise.cz/aura-videni-aury na těchto stránkách od ní najdeš návod, který by ti mohl taky pár otázek zodpovědět, jestli se nepletu tak zrcadlo je tam zmíněné taky.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Cody
Příspěvky: 19
Registrován: ned, 22. čer 2008, 19:24
Bydliště: Praha, Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Cody » stř, 30. črc 2008, 14:45

Kdo z Vás ji fakt vidí?
Nothing is true, everything is permitted

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Helias » stř, 30. črc 2008, 20:17

Nádhera. :D Vždycky sem chtěl vědět, jak vidět auru a po pročtění předchozího odkazu to vím. Je to úžasné. Teď to budu trénovat. Je to skvělý pohled a pocit vidět své éterické tělo a jak se ty stříbřité nitky natahují ... :D . Už se těším, až uvidím ostatní vrstvy aury a její barvy.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Akuza » pát, 01. srp 2008, 16:01

Občas narazim na názor, že je aura hůř vidět v brýlích..ale zas bez nich newidim skoro nic kdyz mam x nadruhou dioptrií :D ..a jak vlastně myslíte že funguje vidění aury? někdo to přičítaá třetímu oku, někdo zas tvrdí, že sou to schopny vnímat buňky oka..ostatně je to přece elektomagnetický záření,ne?
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

karel.ov
Příspěvky: 8
Registrován: sob, 19. črc 2008, 20:10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod karel.ov » sob, 02. srp 2008, 12:07

Moc dobrý odkaz...diky clario ;) doporučuji všem...

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Helias » pon, 18. srp 2008, 22:51

Chtěl bych jen napsat jednu připomínku ohledně vidění aury (možná by bylo lepší přejmenovat topic na "Vidění aury" - co Sunny:-)??? ;) nebo mě sprdněte :lol: ). Nedávno mi umřela teta (cca před týdnem). Byl jsem u ní v nemocnici a viděl jsem, že se z jejího těla "kouří". Měl sem pocit, že je to duše opouštějící tělo. Za půl hodiny umřela. Po týdnu (dnes) jsem si pročetl článek na http://satori.mysteria.cz/aura.html (pro lepší orientaci v textu je to odstavec s nadpisem "Smrt") a dočetl jem se, že v okamžiku smrti je vidět přesně to, co jsem viděl, čili opar kolem těla, vypařující se bledý oblak (duše). Jen je tu jeden poblém ... v tom článku se píše, že se toto děje v okamžiku smrti, já to však viděl půl hodiny před ní. Jak je to možné? Opouští duše tělo pozvolna po dobu několika minut-hodin a lze ji tedy spatřit již před smrtí nebo jsem viděl něco jiného??? (to, co popisuje je však shodné s tím, co jsem viděl)
Carpe Diem

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod nou » úte, 19. srp 2008, 06:27

podla jedneho mystika sa to deje niekedy uz par dni pred smrtou. ale nie je to dusa. ma to byt dusefluidum (energia?) ktore spaja dusu s telom

Uživatelský avatar
Silver
Příspěvky: 18
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 23:32

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Silver » úte, 19. srp 2008, 14:13

Na více zdrojích se píše, že s brýlemi je nemožné (nebo minimálně o dost těžší) vidět auru. Chtěl bych se zeptat jak je to s kontaktními čočkami ?
When a rich wage war it's the poor who die.

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 19. srp 2008, 21:24

To je hloupost. Když budeš vědět jak a přijdeš si na to zkoušením.. /lehké rozostření/ naprosto nehraje roli jestli nosíš brýle nebo nikoliv. /kontaktní čočky jsou v tomto stejné jako brýle a ty jsou stejné jako normální zrak, takže to rozhodně není o nic těžší nebo lehčí atd./

Hodně zdaru :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Akuza » ned, 24. srp 2008, 20:18

