Celestýnské proroctví-energie

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Elen » pát, 19. črc 2013, 21:20

Konečně jsem si našla chvilku a skoukla film Celestýnské proroctví, chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás taky jako já nezkoušel vidět energii mezi dvěma ukazováčky, tak jak to ukazovali ve filmu. Zkouším to už dva dny :lol: zkoušela jsem se dívat rozostřeně i na květiny stromy a tak, ale spíš než bych něco viděla, mam pocit, že energii cítím jako slabé chvění...jen v případě prstů. Něco jako když člověk cítí takovou energii třeba na zádech, když mu někdo přikládá dlaně na záda a dotyčný přitom jednotlivá místa nevidí (bez dotknutí). Jde to vidění energie nějak cvičit? Nebo je to dar pár vyvolených?

SETL
Příspěvky: 2
Registrován: stř, 03. úno 2010, 21:09

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod SETL » pát, 19. črc 2013, 22:10

presne tak isto ako v tom filme to robil aj na tejto prednáške J. Vokáč Čmolík http://www.kmm.cz/2012/03/jiri-vokac-cm ... eadership/ ... a veľa ďalších zaujímavých veci v jeho "učení" o mozgu. Pre nás zaujímavé napr. : videnie aury celého človeka ako aj tak medzi prstami..chodenie po sklieštinách na boso ako aj po žeravom uhlí, ovládanie a kontrola mozgu a programovanie toho čo chceme v živote dosiahnuť..

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Sunny:-) » pát, 19. črc 2013, 23:23

Ahoj :)
S tou aurou jsem to zkoušel a jde to nacvičit.. :D chvíli to trvá, ale jde to :) Stačí jen cvičit, nebe tam bylo jen kvůli kontrastu. Jinak po nějakém čase uvidíš bílé jakoby stříbrné zářivé obaly a když to budeš cvičit i dále, tak i barevně :) Držím ti moc palce ;-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Elen » sob, 20. črc 2013, 08:12

Díky oběma za odpověd. Určitě to budu zkoušet dál. Přednášku skouknu, díky za tip:-) Programování mozku je hodně snadný, kdysi jsem to dělala hodně, jako myslím: něco chci...vizualizuju si to a pak nějakým nepochopitelným způsobem to získám:-)) mám z toho pár opravdu neuvěřitelných příhod.:-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod clario » ned, 21. črc 2013, 00:27

Doporučuji udělat si ještě větší chvilku a přečíst si i knihy :). První tři stojí určitě za to ;), ve čtvrté vlastně jen opakuje co už bylo napsáno v předchozích a není to (alespoň podle mě) už ono :). Jinak James napsal k CP ještě pracovní knihu ve které jednotlivé vhledy doplňuje o další informace a také praktická cvičení. Jedny z mála knih, které v tom všem mišmaši esoterického braku stojí za přečtení :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Elen » ned, 21. črc 2013, 10:20

Clario: čtyři knihy? Jednu mám stáhlou v tabletu. ale nevím která to je a kde vezmu další tři:-) Myslela jsem že je jenom jedna:-)

A k té energii ještě dotaz: Jak to tak zkouším vidím jen jakýsi obal okolo předmětu, bílej, ale je zajímavý, že vidět to jde líp, když sundám brýle:-) je to jen asi5mm okolo a divný je že jde vidět i na předmětech...nemělo by to být vidět jen na lidech zvířatech a rostlinách? Brýle nosím na dálku ale nosím je pořád:-) Tak to je dotaz spíš pro ty vědecky vzdělanější:-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod clario » ned, 21. črc 2013, 14:23

Jj čtyři :) tedy vlastně pět i s tou pracovní knihou :). První bylo Celestinské proroctví, potom Desátý vhled, Tajemství Shambhaly a nakonec Dvanáctý vhled :). Tady je máš všechny v přehledu http://www.databazeknih.cz/vydane-knihy ... field-4665 :) je tam ještě jedna kterou napsal společně s dalšími autory a o které jsem nevěděl :).

