Ako energeticky pôsobí homosexualita?

grenie
Příspěvky: 32
Registrován: sob, 16. úno 2013, 14:12

Ako energeticky pôsobí homosexualita?

Příspěvekod grenie » úte, 27. kvě 2014, 21:55

Zdroj informácii http://www.3oko.sk/viewtopic.php?f=24&t ... 427#p19427

Tak aby bolo všetkým jasné yoshti je gay http://www.nakluky.cz/magazin/item/3306 ... suji-lidi/

Tak Yoshti to ma teda pozitívne prekvapilo, že si tu na tomto diskusnom fóre a že sa ti skoro podarilo astrálne vycestovať.
Schopnosť astrálneho cestovania môže mať len človek s prečistenými čakrami a tých je veľmi veľmi málo. Mám taký názor, že homosexualita môže byť cestou ku „aktivovaniu“ čakier ty si mi to teda potvrdil – tak to ma potešilo.

Muž a ženy majú veľmi odlišné duchovné telo. V prípade heterosexuálneho styku, žena je doslova ako vysávač energie z muža – je to síce v prospech ženy, ale na úkor muža. Naopak v prípade gay sexu sa energia aktívne hromadí.
Ďalej veľmi lichotivá informácia o homosexualite je aj to, že základná čakra je umiestnená v konečníku (tak sa aspoň píše v knihe Pránájáma, André Van Lysebeth) – je to najdôležitejšia čakra, z ktorej sa uvoľňuje energia kundalini.

Je dôležité vykoreniť stredoveký názor väčšiny ľudí na homosexualitu. Jediná nevýhoda homosexuality, je posadnutosť sexom, pretože keď pri ňom vzniká väčšie množstvo energie, sexuálny zážitok je x-krát silnejší ako v prípade heterosexuálneho pohlavného

V staroveku boli takmer všetci muži bisexuálni, takže na bisexualite nie je nič neprirodzené. Bisexualita je prirodzená. V starovekom Grécku bolo pod hrozbou vážnych trestov povinné vstúpiť do manželstva do 30 roku, pretože inak by sa im nechcelo rozmnožovať - homosexualita sa im príliš zapáčila a ženy nelákali
http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual ... cient_Rome
http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_homosexuality
http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual ... ent_Greece

V staroveku bola morálka na omnoho vyššej úrovni ako dnes, v Rímskej ríši prakticky neexistovali rozvody, zákony umožňovali sudcovi manželský pár nezozviesť, ak sudca nechcel. Manželská nevera bola prísne zákonmi trestaná. Takže v rímskej ríši bola omnoho vyššia manželská morálka ako požadujú aj tí najfanatickejší kresťania. A napriek tomu sa muži milovali jedna radosť. Homosexuálne pomery neboli dôvodom nejakého morálneho úpadku
Na Slovensku je stále kresťanská stredoveká mentalita a byť gayom sa považuje za niečo zlé a ponižujúce. Tak preto je menej mužov bisexuálnych. Ale aby som ti uviedol príklad zo súčasnej doby, moji spolužiaci tak tí teda mali dosť bisexuálne správanie (ale to je tak na celom Slovensku). Snáď nebolo dňa, kedy sa spolužiaci vzájomne nepodripovali poznámkami "ty gay". Jeden spolužiak mi hovoril "počkaj idem ťa pretiahnúť". Ďalší spolužiak mi povedal pikantný erotický žart o gayoch a potom sledoval, ako budem reagovať. (pripomínam, že ešte vtedy som sa za gaya nepovažoval a ani nevyzerám nejak priteplene - to ani zďaleka) Spolužiaci sa tiež pred celou triedou chválili, ako pozerali gay porno. A takto je to u mladej generácie na celom Slovensku i Európe. Najcitovanejší psychológ Sigmud Freud tiež zostavil psychologickú teóriu o vrodenej bisexualite. A i keď sa tento psychológ mohol v niektorých veciach mýliť, v tomto mal určite pravdu

Záverom: takže nie nadarmo cirkev bola proti homosexualite, pretože išlo jej o to, aby ľudia nemohli duchovne rásť. Homosexualita je cestou k duchovnému rastu: pomôže človeku k aktivovaniu čakier a tým aj ku schopnosti astrálne cestovať

HOMOSEXUALITA. Veľmi Vám odporúčam prečítať si komentáre na tomto odkaze. Sú tam veci, ktoré budete počuť určite prvý krát. Napr. súčasná mládež sa už zbavuje kresťanského dogmatizmu, že homosexualita je zlá. Moji spolužiaci boli poriadne bisexuálni https://www.facebook.com/SlobodnyVysiel ... 4444361084

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako energeticky pôsobí homosexualita?

Příspěvekod ATA » čtv, 29. kvě 2014, 15:39

Zajímavá otázka
Nejakej učinek to určite mit bude dynamika vyzařování a prijmu energie je pomerne komlexni vec a nepujde to takle uplně zejdnodušovat.

Hodne bude rozdíl jestly jde jen o sex nebo o citový vztah/lásku
Při sexu by muž vysílala žena prijímala energi pokud by ji nevracela tak ho to vyřerpá.Pokud by tam ale byla "láska" tak se energie bude vracet a zesilovat a energie se zvedne oběma.

Jak je to u homosexualu težko odhadnout ale dalo byse predpokládat že ten príjem energie bude asi menší , pripadne se dá zařídit výměna energie :) . Ješte me napdlo že mezi ženoua mužem bude ta vymena energie dynmičtejší protože každej má trochu jinou.

Pokud o čistění čaker tak vetší bdelost lip se řeši problémy tim se odtraní bloky v "čakrách" a anergie zas naroste a takle muže pozitivně pokračovat.

Proti homosexualite/bisexualite nic nemám nazor cirkve a společnosti je opravdu prehanej a težce neinformovanej.

tvuj přispěvek mi připomel jeden dotaz : Jak se dělá to anální cestování :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Ako energeticky pôsobí homosexualita?

Příspěvekod Elen » čtv, 29. kvě 2014, 19:23

Taky přidám svou kapku. Já už se ted snažím spíš nesoudit, ale musím dodat, že jak říká ATA .v normálním vztahu mezi mužem a ženou se energie vyměnuje. takže ne, že žena jen přijímá a muž dává a ztrácí. možná tak v hambinci.:-)
k otázce mnohoženství.....no přemýšlím, jestli je tam vubec schopnost lásky tak vysoká, aby žena energii dokázala i vracet. Co si budem povídat, každá žena chce být pro toho svého ta jediná .-) takže tam bych viděla nebezpečí, že pokud si chlap chce užívat s více ženama, holt se bude muset smířit s tím, že bude nakonec vyčerpanej. (pokud nebude energii přijímat z jiných zdrojů). a otázka homosexuality? s tou nemám osobní zkušenost, ale mám homosexualního kocoura a jinak je to super tvor. myslím, že takoví tvorové byli, jsou a budou a je jedno jestli je to člověk nebo zvíře:-)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Ako energeticky pôsobí homosexualita?

Příspěvekod woa » čtv, 29. kvě 2014, 20:45

grenie-> Hele tak to vyzkoušej a pak se s náma poděl o zkušenosti :D :D :D
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

grenie
Příspěvky: 32
Registrován: sob, 16. úno 2013, 14:12

Re: Ako energeticky pôsobí homosexualita?

Příspěvekod grenie » čtv, 29. kvě 2014, 22:36

woa: tak zatiaľ partnera nemám, ale ak budem mať tak určite budem mnoho experimentovať. To bude taká gay tantra. A možno sa mi partnerovi podarí spustiť kundalini :D

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Edinburgh
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako energeticky pôsobí homosexualita?

Příspěvekod Firzen » sob, 31. kvě 2014, 12:37

Já jsem k homosexualitě a podobným seuxálním "úletům", o nichž se často píše, že jsou vrozené nebo "normální", trochu skeptik. Podle mě to ne vždy musí být opravdu vrozené, tedy naší vlastní volbou ještě před vtělením.. Myslím, že by si každý měl přísně zhodnotit, jestli jeho seuální orientace je opravdu to, co chce, a nebo jestli to jen vzdal a poddal se nutkání.
Respice finem et non peccabis.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Ako energeticky pôsobí homosexualita?

Příspěvekod ArMi » pát, 26. úno 2016, 22:36

Já jsem k homosexualitě a podobným seuxálním "úletům", o nichž se často píše, že jsou vrozené nebo "normální", trochu skeptik.
Naprostý souhlas.

