Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Příspěvekod Lama » sob, 08. úno 2014, 21:55

Dobrý den, dlouho jsem tu nebyl a mezitím jsem mlhavě přišel na příčinu mého největšího problému který řeším už možná 6let.

Jedná se o moje jakési emoční napětí a nervozitu, řekl bych takové střední třídy. Dlouho jsem se pozoroval a usoudil jsem že se to všechno jedná jednoho problému a to je být "středem pozornosti". Stává se mi to třeba když mám mýt s někým oční kontakt nebo sním nějak jinak interagovat. Mám z toho nějaký velký strach a zároveň vztek (jsem velmi klidný člověk co se týče vzteku(potlačování?)). Snažim se to nějak pozorovat, už se mi povedlo jeden z bloků odstranit, týkalo se toho že jsem se snažil někoho furt přesvědčovat o svých pravdách...

Teď mi jedna zvláštní ale velmi milá slečna z jedné skupiny na facebooku pověděla že v mě vidí nějaký strach který proudí už z dne mého narození, tedy z perinatálního období. Nejspíš že mě máma nějak odmítala a pak měla výčitky což by i odpovídalo když pozoruji naše chování(a vůbec všechno to s tim nějak souvisý Už mám domluvené sezení s jedním teraputem kterého mi doporučil kamarád(možná si to teď čte) jménem "Gabriell Angel" což je jeho pseudonym. Nevím co všechno umí o to jsem se nezajímal(vim jen že má certifikát NLP jen mi řekl že to nejspíš bude chtít restart(?)(nejspíš znovuprožití události a příčiny problému) za což si účtuje 1000kč. Nebo když nutné karmické čištění tak do 2000kč. Ale řekl že to možná bude i na déle a že si bude účtovat paušálně. Normálně si účtuje 500kč na hodinu což je oproti ostatním terapeutům o hodně levnější.
vetsinou 500,-Kč/Hod ale ve vetsine pripadu se snazim lidem nejak vyjit fin. vstric. To znamena, ze jestli Ti povedu nejaky Restart, tak to bude do 1000kc Jestli se vsak neobejdem bez cisteni karmy apod, tak do 2000 za vse. Jenze se obavam, ze to bude na dele. V tomto pripade je to paušalni. To znamena jedna castka na cely pripad. Nejsou to vsak desetitisíce
manipuraka.jpg
(12.7 KiB) Zatím ještě nestaženo

Takže než se vrhnu na terapii, tak bych to chtěl trochu roztočit a začít dělat nějaká cvičení co by mi pomohly s léčením 3 čakry. Měly by jste prosím nějaké návrhy? Metody? Meditace?, vše kromě aromaterapie a kamenní... Děkuji :)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Příspěvekod clario » sob, 08. úno 2014, 22:55

Nemám rád podobné praktiky typu "dejte mi peníze a vyřeším za vás vaše problémy". Pokud máš vážně nějaký problém, tak by jsi se předně měl snažit ty sám s ním nějak pracovat a neobracet se na nějakého terapeuta aby ho vyřešil za tebe. Nějaká ta cvičení jsou dobrá, ale dělej je kvůli sobě, ne kvůli nějakým terapiím. Jinak se na své problémy moc nefixuj, většinu problémů si stejně vytváříme sami jen tím, že jim věnujeme svou pozornost a většiny z nich se můžeme jednoduše zbavit stejným způsobem jakým filmový Merlin porazil Královnu Mab :D. Většina problému vyvstává ze života který žijeme, z našich návyků a vzorců myšlení a drobnou změnou v nějakém takovém vzorci můžeme docílit mnoha změn, ať již jde o řešení či vytváření problému či nějaké náhlé prozření.

Osobně na mě nepůsobí úplně nejlépe někdo kdo si říká Gabriell Angel, ale nerad bych mu křivdil třeba je to druhý Grof i když o tom pochybuji :D. Pokud jde o strachy a problémy vázané na prenatální období, tak například právě Standa Grof hodně lidem při svých terapiích pomohl, původně pracoval s LSD a následně s holotropním dýcháním. Pokud se do té terapie pustíš tak ti přeji hodně úspěchů.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Příspěvekod Lama » ned, 09. úno 2014, 02:03

Po 6 letech už mi takříkajích došla trpělivost a chci se k tomu dopátrat pomocí od někoho, než neustálím zkoumáním svého problém, po těch 6 letech jsem stejně vlastně na nic nepřišel, akorát jsem se v tom více zamotal :P... Ale vím a chápu co se mi snažíš říct, ale už jsem se rozhodl :) Děkuji :)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Příspěvekod clario » ned, 09. úno 2014, 14:03

... než neustálím zkoumáním svého problém, po těch 6 letech jsem stejně vlastně na nic nepřišel...
To je právě ono o čem mluvím :D, šest let fixuješ svoji pozornost na to, že máš nějaký problém. Zapomeň, že nějaký problém existuje, žij jak nejlépe umíš a třeba ve svém životě pár věcí změň, třeba jen maličkosti. Těš se z toho co je dobré a nelam si hlavu s tím co dobré není. To je moje rada :).

Neber to jako odrazování od terapie. Ona může pomoci hned na několika úrovních. Nicméně ten hlavní impuls ke změně musí vždy vyjít stejně jen a jen z tebe.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Příspěvekod ATA » ned, 09. úno 2014, 14:49

Zapomenuti na problem funguje jen někdy často se stavá že se muže zhoršovat když se s nim nic nedelá. naruhou stranu myšleni na rpoblem ho zesiluje mnohem vic klidne nekolik set % tim že se mu da pozornost.
Dal bych to asi tak že myslet na "problem" jen pokud s nim chceme aktulne neco dělat nejak ho řešit. Pokud na nej myslim bez tohoa by se rovnou resil tak ho to jen zesili a pozitvni stranku to moc nemá.

Sugesce že mam problem ho muže snadno vytvořit proto doby si opakovat zamer takovy sugece co vytvaři umele porblemy rušit tech drobnej byva fakt hodne jakokoly myslenka pronesena o vlastnim zdravy a podobně.
Pokud se často oplakuje tak muže mit dost učinek.Pokud už se musi mluvit o nemoci nebo problemu tak aspon v mynulim čase .Třeba řict boli me hlava neni moc dobry protože tam enni urřenej čas a bere to jako sugecia boli pak pořád.Taky omezi použivní že je to moje,já protože prave tohle "EGO" to strašne zesiluje.Dalši aspket jak u bolesti nebo jinej "problemu" je nebrat to jako problem ale jako vyzvu, ponaučeni ,zprávu.
Ja sice často použivm slovo rpoblem ale jeho vyznam mam hodne posunutej timto smerem.Treba bolest neni dobra nebo spatná proste je , je to jen informce o stavu těla ketra mas ma na neco upozornit stejne je to z emocema.Ma nam to dat signal že se neco dele a umožnit reagovat vypnuti signalu to moc nereši ale na druhou stranu nekdy muže signál/alarm vetší probelmy než to co spustilo (to zrovna ted řesim).

Minuly životy, prenatalni,NLP, duchove ... zni to vic cool než resit jen to co se ti stalo v tomhle živote bežnou cestou.Pričina byva velice často docela normalní a neni za tim potreba heldat takovyhle veci to ale nezamene že tam byt nemužou .Trošku zakeřnost je určit jestly tam opravdu jsou .Jak se řiká kdo věří uidí pokud nekdo veři v minuly životy a že je to přičina všeho tak uvidi problem jako vzpominku z minulyho života a to i v pripade že minuly životy treba nexistují.Podobne je to i ostatnima metodama takže braz z rezervou ejtyl to tak opravdu je.

Učinek metody tady je to zakeřny v tom že bude to jedeš vedecky a chceš co nejvetši približeni pravde co se deje nebo chceš co nejvetši vysledek a pravdu neřešiš.Vetšina se toho zase toči kolem placebo efektu.

třeba hypnoza avetšina techle teripiji pracuje diky duvěře .jednoduše pokud ma sugesce zamer fungovat tak musi mit velkou prioritu musi byt duležitá to je založeny na vic faktorech jednim z nich je víra/duvěra .
Pokud sobe neveřime tak to moc nefunguje.Tady se použiva vnejši autority v ketrou mame vetší duveru než v sebe tim se to obejde a učinek je vetši ale zemny vetinou delame stejnak sami jen amme dobrou vymluvo když to nevijde a min pochybnosti rptože to dela nekdo o kom si myslime že to umi.Dalši faktor ektrej zveda učinost je metoda/ritual učinek zas podbnej pomaha vytvořit specialni rposteredi tim trochu preladit vedomi , zjiskat duveru (vymluvu).Pokud se použiva metdo ketre veřime učinek je vetši ale všebecne vše co se dodtačne vymiká normalua da se okecat funguje jde tam oto aby clovek citil že ten moment je nečim vyjimečnej .

Otazka penez to je na tobe no , opravdu to muže vyřešita je to dobra investice ale tyky se muže stat že nevyřešia i stim je treba počitat.Přemejšlel sem o tom to taky delat za prachy protože nejkej prijem potrbuju a delat porad zadrmo se neda .Co sem premejšlel nad modelem financovani tak nejelpši mi rpišlo dat cenu takovou abch mel zapalceny nejaky minimalni naklady a pak dobrovolneje prispevek podle toho jak to lidem pomuže .Když nic nedaj nevadi jde hlavne o to nebyt v - na tech nakladech .

To že nekod vyřeši probelmy za nas se sice stat muže ale je to vyjimka v naproste vetšine pripadu si to slovek stejank řesi sam jen potrebuje obejit tu sebeduverua trochu nasmerovat .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Příspěvekod Lama » pon, 10. úno 2014, 01:12

Díky Ato a clario. Nakonec jsem se rozhodl že půjdu k někomu méně alternativnímu protože tenhle člověk sem i opravdu přestal zdát :D (díky clario). Nejspíš pudu na hypnoterapii ale nejdriv k nejakymu normálnímu psychologovy a tam se poradím co dál :)
Nějak jsem se do toho chtěl moc vrhnout...
Ale to cvičení na čakru by se klidně hodilo :)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Bafikybaf
Příspěvky: 36
Registrován: pon, 28. led 2013, 23:39

Re: Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Příspěvekod Bafikybaf » pon, 10. úno 2014, 10:15

tady mas odkaz na mudry https://skydrive.live.com/redir?resid=8 ... ile%2c.pdf mudra na posileni solar plexu je č. 21 :-) doufam ze ti to nejak pomuze ;)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Příspěvekod ATA » pon, 10. úno 2014, 14:48

Hypnoza neni idealni řešeni muže zpusobyt i dost problemu.Hodne zaleži jak bude vedena ale hypnotizer ani psycholog za tebe praci neudela max te muže trochu smerovat a doat sebeduveru.
Pokud jde o emoce pocity nerovozity a pdobne delam na tom asi posledni 3 mesice je to docela komplexnia blbej zasah to muže dodt zhoršit.Je tam minimalne 5 urovni na kterejch se to da řešit ale nektry urovne jen zdoj zakrejou ale neřeši a ten s emuže vratit.

Uplne idelni je najit a vyřešit vnitřni rozpor co zbusobuje reakci/emoci bohužel delat to standartni cestou je na tydny a musi se rpojit každa vzpominka, situace , víra co je na to navazaná.Rychleš se to udela tim že se takle resi nejakou dobua pak se vytvoři obecny pravidla jak podbny situce rešit dalši pak jednou automaticky setři to čas ale muže dojit k nepresnostem občas se to sekne a je potreba stejnak dořešit detajly vědomě.Možna by to slo resit i pres "astral" což by umožnilo rychlůejši zemny než umožnuju fyziologie mozku ale stejnak musi se zadat nebo nekde vzit pravydla podleketrejch se maj delat zmeny .

Celej system je hdone komplexnia bylo by na par stranek ho popsat. Model jak funguje porad vylešuju.Par dni starej poztak je jak zamer vnimat sia resit tyhle stavy zveda citlivost na jejich vnimani.
Jako u všeho chce to rovnovahu pokud zpravy o rozporecha problemech v tele ingnorujeme je to spatne ale když je to zas moc cilyvy tak vnimame každej detaila už nezybyde vniamni na nic jinyho.
Presnejši vnimnai umožnuje mnohem snadnejši nalezeni rpičiny ale taky vetši riziko spadnuti do deperese a pdobnejch stavu.Ja sem našel jednu reakci tela asi 35x zesilenou orpoti optimalni hodnote.
Když sem ji chtel vratit nazpátek tak sem narazil na prekždy zmena se sekla na ruznejch viráha predpokladech jako treba že čim lepši a presnejši vnimnai tim lepši a podobny tyhle viry sem musel aktualizovat nebo zmneit aby mohl program pokračovata zesileni snižit.Ty víry se docela "branily" proste pri zjisteni rozporu se začala produkovat negativni reakce v tele že je enco spatne telo nema tyhle rakce rado a tak se jim snaži vyhnout takže sem najednou mel treba silnou touhu jit si rpočist facebook a podobny veci jak se vyhnout tomu ty emoce resit.Povedlo se prekonata a mohl sem pak asledovat jak když se rozpor najde jak se zesiluje reake tela a pak tam vznika ta vymluva jak se tomu vyhnout.

Rešit emoce pres čakry ,energie apodbne mi pripadne jako ne zrovna ideleni rešeni fungovat to sice muže ale nejspiš to nejde k pričine pš to meni zesileni vnimaní projevu.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Příspěvekod ATA » pon, 10. úno 2014, 15:11

Psycholog nebo hypnotizer nejspiš by te uvedly do dtavu relaxce a pak se te ptaky na otazky a ty poelde hloubky stavu bys k nim mel nejaky asociace, vizualizace.Pak by te nechali to znova prožit , zemnit intrepretaci a pdobny veci. Vpodstte to sami co bys delal i bez nich ale zvadl bys to ryhlejš.

Na zjisteni problemu je asi nejjednošu použit kyvadlo pokud maš nejakou elpši formu komunikace z podvedomim tak použit.
Pro začatek stači davat otazky ANO / NE
Zjisteni emoce to delam automatickou keresbou grafu a ty mi rekne približne co je to za emoci jako zlost , obava , strach
Tady tady muže použit ano/ne a dat vi kategoriji.
Pak vetšinou dvam koho se emoce tyka já-někdo, nekdo-já, já-já
Pak treba kategorie jako rodina , pratele , vec , osoba ....
vetšinou se stane že nekde v prubehu ptani ano ne skoči konkretni vec a neni treba se dal ptat .

Tohle te dodtane k emoci ke komu je a proč

Tady se muže podovat na to jak moc je ta emoce primerena a treba ji zeslabit ale lepši je jit dal.

Dalši faze je trochu rozeberat to proč . Hledat duvody (pozor byva tam hodne vymluv ) duvod muže byt predpoklad , vlasatni zkušnost , víra, informce od někoho
U každe z nich muže byt jete pravdepodobnost na kolik ano/ne jistota na kolik je ta odpoved zpravna a duvere ke zdroji informce.(jeste interpratace).Vždy heldat co je dal takže pokud je to vira tak he¨ledat na zakalde čeho jetsly infomace od nekho , zkušnosti ,nebo treba dalši viry. Klidne to muže mit takle 7 urovni než se dohrabeš k puvodni informci ektra muže klidne pochazet z detstyva byt blbe nastvena často tam byav moc vela duvera treba neko z rodina nebo jina autorita takže informci veřiš a je težky ji zmenit (podvedomi ji nezmeni pokud nema nova vetši prioritu a to vetšinu nema pokud tu zmnu nezadaš vedome )
.Takže infomce an konci se aktualizuje upravy se u ni hodnoty udela se presnejši interpretace co se stalo ... potom je potreba aktualizovat všechny vrstyv co jou nad ni (stači zamer) Tim se aktualizujou i ty infomce na dalšich vrstavacha a nakonec i ten emočni rpojev ketrej by mel zeslabnout.

Urovne kde se da emoce blokovat
-vědomej vjem
-reakce tela
-pozornost celkove
-pozornost k emoci
-zakladni hodnota produkce stresu u emoce
-aktivita emoce
jeste to ma i podurovne a ruzny zavislosti

Pri zmene infomce jesjou v zasade 2 možnosti načenia uprava stare infomce nebo vytvořeni nove vyhodnejši je zemna stare ale je potreba ji aktivovat což vyvola emoci ten jeji rpojev se da le menita aby to šlo ustát. Vytvořeni nove fungovat muže ale musi mit vetši prioritu než ta stara aby vyhrala a stara postupne slabla.

Pamet muže se stat že probelmse bude zdat jako vyřešej ale ranio se ukaže znovu je to tim že když se ukaldaj zemeny do dlohodobe pameti tak se rpoverujou vuči vetši časti dtabae kdeždo pres den to ejde jen v nečem jako RAM a prodedavani databaze je omezeny. Timhle se mužou najit dalši rozpory a asocice ktery je pak treba taky dořešit.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

grenie
Příspěvky: 32
Registrován: sob, 16. úno 2013, 14:12

Re: Čištění 3 čakry - Manipura chakra (Solar plexus)

Příspěvekod grenie » pát, 30. kvě 2014, 12:42

Nie je to až tak priamo k téme, ale túto nahrávku by som odporúčal

http://www.petr-chobot.eu/cs/nahravka/A ... type=sound
http://www.petr-chobot.eu/cs/nahravka/B ... type=sound


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host