Docela by mě zajmal váš názor na to, čím vnímáme auru. Setkal jsem se s tvrzením, že pomocí třetího oka i s názorem, že ji vnímáme očima, což je pro mě možná i trochu přijatelnější, páč je to elektromag. záření jako světlo,ale s jinou frekvencí.
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod ATA » ned, 24. srp 2008, 23:05

To jestly je to elmag. záření merni vubec jistý pokud by bylo tak by to melo byt snadno měřitelny

myslim že se použiva jak oči tak 3 oko

nedavno se zjistilo že za sitnici je jeste jedna vrstva bunek citlivá na svtelo prevážne modré barvy a ovlivnuje to cachykadialni rytmus (stridani dne a noci)
ma to liv na vylučováni melatoninu a serotoninu to je duležitý i na AC a LC.Takdy zjistily že nejky svetlo citlyvy bunky mame i v kuži a v te šišince.

jeste sem si vzpoml na jednu poznámku nekde z jogy ze každá čakra muže byt použita jako oko takže klidne mužem vnimat skoro celim povrchem těla
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Daniel » ned, 24. srp 2008, 23:17

o tom videni celym telem sem cetl nejaky clanky, resilo se v nich to ze obcas lidi maji pocit ze vidi treba prstama.. cetl sem o tom i v jednom trip reportu po LSD.. a "vedecky vysvetleni" z nejakyho clanku: kazda bunka ma v sobe schopnost reagovat na svetlo a nekteri lidi se na to umi nejak napojit
myslim ze sem to cetl v Enigme tak to berte s rezervou :D
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 01. zář 2008, 00:58

Přijde mi, že už to hodně souvisí vůbec s energetickou povahou nás všech. Tím myslím duši (energ. základ, vědomí) ..co vycestuje při AC. Když cestujeme také vnímáme naprosto vším.
Tam ale nehraje roli ani kůže ani sítnice, jde čistě o náš "energetický shluk", nás samotné. Tudíž z toho by šlo možny vzít úhel pohledu při nahlížení na "pozorování čímkoliv".

K tomu samému dochází i u různých šamanských technik a obřadů, ale nejenom tam, můžeme to vypozorovat i "meditace", kdy pozorující splyne s pozorovaným, ať je to cokoliv, v jedno a vidí stejně jako on. (např. u napojení na lidi nebo i na rostliny, stromy, kameny atd atd) /a opět nehraje roli ani tolik naše kůže či sítnice ..nebo že by ano? :) /

Jinak co se týče aury, beru zatím "třetí oko", částečně možny oči, ale určitě také naše energetické tělo /vše co opouští tělo po smrti; tam by šly možny zařadit i čakry, když bychom je vzali v úvahu jako průzory energ. těla v rámci našeho fyzického/.
K tomu vlnění a záření.. vše je energie, jen Energie. :-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Asanoth » sob, 13. zář 2008, 10:42

o tom videni celym telem sem cetl nejaky clanky, resilo se v nich to ze obcas lidi maji pocit ze vidi treba prstama.. cetl sem o tom i v jednom trip reportu po LSD.. a "vedecky vysvetleni" z nejakyho clanku: kazda bunka ma v sobe schopnost reagovat na svetlo a nekteri lidi se na to umi nejak napojit
myslim ze sem to cetl v Enigme tak to berte s rezervou :D
To s tema bunkama je pokud vim pravda, nekteri lide jsou pri relaxaci schopni koukat se treba prstama u nohy(ale to zas mozna souvisi s asrralnim telem, nejsem si jist).

Jinak: jestli vidite auru ocima nebo 3. okem se da lehce poznat tak, ze zavrete oci. Kdyz auru vidite porad, je to tretim okem, kdyz ne, je to kombinovane nebo jenom fyzickyma ocima.

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Aura v zrcadle?

Příspěvekod Tidus » sob, 13. zář 2008, 11:20

Asanoth: Kdyz zavres oci a porat to vidis, tak to taky muze byt jen otisk na sitnici coz se deje casto. Myslim ze treti oko pri videni aury a podobne pracuje spise v kombinaci s normalnima ocima a dokresluje obraz.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů