Vortex

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Vortex

Příspěvekod carlos » ned, 19. říj 2014, 00:14

Nedávno, vlastně jen krátkou dobu před tím než jsem začal mít trochu problém s tím energii kontrolovat, někde je něco rozpojené budu se muset podívat kde, jsem cítil, když jsem se pokoušel o práci s ní, respektive ji použít k vyslání myšlenek aby se přestalo válčit na Ukrajině, jakoby se kolem mne začal tvořit stoupající sloup, na kterém byla vidět šroubovice, několik. Jenže o něco podivnější je že pár těchto pokusí bylo následováno dešťem. Ano bylo sice zataženo, ale mraky se nepohly celý den, několik minut po tom co jsem to venku zkusil, začalo celkem dost pršet.

To byl asi letošní rekord ve vyzářené energii, vzalo mi to asi několik minut, při jiných příležitostech s menším množstvím buď spadně pár kapek, nebo se zvedl větřík, nicméně je zajímavé to že jsem viděl, nebo možná cítitl, to bude asi lepší výraz, protože ten vjem nešel přes oči, jakobych by kolem mne byl ten stoupající proud v jehož stěnách byla vidět šroubovice. Dalo by se to snad popsat jakoby člověk stál někde ve vodě a kolem něj byla ze všech stran padající voda a hrana odkud padá a ta kde dopadá, byly proti sobě pootočené.

Jindy, kdy jsem se snažil o spojení, ano byl to hodně velký risk a možná že to má následky v podobě problémů s kontrolou energie, s jistými bytostmi, které jsme prosil o to aby tu Ukrajinu a magory na jihu, zastavili (těžko je zataví fyzicky, ale vnuknout jim myšlenky aby toho nechali by mohli, možná), podobá se to pupeční šňůře, která vede někam dopryč, do vesmíru, řekněme, prostě někam vzhůru.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Vortex

Příspěvekod ATA » úte, 21. říj 2014, 18:06

Pozor na tvoje emoce u takovyhodne vysilaní a emocí pokud nejseš uplne vpohode tak se o nepokoušej jinak tam vkladaš i tu negativni emoci tady to nepiš byl něco jako smutek zklamání , pláč.
(tohle info je ode me jentak napul)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host