Jinak energetický obal můžeš vidět prakticky kolem čehokoliv, jen kolem živých objektů je mnohem jasnější a "živý" :D. Kolem neživých předmětů to není aura v tom pravém slova smyslu, nicméně vše je tvořeno energií a nese to v sobě nějakou energii na kterou je možné se různě vylaďovat a vidět ji například tímto způsobem. No ono vlastně nakonec ani neexistuje nic co by bylo skutečně neživé :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Elen » ned, 21. črc 2013, 14:35

Clario moc moc mooooc děkuju:-) Přečtu všechny:-)

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Elen » ned, 21. črc 2013, 15:13

Všechny kromě knihy: Dvanáctý vhled mám stažené. Tuhle si budu muset asi koupit, jelikož na ulož to není ke stažení:-)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod clario » ned, 21. črc 2013, 21:52

Ona je totiž poměrně nová a hodně lidí o ní zatím ani neví :), jak ale říkám je dle mého názoru z knížek nejslabší a vesměs se v ní opakují věci co byly v těch předchozích, tak bych s tou koupí nijak nepospíchal a napřed si klidně přečetl ty ostatní :).
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Elen » ned, 21. črc 2013, 22:01

Tu pracovní knihu jsem právě dočetla...je tam spoustu věcí o energii...věcí, které ve filmu nebyly. A už taky vím, že jsem Pozorovatel a jakým způsobem okrádám lidi o energii....tak snad to zvládnu:-)))))

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Sunny:-) » ned, 21. črc 2013, 22:24

Ona je totiž poměrně nová a hodně lidí o ní zatím ani neví :), jak ale říkám je dle mého názoru z knížek nejslabší a vesměs se v ní opakují věci co byly v těch předchozích, tak bych s tou koupí nijak nepospíchal a napřed si klidně přečetl ty ostatní :).
Naprostý souhlas.. :lol: Kdyby jí nenapsal, nic by se nestalo :lol: Ale zbytek těch knih opravdu stojí za přečtení ;) Ať se ti daří :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Bafikybaf
Příspěvky: 36
Registrován: pon, 28. led 2013, 23:39

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Bafikybaf » čtv, 25. črc 2013, 10:18

je mozny abych v tom jeho videu videl jeho auru ci je to jen nejaky sum? :-)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod zebyja » čtv, 25. črc 2013, 10:25

je mozny abych v tom jeho videu videl jeho auru ci je to jen nejaky sum? :-)
Je to možné..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Lama » čtv, 22. srp 2013, 21:25

Elen: Gratuluji k probuzeni - vhledu. :p
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Elen » sob, 24. srp 2013, 13:18

Děkuji:-)

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod vlcok » sob, 24. srp 2013, 16:33

Ja som zas počúval besedu kde porovnávali videnie aury z inými metrami na energiu a auru a až 95,8 % bola sugescia človeka a chyba oku . Chvála tym 4,2 % :D
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

IamI
Příspěvky: 145
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:31

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod IamI » stř, 28. srp 2013, 00:22

Ja som zas počúval besedu kde porovnávali videnie aury z inými metrami na energiu a auru a až 95,8 % bola sugescia človeka a chyba oku . Chvála tym 4,2 % :D
Takové porovnávání a poměřování něčeho něčím, co spolu vůbec nemusí být kompatibilní (tím netvrdím že to kompatibilní není, protože besedu jsem neslyšel) může být docela zavádějící. To že něco nedokážeme měřit ještě neznamená že to není. Z jiného úhlu pohledu by mohl být závěr také takový že chybovost měření byla 95,8 %. Záleží na tom, na které straně "barikády" pozorovatel stojí ;) .
Co se týká pozorování aury, tak podle mého názoru ji může bohužel opravdu vnímat sotva 1% z těch, kteří tvrdí, že to rutinně dokáží.
Všechno je jinak ... ;-)
Knihovnička esoterní literatury

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Firzen » čtv, 31. říj 2013, 00:43

Jo, taky bych se přikláněl k tomu, že většinou to je jen optický klam - myslím, že by to měl být paobraz. Je myslím důležité si uvědomit, že aura je vyzařování astrálního těla (duše), takže auru nelze fyzickýma očima vůbec spatřit. To, co je potřeba vytrénovat, je astrální zrak, tedy jakoby astrální oči naší duše. Tyhle oči používáme při AC, a patrně i ve snech. Cílem u vidění aury je naučit se vidět astrální rovinu v bdělém stavu - když to dokážeme, budeme vidět skutečnou auru.

Píšu to proto, že sám jsem se dřív soustředil při pokusech na to, co vidím. Ale právě podle mě by bylo lepší soustředit se na to, co nevidíme. :) Sám jsem to ale moc netrénoval.
Respice finem et non peccabis.

Bafikybaf
Příspěvky: 36
Registrován: pon, 28. led 2013, 23:39

Re: Celestýnské proroctví-energie

Příspěvekod Bafikybaf » čtv, 31. říj 2013, 18:27

Kód: Vybrat vše

Píšu to proto, že sám jsem se dřív soustředil při pokusech na to, co vidím. Ale právě podle mě by bylo lepší soustředit se na to, co nevidíme. :) Sám jsem to ale moc netrénoval.
ja si myslim ze bysme se spis nemeli soustredit na to co vidime :D


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 5 hostů