Ruský léčitel S.N.Lazarev má docela hluboké duchovní vhledy. O homosexualitě prohlásil, že je způsobena nízkou úrovní víry v Boha. Tím je určitě myšlena vnitřní úroveň. Navenek se může modlit a chodit do kostela třeba do aleluja, ale efekt to nemá žádný. Spousta kněží k té 4% menšině stejně patří.

O promiskuitě zase prohlásil, že to je duchovní pomoc lidem, kteří příliš žárlí. Kdyby takový člověk měl jen jednoho partnera/partnerku, tak by v něm narostla smrtelná míra vnitřní agrese. A takový trojůhelník je prý extrémní lekce lásky a tolerance pro všechny zúčastněné.

-----

Z pohledu regresní terapie je homosexualita určitou formou nepřijetí svého současného těla. Mohlo to vzniknout v prenatálu, kdy maminka toužila po holčičce a v bříšku měla chlapečka. A všechna tato přání, i nevyslovená, si nenarozená bytost velmi dobře zapamatuje a pak se je snaží realizovat.

V některých vyjímečných případech se duše před narozením rozhodne, že by si takovou zkušenost ráda prožila.

-----

Ale to, co je na dnešní době nejparadoxnější je to, že homosexuálová na své pride parade vítají arabské muslimské uprchlíky. A tak si vlastně sepisují ortel smrti. Tato kultura se s pederasty nemazli, ti jdou pod nůž jako první.

Uživatelský avatar
Petr H.
Příspěvky: 6
Registrován: sob, 19. lis 2016, 18:04

Re: Ako energeticky pôsobí homosexualita?

Příspěvekod Petr H. » úte, 29. lis 2016, 09:30

I já přispěju svýma poznatkama. Předem se omlouvám těm, co jim to rozhodí zažitý světonázor, no je třeba se posouvat a nelpět na starých dogmatech.
- Dle Nikolaje Levašova mají homosexuálové několikanásobně zvětšenou hypofýzu (neurologové a lékaři se tím zabývající mají možnost si to ověřit).
- Homosexualita vzniká nejčastěji na základě specifického a subjektivního traumatu v dětství, není geneticky podmíněná (jednovaječná dvojčata jako důkaz)
- Homosexualita je léčitelná například pomocí speciálních technik, viz: http://roman-romanbi4.livejournal.com/657194.html
- v přírodě se taktéž vyskytuje, ale vždy je v tom specifický vývoj od zrodu dále, nikdy nemá genetické předpoklady

můj názor na věc je ta, že někteří mocní tohoto světa silně vyzdvihují tuto část populace ke svým machinacím ve světě. Viz příspěvek nade mnou od ArMi, kdy vítají svoje vrahy. Gay pride a pod jsou typickým příkladem rozděl a panuj, aneb maximalizací znepřátelených stran, asi jako u fotbalových klubů. Pokud chceme žít normálně v harmonii a klidu, měli bychom o těchto machinacích vědět a "neskákat jim na špek". Ať si každý doma dělá to co chce, na veřejnosti by se měli preferovat jen ty věci, které většinově vnitřně cejtíme jako správný, globálně trvale udržitelný a spojující. Nemám proti homosexuálům nic, jen říkám, že se posledních pár desetiletí většina z nich stala obětí právě tady těchto manipulací.
- nechci věřit, chci vědět -

OZiiK
Příspěvky: 24
Registrován: ned, 28. dub 2013, 09:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako energeticky pôsobí homosexualita?

Příspěvekod OZiiK » pát, 16. pro 2016, 14:03

ahoj jen bych tu něco rád přispěl, ale nečetl jsem to cele takže pokud to tady někde je tak prosím smazat.

Homosexualita není nějak špatna spíše to co jí způsobuje tak je matka dítěte v době těhotenství. Ono čakry se dají velice dobře ovlivnit silou vůle. A je to tak že čakra je vlastně jakysi točivý vír. Máme sedm čaker a každá čakra se točí odlišně. Spíše střídavě. Takže když začínam u první čakry můžu tak je to 1. pravotočivá, 2. levotočivá, 3. pravotočivá, 4. levotočiva zkrátka na sřidačku a u žen se začíná 1. levotočivá, 2. pravotočivá atd. A právě díky čakrám máme postoj k lidem. Takže můž který začína levotočivou čakrou má postoj jako žena a obraceně žena ktera začíná pravotočivou má postoj jako muž.
Každý z nás má svůj úkol, každý je důležity i ten koho nenavidíme nebo se nijak neprojevi.


Zpět na “Práce s energií”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host